Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
tamam ben de içmiştim yükleyim :)
sen ne zaman yüklersin canım?

Kafanı karıştıran bir mevzu var bu mevzu biraz geçmişinden gelen birş şeye benziyor.
Aranın bozum oldugu bir arkadasin var bu kisiyle barisacaksin canım araniz düzelecek. Bu arkadasında sana karşı minnet duygusu var.sen ona cok iyilik yapmissin onu unutamamıs.
Yuku bir miktarda para gececek elinize bir yatiriminiz olacak. Birsey satınnalacaksiniz.
Hane icinde maddi sıkıntılar var ama atlatcaksıniz. Sebin işinlerin acılacak is konusunda yükselme söz konusu canm.
Sen atmamı bekliyorsunbbilkiyorum aman eger böyle bir durum var atanacaksın. Devlet kapısından bir is görünüyor sana. Cok gucl olacagin bir doneme gireceksin han icinde sevindirici bir olary olack ve cok şaşıracağıniz bir haber alacaksınız.Bir de yatili bir misafiriniz var.
Ccvrende esmet bugday tenli birisi var sen bu kisiye cok deger veriyorsun ama senin bir seyine engel olmus ama sen bu engel oldugu seyin haberini 3 vadeye kadar alacaksin.
Üzerinizde nazar da var gözle hep hanenin uzerinde. Hanede esin mi bilemedim ama hep hakimiyet bende olsun istiyor bu yuzden cikiyor tartismalariniz. Bubsekilde davranmasa iyi.
Senin is kapin gercekten acikmis nazsra dikkat et olana kadar kimseye söyleme.nazara karsi tedbirini al.

Canım falın genel olarak ferah çıkmış. Pek öyle kafana taktığın sıkıntıların huzursuzlukların yok.

Bir durum varmış senin için sallantıda olan. Uzun zamandır olmasını beklediğin çaba gösterdiğin ama bir türlü eline fırsat geçmeyen bir konu. Bu konu sonunda olumlu bir şekilde sonuçlanacak.

Bir mum çıkmış yanan bir mum. Bir dileğin gerçekleşiyor. Ve bunula birlikte hayatın baya aydınlanacak. Önün çok açılacak. Arzu ettiğin konu her ne ise o konuyla ilgili açılacak bahtın.

Bir kadın var hafif topluca. Seni bir yere taşıyacak bu kadın. Sana yol göstermiş ve ulaşman için basamak da olmuş.

Saçları kıvırcık bir bayan çıkmış. Bu kadının ağzından çıkan şeylere çok dikkat et canım. Belki normalde pek sevmiyor olablirsin bu kişiyi ama sana öyle bir iyiliği dokunacak ki. Belk isteyerek yapmayacak ama ağzından çıkan bir söz senin devrimin olacak.

İki tane yükünü koyvermişsin gitmiş. Çok da iyi olmuş.

Hani yukarıda dedim ya sallantıda olan bir işin varmış diye. Aynısı fincanın tam karşısında yine çıkmış. Ya iki tane işin birden hallolacak. Ya da bu işin çooookkk geçmişe dayanıyor. Aklına bile gelmeyen bir şey.

6 7 kişilik bir grup görünüyor.güzel bir olay için bir araya gelmiş bir grup. Belki stres atmak için buluştuğun arkadaşlarn.

Genel olarak sıkıntıdan arındığını mutlu bir yaşam sürmeye başlayacağını gördüm canım.

İki kişi misafir geliyor size. Hatta bir gelin geliyor. Var mı hanede evlenecek biri. Size sürpriz durum olabilir.
Hadi insallah canim cok sagol.is konusu sikintili canim insallah odur.
Erkek kardesi. Yok ama 2 tane kuzenim var disarda. Kardesten ote insallah onlardir.
Evet bi kadin 2 ay once laflariyla dunyaui hurnumd getirdi amar ben degistim gercekten insanlarinkandim gibi sanmayi biraktim.

