Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
[Ters gelen] Anahtar

Yalnızlık ve yaşamdan uzaklaşma söz konusu. Anahtar seni dört duvar arasına kilitliyor.

2 Nolu kart Erkeğin kadına bakışıdır:

yildizlart.png

[Ters gelen] Yıldızlar

Nefret hüküm sürüyor. Silik bir kişilik söz konusu. Fark edilmiyorsun, kimse seni tanımıyor ve sana önem vermiyor. Arkadaşlarının ve hoşlandığın kişinin sana karşı olan ilgisini kaybediyorsun. İşte o zaman yıldızlar nefreti getiriyor. Nefret ediyorsun ve edeceksin.

3 Nolu kart Kadının erkeğe bakışı:

mezar.png

Mezar

Her şeyin sonu geliyor. Şayet etrafında açılmış olan dört kart da olumsuzsa, bu kart ölüm demektir. “Sonuç” anlamı da vardır.Sorununla yüzleşip onu atlatabilmek için gerekli olan cesareti ve dermanı yitireceksin. Aynı zamanda ölülerin sesi anlamındadır.

4 Nolu kart Erkeğin geçirdiği ruh halidir:

gunes.png

Güneş

Parlak güneş hayatını aydınlatacak, her türlü üzüntünü yok edecek ve bütün sorunların için çözüm bulacak. İyi şansa ve iyiye alamet. Şu anda hayal kırıklığı yaşıyorsan ve dayanma gücünü kaybetmişsen, sakın korkma. Çünkü Deste’nin en parlak kartı olan Güneş, sonunda yeniden parlayacak.

5 Nolu kart kadının geçirdiği ruh halidir:

yatagan.png

Yatağan

Tehlikeyi işaret eder. Senden öç almaya çalışacaklar. Büyük kavgalara sebep olan sivri kelimeler sarf ediliyor. Kardeşler kavga edecekler. Aynı zamanda aşk ta tehlike çanları çalıyor. Dayak ve savaşlar söz konusu. Senin sevdiğin kişi sinirlenecek. Aşkınız bıçak sırtında. Yatağan düz olduğu sürece aşktaki şansı yaralar.

6 Nolu kart erkeğin şuan ki hisleridüşünceleridir:

ayt.png

[Ters gelen] Ay

Anlamı aynıdır, değişmez.Ruhsal bir çöküntü söz konusu. Gözyaşı dökeceksin. Senin gözyaşı dökmene sebep olacak, işkence ve azap dolu bir fırtına yaşayacaksın. Ancak, şayet bu kart, olumlu kartların yanındaysa, kötü şansınşiddeti hafifleyecektir. Bu durumda kötü şans, ya kısa süreli ya da çok yakında seni terk edecek demektir.

7 Nolu kart kadının şuan ki hisleridüşünceleridir:

Birdenbire önüne çıkabilecek olan tehlikeli bir düşmanın var. Tüm gücünle yüzüp, kayarak ondan kaçacaksın. Şayet bu kart Deste’deki başka bir kişi kartının üst tarafına düşmüşse, o zaman bu kişi seni çok arzulayacak demektir. Balıkların uzaklaşmasıyla, senin kararların ve ümitlerin güç kazanıyor.

8 Nolu kart Erkeğin hedefleri -niyeti:

samyeli.png

Samyeli

Görmek istediğin birisiyle, ummadığın bir anda karşılaşacaksın. Ev hayatında ya da ilişkide iyi yönde bir değişim söz konusu. Beklide aniden bir taşınma gerçekleşebilir. Şayet bu kartın yanına parayı ve varlığı simgeleyen başka kartlar düşmüşse, budurumda değerli bir şey bulacaksın demektir.

9 Nolu kart kadının hedefleri -niyeti:

kopek.png

Köpek

Bir arkadaşın sana yardım edecek. Sana destek olacak. Bu kart evinin içinde neler olduğunu söyler. Doğusundaki ve batısındaki kartlar da evinin içindeki olaylardan bahseder. Aynı zamanda uzun süredirtanıdığın gerçek bir dostundan gelecek olan yardımı, geri çevirmemeni öğütler.

10 Nolu kart erkeğin hayatında bulunan şuan ki olay, konu:

yilan.png

Yılan

Aldatılacak ve ihanete uğrayacaksın. Bu kart birisinin, sana bir kötülük yapmak istediğinin işaretidir. Öç almak isteyeceksin.

11 Nolu kart kadının hayatında bulunan şuan ki olay, konu:

kalp.png

Kalp

Gerçek ve büyük bir aşk görünüyor.

12 Nolu kart s:eek:nuç kartı

baykus.png

Baykuş

Bilgelik, akıl, bilgi, tecrübe ve yeni fikirler için ilham söz konusu. Olgunluğa işaret ediyor. Ruha hitap eden araştırmalar yapacak ve eserler okuyacaksın. Bir sanat dalıyla ilgileneceksin. Yaşadığın her şey sana tecrübe kazandıracak. Bildiğin ne varsa hepsi doğru. Doğayla ruhun uyumu görünüyor. Bu kart aynı zamanda, sanatta ve edebiyatta başarıya delalet eder.

