Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kizlar falda kalp ne demek bilen varmi gerci ben kalp gibi gordum belki ama anlaminida merak ettim bilen soylerse sevinirim :)

Eklentiler

• PhotoGrid_1456238419182.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 53
Selam arkadaşlar isteyene bende elimden geldiğince bir şeyler söylemeye çalışırım kahvede :)

bana bakar mısın? şimdi atsam
Bakarım :)
Arkadaşlar bir de genel olarak söylicem isim vermiyorum ama genelde fal baktıktan sonra cevap vermeyenler oluyor, fal bakmayı bilmiyorum ama bana bakar Mısın diye sorsanız ben zaten müsaitsem bakarım falcı değiliz en nihayetinde her şeyi bilemiyoruz ama bu şekilde olanlar oluyor maalesef

aynen yalancı filan diye şey yapıyo gerçi bairtane biri vardı burda herkese fal baktırıp karşılığını derya abladan kopyalıypn göndermişti

aynen yalancı filan diye şey yapıyo gerçi bairtane biri vardı burda herkese fal baktırıp karşılığını derya abladan kopyalıypn göndermişti
Evet öyle yapanlar oluyor bir şey demek istemiyorum :)
Sonuçta bakıp yorum yapıyoruz emek veriyoruz iki dk bakıp bir şeyler sallamak bu kadar mı zor :)

Bende bakabilirim arkadaşlar elimden geldiğince :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…