Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Çocukluğundan kalma korkuların mı var? Çoookk geçmişten kalmış duyarlı olduğun şeyler var. Bazen şöyle bir düşündüğünde hala küçük bir çocuk gibi sığınma ihtiyacı hissediyorsun. Annene çok düşkünsün sanırım. Aslında şöyle söyleyim bir anne figürü ar çocuğun gözyaşını siliyor. Çocuk ürkmüş bir şeylerden. Anne biraz mesafeli de duruyor gibi.

Nerden nereye denecek bir hayat görünüyor. İnişli çıkışlı bir ömür. Şu an istediğin bir çok şeyi elde etmişsin. Hayatını bir düzene oturtmuşsun. Hala kendine göre kafaya takılacak şeylerin var ancak genel anlamda yoluna girmiş hayatın. İki insanı kanatlarının altına almışsın.

Gelmesini beklediğin birisi var o kişi sana geliyor. Hayatında olumlu anlamda değişiklikler görünüyor. Bazen insanlara karşı sözünü geçirmekte zorlanıyorsun sanırım. Biraz daha çaba göstermen gerekiyor sesini ısrarla duymak istemeyenlere karşı.

Fincanın farklı yerlerinde sanki geçmişine dalıp gitmiş eskileri yad eden birileri var gibi. Sen mi geçmişi fazlaca düşünüyorsun yoksa ailen falan mı bilemedim. Haksızlıklar yapılmış bunlar için pişman olunmuş.

Senin kalbini kırmış bir erkek çıkmış. zayıf birisi. Bu kişi yaptığından pişman, önünde iki büklüm olmuş özür diliyor.

Tabağında da mutlu insanlar çıkmış. bir kavuşma görünüyor burda da. Haneye gelen bir çift var yanında çocuklarıyla birlikte. Bir de hane dışından birinin üzüntüsünü duyacaksın canım.

Bu kadar görebildim.

ben de yükleyim fotolarımı

Ağzına sağlık çok teşekkür ederim.
Fincanın yorumlanmış, birde ben yorumlayayım mı?
Yoksa başka falına mı yorum yapayım??

Tamm canım musaıt oldgnda katına bakrsan sevınırm
canım bir tartışma mı yaşadınız sevdiğinle;? bir şeyler olmuş diyor kartın başkaları yüzünden olmuş.
sevdiğin adam seninle bir ev kurmak için sabırsızlanıyor. kuracağınız ev size mutluluk ve huzur getirecek.
canım önümüzdeki süreçte yine bazı sorunlar bekliyor sizi. kalbin kırılabilir biraz. tüm bunlara hazırlıklı olmalısın.
bu süreci atlatmak senin için aslında o kadar da zor görünmüyor. sen bunlarla başa çıkabilecek durumda birisisin, güçlüsün. sevginiz her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı olacak. olanlar unutulup gidecek zamanla.
sevdiğin adam yorulmuş sanırım biraz iki kart onunla ilgili çıktı. bu kartları yorumlamak istemedim canın zaten sıkılıyor biliyorum. sonuç kartına geçicem canım. hayatında ne yaşarsan yaşa sonunun seni mutlu edeceğini bil. varsa hesabı sorulması gereken şeyler bunların hesabını soracaksın ve cevaplarını da net bir şekilde alacaksın. yolunu belirlerken yüreğindeki sevgi de yanında olacak. inşallah güzel şeyler yaşanır güzel şeylerle devam eder canım.

canım bir tartışma mı yaşadınız sevdiğinle;? bir şeyler olmuş diyor kartın başkaları yüzünden olmuş.
sevdiğin adam seninle bir ev kurmak için sabırsızlanıyor. kuracağınız ev size mutluluk ve huzur getirecek.
canım önümüzdeki süreçte yine bazı sorunlar bekliyor sizi. kalbin kırılabilir biraz. tüm bunlara hazırlıklı olmalısın.
bu süreci atlatmak senin için aslında o kadar da zor görünmüyor. sen bunlarla başa çıkabilecek durumda birisisin, güçlüsün. sevginiz her şeyin üstesinden gelmenize yardımcı olacak. olanlar unutulup gidecek zamanla.
sevdiğin adam yorulmuş sanırım biraz iki kart onunla ilgili çıktı. bu kartları yorumlamak istemedim canın zaten sıkılıyor biliyorum. sonuç kartına geçicem canım. hayatında ne yaşarsan yaşa sonunun seni mutlu edeceğini bil. varsa hesabı sorulması gereken şeyler bunların hesabını soracaksın ve cevaplarını da net bir şekilde alacaksın. yolunu belirlerken yüreğindeki sevgi de yanında olacak. inşallah güzel şeyler yaşanır güzel şeylerle devam eder canım.
Tesekur edrm canım