Kafanı karıştıran bir mevzu var bu mevzu biraz geçmişinden gelen birş şeye benziyor.
Aranın bozum oldugu bir arkadasin var bu kisiyle barisacaksin canım araniz düzelecek. Bu arkadasında sana karşı minnet duygusu var.sen ona cok iyilik yapmissin onu unutamamıs.
Yuku bir miktarda para gececek elinize bir yatiriminiz olacak. Birsey satınnalacaksiniz.
Hane icinde maddi sıkıntılar var ama atlatcaksıniz. Sebin işinlerin acılacak is konusunda yükselme söz konusu canm.
Sen atmamı bekliyorsunbbilkiyorum aman eger böyle bir durum var atanacaksın. Devlet kapısından bir is görünüyor sana. Cok gucl olacagin bir doneme gireceksin han icinde sevindirici bir olary olack ve cok şaşıracağıniz bir haber alacaksınız.Bir de yatili bir misafiriniz var.
Ccvrende esmet bugday tenli birisi var sen bu kisiye cok deger veriyorsun ama senin bir seyine engel olmus ama sen bu engel oldugu seyin haberini 3 vadeye kadar alacaksin.
Üzerinizde nazar da var gözle hep hanenin uzerinde. Hanede esin mi bilemedim ama hep hakimiyet bende olsun istiyor bu yuzden cikiyor tartismalariniz. Bubsekilde davranmasa iyi.
Senin is kapin gercekten acikmis nazsra dikkat et olana kadar kimseye söyleme.nazara karsi tedbirini al.

tayin istiycem ağustosta aynı zamanda yükselmek de istiyorum bakalım hayırlısı :)
ayy aynı eşimi anlatmışsın hakimiyet güç gösterileri :)
ağzına sağlık canım :)

tayin istiycem ağustosta aynı zamanda yükselmek de istiyorum bakalım hayırlısı :)
ayy aynı eşimi anlatmışsın hakimiyet güç gösterileri :)
ağzına sağlık canım :)
Insallah cnm her sey gonlunce olsun. Sen de cok sağol. :-)

Jadoooo burdaysan tarot bakar mısın
canım daha iyi şeylere sahip olmak için eskilerin üzerine bir sünger çekmen gerekiyor. ancak bu şekilde istediğin şeyleri elde edebilir başarı sağlayabilirsin. duygussal anlamda gerilimler görünüyor. depresif çıkmışsın biraz.
bir girişimde bulunacaksın diyor. iş anlamında yorumladım bunu. başarılı olman olası ancak dikkat etmen konusunda uyarıyor kartın. uyarıları göz ardı edersen iyi başlayan girişimler kötü sonuçlanacak diyor.

benim kartlarım
para beşlisi
değnek prensi ters
değnek ikilisi
kupa yedilisi ters
kılıç beşlisi ters
değnek kralı
para dokuzlusu ters
denge ters
aşıklar
değnek yedilisi

canım daha iyi şeylere sahip olmak için eskilerin üzerine bir sünger çekmen gerekiyor. ancak bu şekilde istediğin şeyleri elde edebilir başarı sağlayabilirsin. duygussal anlamda gerilimler görünüyor. depresif çıkmışsın biraz.
bir girişimde bulunacaksın diyor. iş anlamında yorumladım bunu. başarılı olman olası ancak dikkat etmen konusunda uyarıyor kartın. uyarıları göz ardı edersen iyi başlayan girişimler kötü sonuçlanacak diyor.

benim kartlarım
para beşlisi
değnek prensi ters
değnek ikilisi
kupa yedilisi ters
kılıç beşlisi ters
değnek kralı
para dokuzlusu ters
denge ters
aşıklar
değnek yedilisi
geçmişte işle ilgili eline 2 yeni fırsat geçmiş. fakat bunu değerlendirememişsiniz. sanki birisi sorumluluk almaktan kaçmış gibi. kendini yalnız hissetmişsin bu nedenle. ya da yalnız bırakılmışsın. yakın gelecekte bi anlaşmazlık kavgalı durum olabilir. ya da olmuşsa da düzeliyor. ateş grubu yaşça büyük bir adamla ilgili bir beklentin varmış fakat bundan olumlu sonuç alamamışsın.aşkınızın canlanacağı bir döneme giriyorsun. bunun için de biraz daha fazla cesaret gerekiyor.
canım sana zahmet olmazsa iskambil açar mısın

