Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ben kumralım, buğday tenliyim, ela gözlüyüm. o siyah saçlı, beyaz tene yakın, kahve rengi gözlü.
canım size güzel kartlar çıktı.katinadan pek çıkmaz şanslı günündesin :KK45:
canım bu çocuk seninle beraberken mutlu oluyor güzel vakit geçiriyorsunuz.seninle ilgili hep olumlu güzel şeyler düşünüyor.seninleyken kendini mutlu hissediyor.ikinizin mutlu bir birlikteliğiniz olabileceğini düşünüyor.senin tarafında ise işler biraz karışık.senin kafanı karıştıran esmer yada siyah saçlı bir kadın var.belki bu kadınla aralarında birşey olabilir diye düşünüyorsundur tam çözemedim bu kadınla ilgili düşüncen ne. yalnız bu senin düşüncen böyle birşey var diye demedim.yalnız falında kumral bir erkek var sen bu kişiye kızmış ona zarar vermek istiyorsun.sorduğun çocukla ise mutlu bir birliktelik yaşayacağını düşünüyorsun. ikinizle ilgili kötü birşey görmedim canım.hakkınızda hayırlısı olsun biraz dua ederseniz bu iş olacak gibi geldi bana

canım falına bakarken sende benim kartlarımı yorumlarmısın
1 güç düz
2 değnek 9lusu ters
3 kılıç 2lisi ters
4 değnek ası düz
5 kılıç kraliçesi ters
6 kılıç kralı ters
7 kupa 3lüsü düz
8 değnek 8lisi ters
9 asılan adam ters
10 mhkeme düz
kendini çok güçlü hissediyorsun. herşeyin üstesinden gelecek güç sende var. geçmişte yaşadığın olaylardan dolayı temkinlisin. ve bu durum zamanla geçiyor. önüne daha emin bakıyorsun. şuanda karşına güzel bir fırsat çıkacak. bunu değerlendirmeye bak. yeni oluşumlar çıkacak karşına. hava grubu biraz kıskanç bir kadınla anlaşmazlık var. sana yakın zamanda hava grubu bir adam gelecek. yalnız dikkat et bu adam kırıcı olabilir. bi kutlama gözüküyor. nişan düğün eğlence gibi. sanki bi haber bekliyorsun bir yerden fakat haberin gelmesi için daha zaman var. mahkemelik bir olay mı var yani şöyle söyeyim sen bi haksızlığa uğramışsın sanki hava grubu adam yüzünden. bu olay sonucunda herşey en sonunda olması gerektiği gibi olacak. adalet yerini bulacak. ve sen bu durumdan uyanacaksın.

canım bu çocuk seninle beraberken mutlu oluyor güzel vakit geçiriyorsunuz.seninle ilgili hep olumlu güzel şeyler düşünüyor.seninleyken kendini mutlu hissediyor.ikinizin mutlu bir birlikteliğiniz olabileceğini düşünüyor.senin tarafında ise işler biraz karışık.senin kafanı karıştıran esmer yada siyah saçlı bir kadın var.belki bu kadınla aralarında birşey olabilir diye düşünüyorsundur tam çözemedim bu kadınla ilgili düşüncen ne. yalnız bu senin düşüncen böyle birşey var diye demedim.yalnız falında kumral bir erkek var sen bu kişiye kızmış ona zarar vermek istiyorsun.sorduğun çocukla ise mutlu bir birliktelik yaşayacağını düşünüyorsun. ikinizle ilgili kötü birşey görmedim canım.hakkınızda hayırlısı olsun biraz dua ederseniz bu iş olacak gibi geldi bana
peki o esmer kadınla aralarında bişey var mı ki.
evet kumral adam vardı. bi ara ama umursamıyorum onu. artık bitti onunla.

yarında kahve falını yorumlasam tarot bakar mısın :)

20150110_143728.jpg
20150110_143631.jpg
20150110_143705.jpg
20150110_143649.jpg
20150110_143748.jpg
20150110_143713.jpg
20150110_143728.jpg
20150110_143631.jpg
20150110_143713.jpg
20150110_143748.jpg
20150110_143649.jpg
20150110_143649.jpg
20150110_143705.jpg
20150110_143705.jpg
20150110_143631.jpg

canım içini karartmışsın yine. kalbinin bir köşesine birikmiş herşey. esmer iri bir adam var. sanki geniş omuzlu gibi. ona yakından bakıyorsun. anlamaya çalışıyorsun ne olup bittiğini. karşılıklı görüşmelerin var.
üst üste çıkmış birileri var. kendi aralarında bir şey için birlik olmuşlar sanki. kendilerini savunuyorlar birşeye karşı. açık kumral biri var. uzaklara doğru uçuyor sanki. büyük T harfi çıkmış. büyük bir kartalın var. cesaretli bir şeye kalkışıyorsun.
tabakta da çok açık bir yolun var.yol biraz dolanbaçlı olabilir ama çok açık yolun. her şey gönlüne göre olsun.

bana da 10 lu tarot bakarsan kartları yazar mısın .:KK68:

bakan olursa bnde bakacğm

Eklentiler

• IMG_20150110_185153.jpg
    IMG_20150110_185153.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20150110_185159.jpg
    IMG_20150110_185159.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20150110_185537.jpg
    IMG_20150110_185537.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20150110_185605.jpg
    IMG_20150110_185605.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20150110_185125.jpg
    IMG_20150110_185125.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20150110_185133.jpg
    IMG_20150110_185133.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20150110_185146.jpg
    IMG_20150110_185146.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 83
canım içini karartmışsın yine. kalbinin bir köşesine birikmiş herşey. esmer iri bir adam var. sanki geniş omuzlu gibi. ona yakından bakıyorsun. anlamaya çalışıyorsun ne olup bittiğini. karşılıklı görüşmelerin var.
üst üste çıkmış birileri var. kendi aralarında bir şey için birlik olmuşlar sanki. kendilerini savunuyorlar birşeye karşı. açık kumral biri var. uzaklara doğru uçuyor sanki. büyük T harfi çıkmış. büyük bir kartalın var. cesaretli bir şeye kalkışıyorsun.
tabakta da çok açık bir yolun var.yol biraz dolanbaçlı olabilir ama çok açık yolun. her şey gönlüne göre olsun.