Tamam canım fincan yüklediğinde beni alıntıla olurmu.
Şimdi yorum yapan arkadasın üzerine yorum yapmak doğru olmaz.

gizemden başkası bakmasın lütfen :)

Eklentiler

• 20160731_145436.jpg
    20160731_145436.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 20160731_145440.jpg
    20160731_145440.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 16
  • 20160731_145444.jpg
    20160731_145444.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 15
  • 20160731_145447.jpg
    20160731_145447.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 19
  • 20160731_145450.jpg
    20160731_145450.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160731_145522.jpg
    20160731_145522.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 16
Seninki de son falım olsun :) kaçayım sonra :)

Canım yine takacak şeyler bulmuşsun kendine. Çok kötü görünmüyor ama ordan burdan toplamışsın sıkıntıları bir miktar.

Oturup düşünmüşsün bir olay hakkında. Artıları eksileri hesaplamışsın, apartman gibi uzamış gitmiş düşüncelerin. Eksiler daha ağır basmış gibi görünüyor bu konu hakkında.

Bir şey var onay vereceğin. Onayından sonra her şey olumsuz gidiyor gibi gelecek sana ancak düzelecek.

Canım bir erkek çıkmış büyük biri olarak yorumluyorum kim olduğunu tahmin etmişsindir. Bu adam hakkında beklediğiniz şey için biraz daha sabretmeniz lazım. O sizden daha çaresiz kendi içinde kendi kabuğunda çok mutsuz. Kadın var karşısında o da sırtını dönmüş adama. Adam kendini çok yalnız ve hayatın işçinde sıkışmış hissediyor. Aydınlığı görüyor ama aydınlığa gidemiyor.

Kız bu ne bir sürü yol çıkmış. bir yerlere mi gitmek istiyorsun ya da aklında bir çok seçenek mi var. Düşündüğün kendine göre yollara ayırdığın şeyler? Çok karışık çıkmış canım burası. Düşündüklerinde bir çıkar yol bulamamışsın hepsinin önü kapalı çıkmış. yalnız bu yolların hemen hepsinin üzerinde bazı insanlar var. Yani yapmak istediklerini engelliyor bazıları.

Kokoş bir kadın var yüzü uzun burnu büyük çıkmış. sana bir güzellik getirecek bu kadın. Bir de erkek çıkmış sert yüz hatları olan. Bu adamdan pek hoşlanmadım.

Canım tabağındaki kadınla erkeği gördün mü sen de? Sen ve abanoz zannediyorum ki :) senin kafanda şekillenmiş gibi görünüyor. Erkek biraz daha ayrıntıcı sanki. Hane içindeki kalabalıkları hayal ediyorsunuz. Bu iş olacak gibi geldi bana.

yüklüyorum ben de fincanımı :)
Oncelikle gecikmem icin ozur dilerm
canim benim agzina saglik cok tesekkurler yorumlar yine oldukca tutarli:)
Senin falina baktigimda oncelikle senin yakin zamanda birisiyle tartisma yasadigini gordum, bi erkek sanki...
ama cok da buyuk bir sorun degil, halletmis gibisiniz.
dort tane kucuk kucuk yolun var, bunlardan bir tanesinin onu cok acik, cok guzel bir gelisme olacak bu yollardan birisnde.
yakin zamanda is gorusmesi tarzinda resmi bir kuruma gidebilirsin, ya da ziyaret de olabilir, orda cok guzel karsilanacagini ve cok sevilecegini hissetim.
ayrica, su siralar kafan oldukca karisik gibi, hayatini duzene koymak istiyor da koyamiyormus gibi misin? Ama zamanla olucak...
bol agacli bi alana gidiceksiniz, orda bir arkadasinla dertlesiceksin...
senin dedikodunu yapan cok,4 katli bir evde mi kaliosun bilemedim ama sanki dort katli bir yer var, orda surekli seni izliyorlad

