Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canım için ferahlamış. öyle hissettim. tabağında kocaman büyük bir balık var. hemde çok büyük. paralı kısmet demek. kalbinin bir köşesine biriktirmişsin dertleri. kalbinin bir köşesi çok aydınlık. ferah bir yolun var. küçük küçük kalpler var karşılıklı olacak sanki. beli bükülmüş biri var. o kişiye karşı birisi sert çıkıyor sanki. adamın birisinin başı dumanlı çıkmış. çok negatif düşünüyor. uzaklara doğru bakan biraz balık eti basenli biri var sanki. uzaklara geleceğe doğru bakıyor. kalbinde 2 dilek var. bana gerçekleşecek gibi geldi. kalbinden başka bir yol daha çıkıyor. bu yol çok aydınlık ve açık bir yok. kendini daha güvenli hissedeceksin. ve mutlu olacağın bir yol olacak. Herşey gönlünce olsun.
ay inşallah canım . sağol yorumuna sağlık bakıyorum canım falına

canım için ferahlamış. öyle hissettim. tabağında kocaman büyük bir balık var. hemde çok büyük. paralı kısmet demek. kalbinin bir köşesine biriktirmişsin dertleri. kalbinin bir köşesi çok aydınlık. ferah bir yolun var. küçük küçük kalpler var karşılıklı olacak sanki. beli bükülmüş biri var. o kişiye karşı birisi sert çıkıyor sanki. adamın birisinin başı dumanlı çıkmış. çok negatif düşünüyor. uzaklara doğru bakan biraz balık eti basenli biri var sanki. uzaklara geleceğe doğru bakıyor. kalbinde 2 dilek var. bana gerçekleşecek gibi geldi. kalbinden başka bir yol daha çıkıyor. bu yol çok aydınlık ve açık bir yok. kendini daha güvenli hissedeceksin. ve mutlu olacağın bir yol olacak. Herşey gönlünce olsun.
canım burçlarınızı yaz sorun varsa sor saç ten göz rengi biliyorsun:KK60:

canım burçlarınızı yaz sorun varsa sor saç ten göz rengi biliyorsun:KK60:
Ben kumralım, koyu kestanerengi saçım, buğday tenliyim,ela gözlüyüm. boğa burcuyum. O ise siyah saçlı,beyaz tene yakın ,kahve rengi gözlü, koç burcu. ilişkimiz nasıl olacak sorumda.

Ben kumralım, koyu kestanerengi saçım, buğday tenliyim,ela gözlüyüm. boğa burcuyum. O ise siyah saçlı,beyaz tene yakın ,kahve rengi gözlü, koç burcu. ilişkimiz nasıl olacak sorumda.
oooo başladı mı ilişkiniz canım hayırlı olsun :KK60:

canım aranızda bazı anlaşmazlıklar yada aksilikler olmuş o bunlara anlam veremiyor ama yine de başına gelen şeylerin onu güçlendirmek için geldiğini düşünüyor.bu kişinin hayatında onu mutsuz eden şeyler var bunlar neler bilemiyorum ama karamsarlaştırıyor onu. seni kendine bir dostgibi yakın görüyor.belki geçmişten gelen kalp kırıklığı olabilir belki bu yüzden zamana ihtiyaç duyuyordur.senin tarafına baktığımda sen bu çocuklayken mutlu hissediyorsun için kıpır kıpır oluyor fakat nedense hep birşeyler ters gidiyor. kendi kendine diyorsunki ben kafamda kuruyor muyum.sana olan hislerinden emin değilsin. onun hakkında yanlış bilgiler edinmişsin yada edineceksin. sizin aranızda işle ilgili birşey başlayabilir ama bu belki ilerleyen zamanlarda ilişkiye dönüşür mü bilemiyorum. bu aşamasında sanırım seni iyi bir arkadaş olarak görüyor.

öyle deme buda olmasa can sıkıntısı nasıl geçecek :)
sanki bugün iyi birşeyler görebilirsin gibi hissediyorum???. :)))
valla canım sana ne söyledim neyle ilgili fal baktım hiçbişey hatırlamıyorum deli gibi uykum geldi. istersen yarın fallaşalım . brde şöyle düşün mesela bana fal bakanların çoğu güzel şeyler söylüyorlar ama 1 senedir sap gibi yaşıyorum :KK45:

Bakabilecek var mi acaba :)