Arkadaşlar yine bir ifşa ile karşınızdayım @ykme adlı arkadaşın Tarot falı diye bana yolladığı fal bu, siteden alınıp atıldığı o kadar aşikar ki bi de inkar ediyor, bundan sonra fallaşıp fallaşmamak sizde. Emek hırsızlarına dikkat.

ya pardonda ne emek hırsızlıgı acaba ben senın cıkan tarot kartlarınıacılımlarını yollarak sonrasında yorumlayarak hatamı ettım acaba nedır amacın anlamadım ana ben ne emek hırsızlıgı nede baska bırsey yaptım aynı kartlar bendede var sana acılımı ne kartları cıktıgını gostermek ıstedım yrıca burda kac kısıe baktım sorun yasamadım hırsız falan dıkkat et sozlerıne

bu kartların ardındakı yorumum soyle dımı

1. Jewels_ÜyeÜye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    400
    Ödül Puanları:
    18

yanı barısıcaz ozman dımı ınsallah
    Evet canım da senin attığından ben bir şey anlamadım

Jewels_, 34 dakika önceK.İ.B.

2. ykmeÜyeÜye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    13
    canım o bayanla gorusmesı var evet tubala ama suan sadece msjlasma konusma tanısma olrak yanı ama sana karsı bu adamın zaafı var sen bıraz ustune gıt ılgılen karsı kadında bıraz baskıcı yanı ıstedıgını alan bı kadın evet sızın bır ılıskınız olcak ama 3ay sonra falan yanı

yanlıs bısey yapmadım kımse fal baktırmak zorundada degıl anladınmı herkes kartın acılımı gonderırı banada busekılde yollayanlar var sorun ne anlamadım ama neyse

yanlıs bısey yapmadım kımse fal baktırmak zorundada degıl anladınmı herkes kartın acılımı gonderırı banada busekılde yollayanlar var sorun ne anlamadım ama neyse
Ya fal orada kart yorumları orada herkesin kendi kararı artik. Daha da muhattap olma rica ediyorum.

Merhaba ben de biraz tarottan anlarım. Varsa elinizde kart yazın yorumlayayım.foto varsa foto atın öyle daha güzel olur

o kartlar zaten tarot kartı da değil katina kartı :)
Allah aşkına arada bir kadın olduğuna dair ben bir kart görmedim, sen kartlardan daha iyi anlarsın, var mı öyle bir durum? Erkeğin şu anki yaşadığı durum aldatılıyor çıkmış; ama benim hayatımda da ondan başka kimse yok, ona hiç yalan da söylemedim.
Ve kendisi cümleleri düzgün kuramıyor, kelimelerin bile bazılarını yanlış yazıyor, attığı kartların altındaki yazılar son derece anlatım bozukluğu olmayan ve imla kurallarına uygun yazılar. Burda kişi daha baktırıp kaçmıştı, sonra gelip özür diledi falıma baktı, hakkını yememek için onu da buraya tekrar gelip yazmıştım, belki yaptığım hoş bir hareket değil tabi ifşa vs; ama yalana tahammül edemiyorum ani tepkiler veriyorum, kusura bakmayın bu arada. :KK43:

Allah aşkına arada bir kadın olduğuna dair ben bir kart görmedim, sen kartlardan daha iyi anlarsın, var mı öyle bir durum? Erkeğin şu anki yaşadığı durum aldatılıyor çıkmış; ama benim hayatımda da ondan başka kimse yok, ona hiç yalan da söylemedim.
Ve kendisi cümleleri düzgün kuramıyor, kelimelerin bile bazılarını yanlış yazıyor, attığı kartların altındaki yazılar son derece anlatım bozukluğu olmayan ve imla kurallarına uygun yazılar. Burda kişi daha baktırıp kaçmıştı, sonra gelip özür diledi falıma baktı, hakkını yememek için onu da buraya tekrar gelip yazmıştım, belki yaptığım hoş bir hareket değil tabi ifşa vs; ama yalana tahammül edemiyorum ani tepkiler veriyorum, kusura bakmayın bu arada. :KK43:

yok canım hiçbir kadın kartı yok hatta :)
tutmayadabilir söyledikleri o önemli değil ama bu şekilde göndermesi tabi ki hoş olmamış.
bu tarz şeyler özelden fal bakınca çok oluyor, ben konuya gelin oradan fal bakalım diyorum genelde bu sebeple.
bu arada bir sınava girecektin nasıl geçti sınavın :)

yok canım hiçbir kadın kartı yok hatta :)
tutmayadabilir söyledikleri o önemli değil ama bu şekilde göndermesi tabi ki hoş olmamış.
bu tarz şeyler özelden fal bakınca çok oluyor, ben konuya gelin oradan fal bakalım diyorum genelde bu sebeple.
bu arada bir sınava girecektin nasıl geçti sınavın :)
Iyi gibiydi inşallah beklediğim gibi gelir sonuçta :dua: kaç aydır her şeyi askıya aldım hayatımda, değmiştir inşallah :)
Iyi yıllar dillerim şimdiden :KK68:

X