Oncelikle gecikmem icin ozur dilerm
canim benim agzina saglik cok tesekkurler yorumlar yine oldukca tutarli:)
Senin falina baktigimda oncelikle senin yakin zamanda birisiyle tartisma yasadigini gordum, bi erkek sanki...
ama cok da buyuk bir sorun degil, halletmis gibisiniz.
dort tane kucuk kucuk yolun var, bunlardan bir tanesinin onu cok acik, cok guzel bir gelisme olacak bu yollardan birisnde.
yakin zamanda is gorusmesi tarzinda resmi bir kuruma gidebilirsin, ya da ziyaret de olabilir, orda cok guzel karsilanacagini ve cok sevilecegini hissetim.
ayrica, su siralar kafan oldukca karisik gibi, hayatini duzene koymak istiyor da koyamiyormus gibi misin? Ama zamanla olucak...
bol agacli bi alana gidiceksiniz, orda bir arkadasinla dertlesiceksin...
senin dedikodunu yapan cok,4 katli bir evde mi kaliosun bilemedim ama sanki dort katli bir yer var, orda surekli seni izliyorlad

kayınvalidemin evi 4 katlıydı sanırım. izlesinler kız benim gibi tatlı gelini nerden bulcaklar izlerler tabi :KK70: :KK70:
teşekkür ederim canım :)

gizemden başkası bakmasın lütfen :)

Yakin zamanda bir telefon gorusmesi yapacaksin ve bu görüşmede üzücü bir haber alacaksin.
Cok kismetli bir isin olacak hayirlisi ile ve yola koyulacaksin bu is icin.

Disiplinli bir yerde calsiyorsun yada boyle bir yerde calisacaksin.

Bir at var burada ve at dort nala havalanmis cok istedigin bir dilegin gerceklesecek bu aralar. Cok yakinda haneye bolluk bereket gelecek maddi anlamda bir rahatlik goruyorum.

Saclari uzun bir bayandan hamilelik haberi alabilirsin.

Bu aralar sana cevrenden birisi hic gostermedigi yakinligi gosteriyor boyle bir cikari var sanki dikkat et bu kisiye cikari icin seni kullanmaya calisacak.

Cok icine kapanmissin bu aralar kafana taktigin bir sey var yada bir vicdan azabi bu.
Bilincli yaptigin bir sey yok aslinda bu kadar hirpalama kendini.

Bu kadar canımm :) fala inanma falsız kalma :)

Yakin zamanda bir telefon gorusmesi yapacaksin ve bu görüşmede üzücü bir haber alacaksin.
Cok kismetli bir isin olacak hayirlisi ile ve yola koyulacaksin bu is icin.

Disiplinli bir yerde calsiyorsun yada boyle bir yerde calisacaksin.

Bir at var burada ve at dort nala havalanmis cok istedigin bir dilegin gerceklesecek bu aralar. Cok yakinda haneye bolluk bereket gelecek maddi anlamda bir rahatlik goruyorum.

Saclari uzun bir bayandan hamilelik haberi alabilirsin.

Bu aralar sana cevrenden birisi hic gostermedigi yakinligi gosteriyor boyle bir cikari var sanki dikkat et bu kisiye cikari icin seni kullanmaya calisacak.

Cok icine kapanmissin bu aralar kafana taktigin bir sey var yada bir vicdan azabi bu.
Bilincli yaptigin bir sey yok aslinda bu kadar hirpalama kendini.

Bu kadar canımm :) fala inanma falsız kalma :)

teşekkür ederim :)

ben falımı ekliyorum fallaşmak isteyen varsa ben burdayım

Eklentiler

• a9.jpg
    a9.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 32
  • a..jpg
    a..jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 28
  • a2.jpg
    a2.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 35
  • a1.jpg
    a1.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 33
  • a3.jpg
    a3.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 25
  • a4.jpg
    a4.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 58
  • a5.jpg
    a5.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 63
  • a6.jpg
    a6.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 36
  • a7.jpg
    a7.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 33
  • a8.jpg
    a8.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 35

Merhaba canım,

İçine çok şey atmışsın bunlar dolmuş da taşmış. Patlamak üzeresin neredeyse. Duygularını aşırı yoğun yaşadığını görüyorum. Sevincin de çok büyük oluyor üzüntün de çok büyük. Daha çok kafana taktığın şeyler yansımış fincanına. Gözünde o kadar büyümüşler ki.

Bir kadın çıkmış. üzerine hırka tarzı uzun şeyler giyen bir kadın. Bu kadın büyük bir aşk yaşamış, kendi içinde yaşamaya devam ediyor. Pek karşılıklı gibi göremedim aşkını. Kadın elinde kocaman ve beyaz bir kalp tutmuş çok temiz büyük bir tutkuyla seviyor erkeği ancak kendisi sıkıntılı çıkmış. buradan hareketle karşılıklı olmadığını düşündüm. Erkek biraz yapılı kızdan bir baş boyu kadar falan uzun gözükmüş burda. Kızın hayal ettiği şeyler çok yalın çok basit şeyler.

