Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
_Jadaloz_ _Jadaloz_ Çok teşekkür ederim canım zaman ayırdığın için.Yarın büyük ihtimalle fal bakan yakınımla bir arada olacağız. Sen yarın iç kahveni paylaş burdan.Mutlaka yorumlayıp yazarım buraya.

canım kahve içtim bugün, fincan fotomu koyuyorum baktıracağın zaman kullanırsın :)

lütfen başkası yorumlamasın falınıza karşılık veremem :)

Eklentiler

• 20161205_211204.jpg
    20161205_211204.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 20161205_211211.jpg
    20161205_211211.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 20161205_211217.jpg
    20161205_211217.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 22
  • 20161205_211223.jpg
    20161205_211223.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 20161205_211228.jpg
    20161205_211228.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 29
  • 20161205_211317.jpg
    20161205_211317.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 22
canım kahve içtim bugün, fincan fotomu koyuyorum baktıracağın zaman kullanırsın :)

Tamam canım yarın gündüz saatlerinde mutlaka yorumlatıp yazarım buraya.
Hatta bir kişi var yarın ona gidersem o daha uzun ve detaylı yorumlar,yarın icin bekliyordu zaten,ona giderim büyük ihtimal .:))

_Jadaloz_ _Jadaloz_ Bir sıkıntın görünüyor kalbin sıkılmış biraz ama sıkıntını atıp feraha çıkacaksın.Bir horoz var ya adamişsin ve dileğin olmuş ya da olacak ya da olacak niyetini simgeliyor horoz.
Bir insan seni kanatlarının altına almış güç verecek sana.Dışarda iki kişinin yaptığı güzel konuşma var ve bunu sen de duyacaksın.
Evli misin bilmiyorum ama burda bir çocuk görünüyor,yanında bir bebek daha var ya da bebek gelecek yakinda.
Temiz kismetlerin var.İki kapı görünüyor temiz kapılar.Niyetin neyse olacak canm inşallah.Öyle görünüyor..

_Jadaloz_ _Jadaloz_ Bir sıkıntın görünüyor kalbin sıkılmış biraz ama sıkıntını atıp feraha çıkacaksın.Bir horoz var ya adamişsin ve dileğin olmuş ya da olacak ya da olacak niyetini simgeliyor horoz.
Bir insan seni kanatlarının altına almış güç verecek sana.Dışarda iki kişinin yaptığı güzel konuşma var ve bunu sen de duyacaksın.
Evli misin bilmiyorum ama burda bir çocuk görünüyor,yanında bir bebek daha var ya da bebek gelecek yakinda.
Temiz kismetlerin var.İki kapı görünüyor temiz kapılar.Niyetin neyse olacak canm inşallah.Öyle görünüyor..

teşekkür ederim arkadaşına

Rica ederim canım.. Merak ettim söylediklerinden çıkanlar var mı?

genel şeyler söylemiş zaten. herkeste sıkıntılar vardır, karşılıklı konuşmalar vardır, kısmet vardır, adak vardır. genelde klasik fal bakanların söylediği şeylerdir. o yüzden tuttu diyemicem canım :)

genel şeyler söylemiş zaten. herkeste sıkıntılar vardır, karşılıklı konuşmalar vardır, kısmet vardır, adak vardır. genelde klasik fal bakanların söylediği şeylerdir. o yüzden tuttu diyemicem canım :)
Hmm ama gerçekten dikkatli bir şekilde baktı yorumladı. İnşallah başka zaman da bildiğim bir kişi daha var ona baktırırım inşallah canm..

Kızlar kart falına bakanın kahve falına bakarım.
Kart fali katina olur tarot iskambil olabilir. Kahve içecek halde değilim hastayım biraz o yuzden kart istiyorum.
Fallasmakmisteyen ozel den mesaj atabilir.

X