geçmişte işle ilgili eline 2 yeni fırsat geçmiş. fakat bunu değerlendirememişsiniz. sanki birisi sorumluluk almaktan kaçmış gibi. kendini yalnız hissetmişsin bu nedenle. ya da yalnız bırakılmışsın. yakın gelecekte bi anlaşmazlık kavgalı durum olabilir. ya da olmuşsa da düzeliyor. ateş grubu yaşça büyük bir adamla ilgili bir beklentin varmış fakat bundan olumlu sonuç alamamışsın.aşkınızın canlanacağı bir döneme giriyorsun. bunun için de biraz daha fazla cesaret gerekiyor.
canım sana zahmet olmazsa iskambil açar mısın

biraz nefes al yahu birini okumadan diğer fala geçiyorsun :)

kızlar fallaşalım mı ? kahve falı bakıyorum

Eklentiler

• fal1.jpg
    fal1.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 26
  • fal6.jpg
    fal6.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 19
  • fal7.jpg
    fal7.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 28
  • fal5.jpg
    fal5.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 36
  • fal4.jpg
    fal4.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 26
  • fal2.jpg
    fal2.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 23
kızlar fallasmak isteyen varsa yazabilir kahve ve Tarot bakabliorm:)

Eklentiler

• IMG-20160712-WA0005.jpg
    IMG-20160712-WA0005.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20160712-WA0004.jpg
    IMG-20160712-WA0004.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20160712-WA0006.jpg
    IMG-20160712-WA0006.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 29
kızlar fallasmak isteyen varsa yazabilir kahve ve Tarot bakabliorm:)
Canım mükemmel bir haberin var ancak bu haber sana bir türlü ulaşmıyor. Haberinin üzerinde bir yük var altından kalkıp gelemiyor. Birileri engelliyor olabilir veya haberi verecek kişinin sıkıntıları olabilir.

Canım bir araya gelme insanların sarılmaları flan çıkmış. Evinize gelen misafirler diyebiliriz.

Balık model mi diyorlardı tüm vücudunu sarıp dizden sonra açılan elbise modeli. Öyle bir elbise giymiş bir bayan var. Eteğine takılan birini def ediyor ve huzura eriyor.

Canım bir kadın var saçları kısa denebilir. Bu kişinin gözü senin üzerinde, nazarı değiyor bu kişinin.

Bir ağaç çıkmış kökleri sağlam evlilik diye yorumluyorum bunu. Atlatmanız gereken zorluklar çıkmış. Hatta biraz ezilmişsiniz bu zorlukların altında ama aşılmayacak şeyler değil. Hele bi bunları atlatın sonra önünüz gayet açık.

İkinci resimde pek bir şey çıkmamış zaten. Tertemiz:) telefon görüşmelerinde kafana takılan şeyler olmuş. Bunlar biraz da kendi takıntılarından kaynaklanıyor. Aslında etrafın gayet ferah sen de derin bi nefes alıp kafana taktığın şeyleri görmezden gelmeye çalış o zaman sana da daha huzurlu görünecek hayat.

Kalbin ikiye bölünmüş canım. Tabağında bir adam figürü çıkmış. Baban diye tahmin ediyorum. Arada küçücük kalmışsın. Sıkıntı kaynağı burada çıkan adam görünüyor. Aslında o da kendi içinde büyüttüğü için çıkıyor sorunlar yoksa ortada elle tutulur hiçbişey yok. Geçecek inşallah.

Canım mükemmel bir haberin var ancak bu haber sana bir türlü ulaşmıyor. Haberinin üzerinde bir yük var altından kalkıp gelemiyor. Birileri engelliyor olabilir veya haberi verecek kişinin sıkıntıları olabilir.

Canım bir araya gelme insanların sarılmaları flan çıkmış. Evinize gelen misafirler diyebiliriz.

Balık model mi diyorlardı tüm vücudunu sarıp dizden sonra açılan elbise modeli. Öyle bir elbise giymiş bir bayan var. Eteğine takılan birini def ediyor ve huzura eriyor.

Canım bir kadın var saçları kısa denebilir. Bu kişinin gözü senin üzerinde, nazarı değiyor bu kişinin.

