Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fal dosyasını kapatıyorum kızlar ... Ilk fal baktrırışım 5 ay önceydi sonuc kartıma gelen Sunit sonrasında baktrdgm yakın gelecek kartına gelen Hesse tarotumun son kartı Kupa Altılısı...çıkmadı yani... Dönen fln yok onu söylym ..numaramı değştro yeni bir sayfa acıyorum ...beklenen hiç geldi mi Allah askına ...istemiyorum zaten soğukluk girdi bi kere ... Gecmisten medet ummak ayrı bi zafiyet ...cok saçma ve gereksz.. Mantıklı olalım lütfen...Yeninin heyecanını duyalım artk ... Tek temennim o ...

Selam kızlar, fincan kapattım bugün öylesine ama açılmadı. Çok zorlayarak açtım. Bir yorumu var mı fiziksel yasalar haricinde tabi ki?

Selam kızlar, fincan kapattım bugün öylesine ama açılmadı. Çok zorlayarak açtım. Bir yorumu var mı fiziksel yasalar haricinde tabi ki?
Eger açılmıyorsa dileğin olmayacaktır bi sure bekleyip açılmasını beklersen yalnız zorlamaman gerek ve açılırsa dileğin geç gerçekleşecek demektir, kendisinin açılması gerek canım, hemen açılırsa dileğin kolaylıkla olacak demektir :)

Allah Allah ilk defa duydum bunu ya geçen sene bi arkadas bakarken fincanim açılmadı o bana yukarıda yazdığımı söylemişti ki cidden dileğim de olmadı, hatta açılmayan fala bakamamılı demişti de zorla baktırmıştım

Ben de nette araştırdım biraz, hep gerçek olacak anlamına gelir yazıyor. Gerçi ben bir şey dilemedim.

Ben de nette araştırdım biraz, hep gerçek olacak anlamına gelir yazıyor. Gerçi ben bir şey dilemedim.
Ya Peygamber falı, Peygamberler üstüne toplanmış falan mantığı ile yazılmış o; ama fal dediğin şey zaten günah, Peygamber falı diye bi şey olması imkansız, ha ben o günü baktırdım, kötü şeyler gördü fincanda, yaşadım da gördüklerini, ciddi ciddi de dileğim tutmadı, eski sevgilimle ilgiliydi dileğim, şimdi başkasından hoşlanıyorum, yolumuz apayrı. Size tavsiyem o fincana baktırmadan yıkayın, iyi şeyler çıkmıyor genelde öyle fallardan. :)

Yok baktirmadim zaten. Ben de inanmiyorum. Tam tersi de saçma, bakıldı diye olumsuz şeyler olması.amaan eğlence işte.

Yok baktirmadim zaten. Ben de inanmiyorum. Tam tersi de saçma, bakıldı diye olumsuz şeyler olması.amaan eğlence işte.
Bakıldı diye olumsuz çıkmıyor olumsuz diye açılmıyor mantığı var, iyi değildir açılmaması, bakılmaması daha makuldur diyorlar; ama ben meraktan yine de zorla açıp baktırmıştım

Bakıldı diye olumsuz çıkmıyor olumsuz diye açılmıyor mantığı var, iyi değildir açılmaması, bakılmaması daha makuldur diyorlar; ama ben meraktan yine de zorla açıp baktırmıştım
Tamam işte aynı şeyi diyoruz içinde olumsuz bir şeyler varsa acilmayinca gerçek olmayacak açılınca gerçek olacak.

Tamam işte aynı şeyi diyoruz içinde olumsuz bir şeyler varsa acilmayinca gerçek olmayacak açılınca gerçek olacak.
Gerçek olup olmama kısmı dilekle ilgili, falın içi kötü çıkınca insan ister istemez kötü etkileniyor, fal çıkar çıkmaz onu bilemem; ama benim arkadaş iyi bakıyor diye kötü de olsa söyle dedim. Bakmak da istemedi bu fal olumsuz çıkar, iyi şeyler yoktur boşver dedi. Israr üzerine baktı, yani falın gerçek olup olmaması ile alakası yok açılıp açılmamasının, dileğinin olup olmaması ile ilgisi var. Sen onu bi güzel yıka ferah ferah bi kahve daha iç eğer baktıracaksan :)

Yikanali çok oldu zaten. Ben olumlu yorumlara inanmayi tercih ediyorum. Bence olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…