Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Ben bu fal işini sevmedim.
Şansım yokmuş bu sene, dikkat etmeliymişim.
Sen dikkat et be, allah allah sevmedim hiç.

canım hala yüklemedin falını. unutucam diye korkuyorum :)
eğer kahve falı yükleyecek zamanın olmuyorsa katina bakayım sana?

geç de olsa yükleyebildim fotoları kahve olmadan sanırım iskambildi iskambil de bakabilirdin hiç sorun dedğil katinaya ben de bakıyorum canım sürekli bakıyorum üstelik :)

Eklentiler

• A..jpg
    A..jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 36
  • A1.jpg
    A1.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 49
  • A2.jpg
    A2.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 39
  • A3.jpg
    A3.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 48
  • A4.jpg
    A4.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 31
  • A5.jpg
    A5.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 35
  • A6.jpg
    A6.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 34
  • A7.jpg
    A7.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 27
  • A8.jpg
    A8.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 27
  • A9.jpg
    A9.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 35
  • A10.jpg
    A10.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 33
  • A11.jpg
    A11.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 36
  • A12.jpg
    A12.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 34
canım sen online olana kadar ben çıkmış olabilirim. genelde katina istiyorsun diye katina açılımı yapıyorum.
canım iş kapısı açılıyor sana ancak bu durumu çekemeyen birisi var etrafında. bu kişi yüzünden iş durumun tehlikeye girebilir.
çevrende yalan söyleyen çok insan var. bu yüzden insanlara karşı olan güvenin sarsılmış. ancak çevrendeki insanları sen seçiyorsun buna dikkat etmelisin.
açık tenli bir erkekle hayatın çok yolunda gidiyormuş. esmer bir erkek yüzünden bu iyi gidişat son bulmuş. belki erkeğin direk bir etkisi olmayabilir. sen açık tenli erkekten esmer erkeğe yönelmiş de olabilirsin. zamanla soğumuş olabilirsin açık tenliden. bu esmer erkek senin geleceğinde de yer alıyor.
canım gelecek kartlarında büyük bir aşk ve güzel bir iş başarısı görünüyor. zaman zaman yine çok bunaldığın zamanşar olacak. yaşadığın şeyler sana tecrübe olacak ve yaşamını buna göre şekillendireceksin.

sen de bana tarot bakarsın canm.
Canım aklımdasın ilk fırsatta bakıcam. Ev şimdi kalabalık bakamıyorum

Merhaba,
falıma bakanın kahve falına bakabilirim elimden geldiğince :)

Teşekkür ederim şimdiden :) özelden yorumlarsanız sevinirim.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Merhaba,
falıma bakanın kahve falına bakabilirim elimden geldiğince :)

Teşekkür ederim şimdiden :) özelden yorumlarsanız sevinirim.

ben faallşamak isterim yarın ama benim pc sorunlu fotloarı eklemede çook sıkıntı çekiyorum dün eklemeye çalıştım olmadı bu akşam zar zor bayağı uğraştıktan sonra anca yükledim eğer yükleyebilirsem yarın içip fallaşmak isterim

ben faallşamak isterim yarın ama benim pc sorunlu fotloarı eklemede çook sıkıntı çekiyorum dün eklemeye çalıştım olmadı bu akşam zar zor bayağı uğraştıktan sonra anca yükledim eğer yükleyebilirsem yarın içip fallaşmak isterim
Tamam :)
Siz müsaitseniz şimdi yorumlayın, ben yarın mutlaka bakarım

geç de olsa yükleyebildim fotoları kahve olmadan sanırım iskambildi iskambil de bakabilirdin hiç sorun dedğil katinaya ben de bakıyorum canım sürekli bakıyorum üstelik :)
Merhaba canım,

Yarın okullar başlıyor ben de göreve başlıyorum o yüzden fal bakmak benim için zorlaşacaktı acele etmemin sebebi buydu :) iskambil bakmak istemezdim zaten, benim baktığım falın yorumu çok kısa oluyor. Sen bana öyle uzun uzun yorum yapmışken ben sana iki satır yazmak istemezdim.