Sana karşı mahcup olmuş bir bayan var. Sana karşı düşündüğü şeyler belki de düşüncelerini faaliyete geçirmiştir. Bunlar için pişman birisi. Senden özür diliyor.

Kurmuş olduğun bir arkadaşlık var. Bu arkadaşlık sana pek iyi gelmiyor. Duygusal bir arkadaşlıktan bahsetmiyorum yalnız bir bayan arkadaşın da olabilir erkek de olabilir tabi. Bu arkadaşlığın seni olduğun yerden daha aşağıya çekiyor. Başkalarının yanında olumsuz durumlara düştüğün oluyor bu kişi yüzünden. Bunun eskiden farkına varmadıysan bile farkına varmaya başlamışsın ve kendini geri çekiyorsun gibi görünüyor.

Elinde kitap tutan bir bayan çıkmış. okuyor musun? Veya işinle ilgili sürekli çalışman gerekiyor olabilir… kendini biraz fazla yoruyorsun sanırım. Beklediğin bir yükseliş gibi ne bileyim hayatını nasıl yaşadığınla ilgili diyim beklediğin bir gelişme olacak hayatında. Bu durumdan sonra önünü daha rahat görebileceksin.

Bir çift çıkmış. gayet de romantik çıkmışlar. Erkek kızı kucağına almış birbirlerine aşık aşık bakıyorlar. Aşkları gözetim altındaymış gibi görünüyor. Erkeğin çevresinden zayıf uzun birisi taş koymaya da çalışıyor bu aşka.

Büyükçe bir deve çıkmış. maddi anlamda da manevi anlamda da iyidir. başarı huzur bolluk mutluluk anlamlarında yorumlayabiliriz. Mevki konusunda da biraz önce de söylemiştim başarı diye, deve de bunu destekliyor.

Yola çıkacak olan birisi var. Otobüs koltuğunda çıkmış resmen. Gidişi bir haberle gerçekleşecek. Olumsuz bir durum değil.

Bir de iki kişi var bu kişiler bir asansöre binmiş gibi görünüyorlar. İçlerinden biri sen misindir bilemiyorum. Bu iki kişi birlikte yükselecekler.

Tabağına gelirsek, hayatında büyük bir değişim olacak bu değişim olumlu yönde olacak. Kocaman bir ördek çıkmış tabağında. Sanki onu bebeğin gibi sarmalamış korumuşsun. Ördek de başarı mal mülk mevki gibi şeylerle yorumlanır. İş için mi kapatmıştın fincanını genelde bu yönde çıktı falın :) haneye büyük bir aydınlık geliyor bu gelişmelerden sonra.

Dileğin de sonuna kadar akmadığı için şu an olumlu sonuçlanmayacak zamanla olma ihtimali hala var diyebiliriz. Dileğinin olduğu kısımda iki kişi çıkmış anne ve küçük kızı gibi. Başlarında da bir erkek duruyor.

bu kadar yorumlayabildim canım. sen bilgi istiyordun sanırım ama ne istediğini hatırlayamadım canım fal için.

kahveden pek anlamıyorum ama yorumlamaya çalışayım.
içini karartmışsın. sıkıntıları hep içine atıyorsun. esmer bir adamdan sana bir haber geliyor. sanki uzaklardan gelen bir haber gibi. uzun bir elbise giymiş bir kız var. bu gelinlikte olabilir. kızın boyunu bükük çıkmış. geleceğe değilde geçmişine dönmüş yüzünü. geçmişe takılıp kalmış. kız kafasını kaldırıp önüne baksa önü çok aydınlık fakat bunu fark etmiyor bile.

uçup uzaklardan gelen bir kalp var. yanı başında da koç gibi bişey çıkmış. adağın mı var senin. eğer varsa gerçekleşecek. yok isede koç burcu bir erkeğe işaret ediyor olabilir.

dağlık bir alan gözüküyor. dağlık bir alanda mı yaşıyorsun o da çıkmış olabilir . ya da istediğin şeyle ilgili engelleri gösteriyor. büyük engelleri aşman gerekiyor. dağın tepesinde 2 kişi karşılıklı konuşuyorlar. sonunda engelleri aşıp çok aydınlık günlere doğru gidiyorlar.
falında bir horoz çıkmış. sabah aydınlığında güzel bir haber alacaksın. bu haberin herkes tarafından duyulmasını isteyeceğin bir haber olacak. mutluluktan havalara uçacaksın.
her şey gönlünce olsun

X