Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
eşim su grubu ama

yok canım hatırlamıyorum hiçbirini. melek kartını da başka fallaşmamızda çekeyim çifte fal baktık bugün :)
hava grubu etkisi alıyor demek ki. ya yükeseleni öyle ya da başka bir etki alıyor. hava grubu gibi davranıyor. olabilir.
sana borcum olsun. bir daha ki sefere fal istemeden bakarım. :)

işte beden kartlarının ve kalp kartlarının bir arada çıkması dediğim olay bu. ama böyle iken yorum yapamam birleşme noktaları yok.
çok önceden hatırladığım bi iskambildi bu . ama anlamlarını hatırlamıyorum. senin iskambiline falına göre maça 5lisi ne demek. olumsuz bişeydi sanki. maçalar olumsuz oluyor. benim kalbimin yanında çıktı maça5lisi. :KK43:

Canım ben tarot istiyorum iş ve aşk için genel.

iş için, çok fazla mücadele verdiğin bir durum var. hani derler ya tırnaklarımla kazıyarak geldim ben bugünlere diye. aynı o şekilde tırnaklarınla kazıyarak cidden hak ederek geleceğin bir yer var. burada yaptığın işler seni onurlandıracak kendini daha fazla önemsemeni sağlayacak. etrafındaki diğer insnların da sana bakış açısı değişecek. bir yolculuk yapabilirsin yer değişikliği olabilir. gireceğin yeni çevre sana mutluluk ve huzur getirecek.böylece kendini daha güçlü hissedeceksin.
şu an hayatında maddi sıkıntlar görünüyor canıım. bu sıkıntılar yüzünden ailenle de problem yaşıyorsun zaman zaman. ve sen sorunları genellikle görmezden gelerek atlatmaya çalışıyorsun ancak bunlar biriktiği için sana daha büyük sıkıntılar açıyor. hayatın sana adil davranmadığını düşündüğün zamanlar oluyor ancak kartın diyor ki mücadeleden asla vazgeçme. sorunlarınla yüzleş ve hepsini alt et :)

hava grubu etkisi alıyor demek ki. ya yükeseleni öyle ya da başka bir etki alıyor. hava grubu gibi davranıyor. olabilir.
sana borcum olsun. bir daha ki sefere fal istemeden bakarım. :)
çok önceden hatırladığım bi iskambildi bu . ama anlamlarını hatırlamıyorum. senin iskambiline falına göre maça 5lisi ne demek. olumsuz bişeydi sanki. maçalar olumsuz oluyor. benim kalbimin yanında çıktı maça5lisi. :KK43:

canım kaçıyorum şimdi yemek hazırlamam gerekiyor. yarın girebilirsem söz çekerim bi kart.
maça benim yorumumda olumsuz değil. senin onu özlediğini ifade ediyor.

iş için, çok fazla mücadele verdiğin bir durum var. hani derler ya tırnaklarımla kazıyarak geldim ben bugünlere diye. aynı o şekilde tırnaklarınla kazıyarak cidden hak ederek geleceğin bir yer var. burada yaptığın işler seni onurlandıracak kendini daha fazla önemsemeni sağlayacak. etrafındaki diğer insnların da sana bakış açısı değişecek. bir yolculuk yapabilirsin yer değişikliği olabilir. gireceğin yeni çevre sana mutluluk ve huzur getirecek.böylece kendini daha güçlü hissedeceksin.
şu an hayatında maddi sıkıntlar görünüyor canıım. bu sıkıntılar yüzünden ailenle de problem yaşıyorsun zaman zaman. ve sen sorunları genellikle görmezden gelerek atlatmaya çalışıyorsun ancak bunlar biriktiği için sana daha büyük sıkıntılar açıyor. hayatın sana adil davranmadığını düşündüğün zamanlar oluyor ancak kartın diyor ki mücadeleden asla vazgeçme. sorunlarınla yüzleş ve hepsini alt et :)
peki canım ne zaman atanacağım ya da özel de gözüken bir iş var mı?

öyle mi diyorsun. teşekkür ederim canım. görüşürüz. afiyet olsun.

dayanamadım geldim geri :)
Düşüncelerinle, duygularınla ışığın dünyasını yarat. Sonra o dünyada yaşaman an meselesi. İçinde Yaradan’ın ışığını, onun sınırsız gücünü ve sevgisini taşıdığını hatırla. Sevginin, ışığın gücünü kullan.
Önce içinde ışığı, sevgiyi hisset. Kalbine odaklan ve gülümse, içten gülümse. Tüm ağırlığı, sevgi olmayan her şeyi güzel bir nefesle meleklerine ver. Meleklerinden içini şefkatle, saf sevgiyle doldurmalarını iste.
Sonra içinde bulunduğun duruma, ortama yüreğindeki sevgiyi akıt. Bunu hemen şimdi, olduğun yerden yapabilirsin.
Bil ki o ışık, her yere, herkesin yüreğine yayılacak ve senin dünyanı, yaşamını aydınlatacak.

dayanamadım geldim geri :)
Düşüncelerinle, duygularınla ışığın dünyasını yarat. Sonra o dünyada yaşaman an meselesi. İçinde Yaradan’ın ışığını, onun sınırsız gücünü ve sevgisini taşıdığını hatırla. Sevginin, ışığın gücünü kullan.
Önce içinde ışığı, sevgiyi hisset. Kalbine odaklan ve gülümse, içten gülümse. Tüm ağırlığı, sevgi olmayan her şeyi güzel bir nefesle meleklerine ver. Meleklerinden içini şefkatle, saf sevgiyle doldurmalarını iste.
Sonra içinde bulunduğun duruma, ortama yüreğindeki sevgiyi akıt. Bunu hemen şimdi, olduğun yerden yapabilirsin.
Bil ki o ışık, her yere, herkesin yüreğine yayılacak ve senin dünyanı, yaşamını aydınlatacak.

teşekkür ederim canım kırmadığın için . :)

kızlar bir saat kadar burdayım fallaşmak isteyenleri beklerim.
falıma bakana tarot, katina, iskambil, melek kartlarından bir fal açabilirim.
redd, senle tarotla fallaşalım kahvemi yorumlama :)
canım kafanı çok karıştırmışsın ama uzun süren bi mücadeleden sonra 3 sayısı çıkmış 3.ay maddi ferahlığa giriyorsunuz.yalnız şöyle bi durum var ailelerden 2 kişi sürekli sizin ev içine müdahale ediyor bu da senin canını oldukça sıkacak.bilmiyorum bu sen misin namazda durmuşsun sanki.öyle bi niyetin varsa kıl diyorum çünkü dilek kapının açık olduğu bir döneme giriyorsun.bol bol dilek dile çünkü ardı ardına sevinçlerin olacak inşallah.Canım 2.resme baktığımda bir erkeğin önündeki kalbi ço bariz farkettim eşin seni çok seviyor ve sana gerçekten düşkün birisi ama çoook duygusal bu aralar işinde biraz sıkıntı yaşayabilir ve bu size de yansıyacak.Canım hanenizde kendiniz dışında başkalarının sorunuyla da ilgileneceksiniz.isminin içinde f harfi olan birinden desteğiniz olacak.Canım bi kız çocuğu çıkmış kızınız yoksa bu bir müjdedir.yainız sen bu aralar sağlığına dikkat et bel ya da belden aşağı yani kadın hastalıkları ile ilgili bi rahatsızlık ya atlatıyor ya da atlatacaksınız.

X