Geçelim falına;

Genel olarak mutlu olduğun bir hayatın var. Sessiz sakin yolunda giden bir hayat. Elbett ki herkes gibi sıkıntıların oluyor ve skıntıların gnel sebepleri çevrendeki bazı insanlar. Onların davranışları hareketleri bazen senin için çekilmez bir hal alıyor. Ancak tüm bunları görmezden gelmeyi başarabiliyorsun çoğu zaman. Hayatını çok etkilemelerine izin vermiyorsun.

Ayşe – Aysu (n) diye tanıdığın birisi var mı? y ve ş harfleri belirgin çıkmış. diğer harflerle birleştireyim dedim de yanılmış da olabilirim :) bu harflere bağlantılı çıkmış işte o sıkıntıların.

Üç arkadaş var bu kişilerden ikisi yüksekteler üçüncü arkadaşlarını yalnız bırakmışlar. Aşağıda kalan arkadaşları onlara elini uzatıyor beni de alın diye ancak bu ikisi umursamıyor. Varsa üç kişilik samimi bir grubunuz kişileri aranızdaki iletişime göre yerleştirebilirsin. Veya çevrende dönen olaylar da olabilir. Yüksekte olan iki kişinin birinin sırtında bir kısmeti var. Byük bir şey hem de. Sanırım ona güvenerek bu yola çıkıyorlar ancak o kişi yanındakini de satabilecek tavırda biri. Bir de e harfli birisi var bu kişi de onların şakşakçısı. Bir gün o da bunları yarı yolda bırakacak gibi duruyor.

Narin yapılı bir bayan çıkmış. bu bayanın senin hayatına olan müdahaleleri yüzünden ufak bir tartışma yaşayabilirsin. Sendne olgunluk beklenecek böyle bir durumda.

Güzel bir haber gelecek aile içine. Evlilik, bebek, iş hayatıyla ilgili bir haber gibi. Herkesi sevindirecek bir şey.

Uzun ince yapılı bir bayan çıkmış. sırtında da bir bebek taşıyor. Bu kadının br sıkıntısı var. Bu arada bebek kadının bebeği de olabilir, sıkıntısı bebeğiyle ilgili olabilir, sıkıntısı bebeğinin olmaması olabilir veya bebek hayatındaki yenilik diye de yorumlanır beklediği yeniliğin olmaması da canını sıkmış olabilir. Karışık yazmamışımdır inşallah :) bu kadın çok şanslı görünüyor sıkıntısı her ne ise çözüme kavuşacak önü çok aydınlık ve kendi de çok şanslı biri farkına varamasa da şanslı olduğunun.

Tipik bir kaynana kayınbaba modeli gördüm burda. Gelinleri kim bilemiyorum ama aralarında kalmış kızcağız.

Canım bunlar dışında fincanın diğer kısımları bembeyaz çıkmış zaten görmüşsündür sende. Birkaç yol belirtisi görünüyor. Alacağın kararlarla ilgili yollar bunlar. Henüz kesinleştirmediğin kararlar, üzerinde hala düşünüyorsun. Şu an hepsi de aydınlık duruyor. Girişeceğin işlerde başarı sağlayacaksın burdaki aydınlığa göre.

Tabağın fazlaca karmaşık çıkmış. hane içi çok çok kalabalık, gelenler var. Hatta gelenlerden biri deve yüküyle geliyor. Bolluk bereket yağıyor eve. Hane içi de dışı da insanlarla dolup taşmış canım. Dışarıdan gelen canını sıkacak bir haber var. Sizi ilgilendiren bir şey değil direk olarak, dışarıdaki insanları üzmüş size de yansımış o kadar.

hmm mesajını yeni gördüm ben de ancak yazdım. canım ben artık müsait olamam. akşamları eşim evde olduğundan zaten bakamıyordum. yarın da işe başlıyorum bugün son fal günümdü yani :KK43:
tüh ya üzüldüm şu an gerçekten gündüzleri hiç mi müsait olmazsın canım?

X