Eklentiler

• IMG_20150120_160727.jpg
    IMG_20150120_160727.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20150120_160733.jpg
    IMG_20150120_160733.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20150120_160741.jpg
    IMG_20150120_160741.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20150120_160815.jpg
    IMG_20150120_160815.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 42
canım aranızda bazı anlaşmazlıklar yada aksilikler olmuş o bunlara anlam veremiyor ama yine de başına gelen şeylerin onu güçlendirmek için geldiğini düşünüyor.bu kişinin hayatında onu mutsuz eden şeyler var bunlar neler bilemiyorum ama karamsarlaştırıyor onu. seni kendine bir dostgibi yakın görüyor.belki geçmişten gelen kalp kırıklığı olabilir belki bu yüzden zamana ihtiyaç duyuyordur.senin tarafına baktığımda sen bu çocuklayken mutlu hissediyorsun için kıpır kıpır oluyor fakat nedense hep birşeyler ters gidiyor. kendi kendine diyorsunki ben kafamda kuruyor muyum.sana olan hislerinden emin değilsin. onun hakkında yanlış bilgiler edinmişsin yada edineceksin. sizin aranızda işle ilgili birşey başlayabilir ama bu belki ilerleyen zamanlarda ilişkiye dönüşür mü bilemiyorum. bu aşamasında sanırım seni iyi bir arkadaş olarak görüyor.

canım bana tarot açar mısın? sadece kartları yazman yeterli. 10 olsun lütfen.

merhaba kızlarrrr,
sahalara dönüş yapıyorum falıma bakanın falına bakarım
yalnız eklemeye devam edicem bu kadar değil sadece 10 foto
2015-01-20 21.13.46.jpg
2015-01-20 21.13.56.jpg
2015-01-20 21.14.11.jpg
2015-01-20 21.14.19.jpg
2015-01-20 21.14.41.jpg
2015-01-20 21.14.51.jpg
2015-01-20 21.14.59.jpg
2015-01-20 21.15.49.jpg
2015-01-20 21.15.07.jpg
2015-01-20 21.15.29.jpg
alıyomuş

valla canım sana ne söyledim neyle ilgili fal baktım hiçbişey hatırlamıyorum deli gibi uykum geldi. istersen yarın fallaşalım . brde şöyle düşün mesela bana fal bakanların çoğu güzel şeyler söylüyorlar ama 1 senedir sap gibi yaşıyorum :KK45:
hemen uyumalısın o halde iyi istrahatlar canım.

canım bana tarot açar mısın? sadece kartları yazman yeterli. 10 olsun lütfen.
1 değnek 3lüsü ters
2 değnek krlı düz
3 kılıç 9lusu düz
4aşıklar düz
5 kılıç kralı düz
6 tılsım 9lusuters
7 değnek 8lisi düz
8 kule düz
9 tılsım kralı ters
10 değnek prensi ters

bunlarda devamı, falıma bakanın falına bakarım, kahve, tarot, deste ne isterseniz artık :KK70:
2015-01-20 21.15.40.jpg
2015-01-20 21.15.40.jpg
2015-01-20 21.17.41.jpg
2015-01-20 21.17.50.jpg
2015-01-20 21.17.58.jpg
2015-01-20 21.18.39.jpg

aaaa gizzzzz nerelerdesin yaaa :KK60: yoktun bayadır sen geldin ben gidiyorum yarın buralardaysan fallaşalım mı canım

kızlaarr iyi gecelerr :) şimdi bakıyorum ne güzel birbirinize karşılıklı fal bakıyorsunuz. ama fal bakmayı bilmeyen benim gibiler naapsın :KK43:( :) hayrına biri bakabilir mi bana karşılığında hiç bişey yapamam valla :) bakarsanız çookk memnun olurum şimdiden teşekkür ederiiim :)

Eklentiler

• IMG_3443.JPG
    IMG_3443.JPG
    84,4 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_3445.JPG
    IMG_3445.JPG
    89,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_3446.JPG
    IMG_3446.JPG
    64,8 KB · Görüntüleme: 78
ŞİMDİ senin falına bakıyorum bu arada müsaitsen aşk için bilgi verdim bakabilirmisin

tarotla istediğin falları açmıştım. hepsini aynı anda söylesen bakardım o an.

canım kafanı çok karıştırmışsın ama uzun süren bi mücadeleden sonra 3 sayısı çıkmış 3.ay maddi ferahlığa giriyorsunuz.yalnız şöyle bi durum var ailelerden 2 kişi sürekli sizin ev içine müdahale ediyor bu da senin canını oldukça sıkacak.bilmiyorum bu sen misin namazda durmuşsun sanki.öyle bi niyetin varsa kıl diyorum çünkü dilek kapının açık olduğu bir döneme giriyorsun.bol bol dilek dile çünkü ardı ardına sevinçlerin olacak inşallah.Canım 2.resme baktığımda bir erkeğin önündeki kalbi ço bariz farkettim eşin seni çok seviyor ve sana gerçekten düşkün birisi ama çoook duygusal bu aralar işinde biraz sıkıntı yaşayabilir ve bu size de yansıyacak.Canım hanenizde kendiniz dışında başkalarının sorunuyla da ilgileneceksiniz.isminin içinde f harfi olan birinden desteğiniz olacak.Canım bi kız çocuğu çıkmış kızınız yoksa bu bir müjdedir.yainız sen bu aralar sağlığına dikkat et bel ya da belden aşağı yani kadın hastalıkları ile ilgili bi rahatsızlık ya atlatıyor ya da atlatacaksınız.

teşekkür ederim yorumun için

X