Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
fallaşmak isteyen mesaj atabilir. kahve falı biliyorum ama cidden fallaşmak isteyen kişiler. öyle sallayacak on kişiye de copy paste yapıp sallama fal bakacaklar yazmasın lütfen

10 lu imparator açılımım var katina yorumlayana kendi destemle tarot... Genel bakmam şimdiden söylüym özel sorulara yanıt sadece....

Merhaba kızlar kahve falıma bakanin kahve falına bakarım :)

Eklentiler

• 20161007_174746.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 29
  • 20161007_174758.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 34
  • 20161007_174817.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 30
  • 20161007_174941.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 32
  • 20161007_175113.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 42
  • 20161007_175836.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar Tarot bakabilecek olan var mı? Kahve bakabilirim ben de :)

Katina kartlarımı yorum lucak bri arıyorum ya kimse blmıyo burda bebce herkes sallıyo! Yarım sayfa fal yolluyorum ! Bi katinama bakan yok. Kartları ben sectm yorumladm.. Bi de baskadı yorumlasın istiyorum

Ters hac ters arimAn ters tattaret ters urmia düz selena ters yelkenli düz deve düz bedes ters mezar ters yol.... Bir adamın falı bu neler yaşıcak ??

Selam kızlar sabahtan beri tarot açılımı yapıp duruyorum kendim için ve anladimki hiç tarafsız değilim yorum yaparken o yüzden ben çıkan kartları yazsam yorum yapacak kişeye ben de tarot katina veya lenormand bakacağım

Kupa sekizlisi kilic (düz )
kilic kralı (ters )
Değnek sovalyesi (ters )
Kupa ikilisi (duz)
Değnek beslisi (ters )
Para veya tilsim üçlüsü (ters )
Değnek üçlüsü (duz )
Kupa üçlüsü (duz)
Kupa ası (ters )
Dünya (ters)

Merhaba kızlar :) fallaşmak isteyen mesaj atabilir :)

Beeeeennaz çok anlıyorum faldan ama nedense kendime bakamıyorumne tesadüf bugün ki falımın resmini çekmiştim yüklüyorum ilgilenen olursa.. amaa resim yükleyemiyorum neden acaba

Aayy çok anlıyorum yazmışım çok az anlıyorum olacaktı pardon

Tek bir sorum var, bunun için Tarot açana hem kahve hem iskambil bakabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…