Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

valla yaa bu ara bi şanssızlıktır aldı başını gidiyor tez elden terk etsin beni bu şanssız dönem :)
sağol canım ağzına sağlık :)

canım ondan yana güçlü hisler olduğunu nerden anlıyorsun. beden ve kalp kartlarının bir çıkması ne anlama geliyor.

Kızlar bana da bakan olursa kahvede çook iyi olduğumu söylerler.isteyene tlf da da bakabilirim

benim falimm

Eklentiler

• 16920658_2808206.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 66
  • 16920658_2808207.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 71
  • 16920658_2808208.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 67
  • 16920658_2808209.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 73
  • 16920658_2808211.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 63
Canım bana yaşını burcunu medeni hal ve baktırmak istediğin özel bi konu var mı yazar mısın

canim gec gördüm alintiyi kendine yapmissin
28 yasindayim bekarim iliskim yok burcumda aslan bir yerdede calismiyorum
özel bi konu yok is ve ask icimden gecirdim hepsi bu

selam thaliix:)
falına bakıyoruum kendiminkileri de birazdan ekliyorum:))
Ay bu arada nasılsın bebeğim? Nasıl gidiyor?
SIkıntılarından çok yavaş kurtulacaksın. Biriyle tartışman var. Bu kişi kısa boylu( ortaya yakın) hafif tombul bir bayan. Senin üzerine geliyor ne olduğunu anlamıyorsun bile.
kapalı bir kadın var uzun etek giyiyor. bu kişiye dikat etmelisin çünkü iyi biri değil kafasında bir bir türlü tilki dolaşıyor valla.
geçmişten bir erkekten haberin var senin.
bir yoldan gelecek haberin var ama bu haber seninle ilgili ve mutlu edecek bir haber. İnşallah iştir diye umuyorum. Havaya uçuyorsun çünkü sen.
Süslenip bir erkekle görüşmeye gideceksin sen. zayıf uzun boylu bir erkek bu.
kısmetin var zıplayarak geliyo ve işle ilgili bu başka bir şehirden bu haber ama tekrar söylüyorum.

ay canim sen buralardamiydin :)tesekkür ederim valla iyiyim yeni bisi yok ama kötüde gecmiyor bu aralar allaha sükür herseyin hayirlisi
sende ne var ne yok canim hersey nasi gidiyor :)

falıma bakanın falına bakarım kızlaar:)

Eklentiler

• IMG_7272.JPG
    110 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_7273.JPG
    107,9 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_7274.JPG
    102,9 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_7275.JPG
    104,4 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_7276.JPG
    104,5 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_7277.JPG
    103,6 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_7278.JPG
    116,8 KB · Görüntüleme: 64
ay canim sen buralardamiydin :)tesekkür ederim valla iyiyim yeni bisi yok ama kötüde gecmiyor bu aralar allaha sükür herseyin hayirlisi
sende ne var ne yok canim hersey nasi gidiyor :)
geldim geldim artık daha sık uğruyorum:))
iyiyim iş bulduum:) ama aşk tırt hala bişey yok. Falımda aşk maşk çıkar belki diye umuyorum

falıma bakanın falına bakarım kızlaar:)

senin aklinda soru isaretleri birakan cok tartistigin zit fikirleriniz olan bir erkek var nerdeyse ayni boydasiniz diyebilirim
bu erkek varya basariyida sana getirecek askida öyle degisik bir durum cikti bu erkekle alakali aklinda bir cok havada kalan durum var ve sanirsam karizmasi var bu kisinin
bulusmalarin görünüyor C, R harfleri ile olabilir birebir bulusma masa basinda gibisiniz
E harfi cikmis sana gönlünü kalbini vermek isteyen biri var sanki kalbini sökmüs eline almis ve sana veriyor acayip bisi cok sasircaksin olan olaylara cünkü bekledigin bir durum degil bakakalicaksin adeta
kapali bir alanda olacak bu olaylar süprizde olabilir
bir erkegin öfkeside var falinda iri yari kasli güclü patronluk taslayan sinirle yürüyen bir erkek sInIr tanimiyor o derece... dikkat etsen iyi olur cünkü etrafinda vazgec yapma diyende olcak ama adami kizdirmislar bi kere öfkesinden nasibini alabilirsin sende ...isle alakali diye düsündüm bilemiyorum ama adamla basbasa konuscaksin bu adam senden bir kafa boy uzun ve cok kasli üst vucudu cok gelismis bir erkek saclari havali buda mi sana duygular besliyor ?? sanki bisiler var siniri bu yüzden gibi
yolun var ama belirsiz gidersende cok nazar alcaksin
A harfli kimseye dikkat
bu nazarlardan kurtul cünkü senin enerjini düsürüyor cok cekiyorsun etraftan

teşekkür ederim bebeğim
ya bir çocuk var aynı bölümden oda E harfi var adında uzun boyu benden konuşuyoruz ama hani arkadaşça da konuşma gibi anlamadım bende hiç. karizması var dediğin bu olabilir.

merhaba bana ve ablama tarot bakacak biri varmı?
adım birsel 27 yaşındayım evliyim evliliğimle ilgili 12 10 1987 doğumluyum
ablamın adı nursel 23 01 1985 doğumlu bekar aşk hayatı ile ilgili
lütfen bakın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…