Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kahvede böle kendine güvenen bana mesaj atsın kızlar ihtiyacım var bense ona istediği fakı bakarım burda baktığım bir sürü kişi beğeniyor sizde atın bakiyim size kahve tarot katina bakıyorum

Başkasının baktığı falı kopyalayıp atanın adını vericem arkadaşlar bundan sonra.

Tarot için bilgi sorup "fincanın temiz çıkmış" diye ikidir fal gönderen var.

Kimse kahin değil içimizden geçeni söylüyoruz. Zor mu bakıp da bişeyker atmak.

Özelden de cevap vermiycem kim olduğunu anlamıştır herhalde. Karıştırıp sana yazmışım numarasını da yemiş gibi yaomıyorum artık. Eğlencesine yapılmış şeye şunu yapmayın bari

Aloaneangel diye biri mii??? bana dün fal bakıyorum diye eski baktıgnı atmıs bide bana ayıp ediyosun diyoo

Eklentiler

• fdd.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 63
Sabah ben size baktım si bakmamışsınız ayıp ettiniz yazmış şuan kendimi zor tutuyorum akıllı olduğunu düşünmesi karşısında

Valla ben o yüzden önce baktırıyorum. Sonra bakıyorum. Kimseye de bunun gibi yapmadım.

Wala canım kimse ona bakmasın banada saçma sapan benimle ilgisi şeyler dsöledi kızl a r galiba çok fal baktığım için beni banl a dılar mutluluk hesabı her zaman falaştıklarım burdan mesaj atabilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…