Bir ağaç çıkmış kökleri sağlam evlilik diye yorumluyorum bunu. Atlatmanız gereken zorluklar çıkmış. Hatta biraz ezilmişsiniz bu zorlukların altında ama aşılmayacak şeyler değil. Hele bi bunları atlatın sonra önünüz gayet açık.

İkinci resimde pek bir şey çıkmamış zaten. Tertemiz:) telefon görüşmelerinde kafana takılan şeyler olmuş. Bunlar biraz da kendi takıntılarından kaynaklanıyor. Aslında etrafın gayet ferah sen de derin bi nefes alıp kafana taktığın şeyleri görmezden gelmeye çalış o zaman sana da daha huzurlu görünecek hayat.

Kalbin ikiye bölünmüş canım. Tabağında bir adam figürü çıkmış. Baban diye tahmin ediyorum. Arada küçücük kalmışsın. Sıkıntı kaynağı burada çıkan adam görünüyor. Aslında o da kendi içinde büyüttüğü için çıkıyor sorunlar yoksa ortada elle tutulur hiçbişey yok. Geçecek inşallah.
inşallah bitanem agzina sağlık bn snaa neye bakiyim kahve ictiysen fal gonder hadi

Eklentiler

• 20160712_122211.jpg
    20160712_122211.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160712_122216.jpg
    20160712_122216.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 21
  • 20160712_122223.jpg
    20160712_122223.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 19
  • 20160712_122229.jpg
    20160712_122229.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 51
  • 20160712_122236.jpg
    20160712_122236.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160712_122313.jpg
    20160712_122313.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 31
canim icin cok sıkılmış bu sıkıntıdan kurtarmaya calsiiosn kendini fakat yine enegel olamiosn canin herneyse ona cok sıkılmış kndni bogulmus gbi hisediosn tek basina kaldiginda diş cikmis birisi sana dis cikarmis ters yanini gostems sanki aran acilmis gbi cok sevincgn hberlrn var isminin icinde e harfi gecen birinden cok guzl bi hber alicaksj bu hberle birlikte bi yola cikmayi dsncksn sayet bu yola cikarsan bu yolun sonu senin icin cok aydinlik cok ferah

bi engel var onunde dağ gbi cikmis o engeli aşamiosn veyada soyle solym bu engel bu kisi fakat sen bu ksiiyi aşamiosn gerek dusuncelrnle gerek somut olarak aslinda karartidan snra genelde hep ferahliklarin var bu sıkıntıni atlatrssan cok feraha cikicagn kesin kalablik ortamlar var bi kutlama gbi biseye katilicaksn ayni zmnda kafanda bircok soru isreti var bu sorular seni bunaltablio bazen

kopek gbi bi dusmanin var heran saldrmaya hazir bi sekilde pusuya yatmis senin iyi olmani hic cekemeyn biri biriyle agizdalasi yapablirsn bu agizdalasi sonucunda biraz pişmanlik duygusu yasicksn 4 kisi veya 5 de diyeblirim biyere gdiceksnz once bu yola gtmekte tereddut edicksn fakat sonra iyiki gitmisim diyecgn keyif alicgn bi ortam olucak

bi kisi aranzda klmis gbi iki ksii tartisip bi kisi ortada klmis gbi cikmis hakkini savunuosn birilerne dert anlatiosn fakat karsi taraf inatçı sni anlamakta gucluk ckio bi tane cok istedgn bisey var o olucak dilek okun goge firlamis sonunda diyeblicgn bi olau yasicksn bunun sonucunda cok sevinicksn ellern havada cikmis bak aslinda cok sansli birisins sen fakat suan bazi seylerin yolunda gtmdgni dsnuosn fakat aslinda olmasi gerekn buymus yolun sonuna yaklasmissn zatn tabagnda kutlamalar gulen suratlar var gercktn biseyelre cok sevinicksn bi kagit parcasi alicaksn ve yepyeni bi sayfa acilick haytnda sukrediceksn

3 lu bi vakitte cok emek verdign bi olaya yaklasiosn senden yasca buyuk biri sana el uzatio ve bunun sayesinde refah seviyen articak canim

X