bana da 10 lu tarot bakarsan kartları yazar mısın .:KK68:
reddd bebeğim sağol canım yorumuna sağlık .işteydim ben yeni geldim bu akşam bakıcam falına canım:KK60:

selam kızlarrr :KK25:
fallaşmak isteyen var mı? falıma karşılık iskambil, katina, tarot veya melek kartlarından birini açabilirim
IMG_20150112_201212.jpg
IMG_20150112_201212.jpg IMG_20150112_201222.jpg
IMG_20150112_201212.jpg
IMG_20150112_201222.jpg

Eklentiler

• IMG_20150112_201232.jpg
    IMG_20150112_201232.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20150112_201244.jpg
    IMG_20150112_201244.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_20150112_201315.jpg
    IMG_20150112_201315.jpg
    114,8 KB · Görüntüleme: 64
selam kızlarrr :KK25:
fallaşmak isteyen var mı? falıma karşılık iskambil, katina, tarot veya melek kartlarından birini açabilirim
Eki Görüntüle 1371916 Eki Görüntüle 1371916 Eki Görüntüle 1371917 Eki Görüntüle 1371916 Eki Görüntüle 1371917
içini karartmışsın canım. falın bana çok ferah geldi . bi çift var. başbaşa vermişler. öpüşüyorlar sanki. adamın üzerinde bir horoz çıkmış. ya adamın bir adağı var ya da sabah aydınlığında güzel bir haber alacak.
ikili görüşmeler var. sanki bir koşturmaca var. kalabalık bir yerde gibisin. ya da düğün gibi bir kutlama var.
karşılıklı iki kişi konuşuyor. kadının kafası dumanlı çıkmış. sanki bir şeyleri kafasına takıyor gibi.
birbirlerine sırt dönmüş iki kişi var ama birbirlerinden kopamıyorlar. aralarında güçlü bir bağ var.

canım bana iskambil açar mısın. ben kumralım, ela gözlüyüm, buğday tenliyim. o ise siyah saçlı beyaz tene yakın.

içini karartmışsın canım. falın bana çok ferah geldi . bi çift var. başbaşa vermişler. öpüşüyorlar sanki. adamın üzerinde bir horoz çıkmış. ya adamın bir adağı var ya da sabah aydınlığında güzel bir haber alacak.
ikili görüşmeler var. sanki bir koşturmaca var. kalabalık bir yerde gibisin. ya da düğün gibi bir kutlama var.
karşılıklı iki kişi konuşuyor. kadının kafası dumanlı çıkmış. sanki bir şeyleri kafasına takıyor gibi.
birbirlerine sırt dönmüş iki kişi var ama birbirlerinden kopamıyorlar. aralarında güçlü bir bağ var.

canım bana iskambil açar mısın. ben kumralım, ela gözlüyüm, buğday tenliyim. o ise siyah saçlı beyaz tene yakın.

redd burdadır inşallah diyerek gelmiştim :)
teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)
hemen senin falına da bakıyorum

heheh yüzyıl olmuş iskambil açmayalı :KK70:
canım sizin aranızda bir sevgi bağı görünüyor ve bu sevgi bağı güçlenerek evliliğe gidebilir sizin tutumlarınıza göre. beden kartlarınız ve kalp kartlarınız birlikte çıktı. erkekten yana da güçlü hisler var senden yana da güçlü hisler var. sen daha çok sarıp sarmalamak istemişsin erkeği. bir de senin yanında esmer bir erkek çıktı canım. senin kalbinin bi yarısı onda mı kalmış o sana yaklaşmaya mı çalışıyor ayırt edemedim.
katina da açtım canım, fikirlerinde bir değişim olacak diyor kartın. güven sorunu yaşayabilirsin karşındaki kişiye karşı. ancak bu sorun sadece senin kuruntun da olabilir. şayet olayları anlamadan bir şeyler yaparsan bu ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir. bu sonuçlar da seni pek mutlu edecek gibi görünmüyor. bunlar hep böyle mi gidecek dersen, hayır. sana sır gibi görünenler aydınlığa kavuşuyor. sorunların üstesinden geliyorsun :)

redd burdadır inşallah diyerek gelmiştim :)
teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)
hemen senin falına da bakıyorum

heheh yüzyıl olmuş iskambil açmayalı :KK70:
canım sizin aranızda bir sevgi bağı görünüyor ve bu sevgi bağı güçlenerek evliliğe gidebilir sizin tutumlarınıza göre. beden kartlarınız ve kalp kartlarınız birlikte çıktı. erkekten yana da güçlü hisler var senden yana da güçlü hisler var. sen daha çok sarıp sarmalamak istemişsin erkeği. bir de senin yanında esmer bir erkek çıktı canım. senin kalbinin bi yarısı onda mı kalmış o sana yaklaşmaya mı çalışıyor ayırt edemedim.
katina da açtım canım, fikirlerinde bir değişim olacak diyor kartın. güven sorunu yaşayabilirsin karşındaki kişiye karşı. ancak bu sorun sadece senin kuruntun da olabilir. şayet olayları anlamadan bir şeyler yaparsan bu ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir. bu sonuçlar da seni pek mutlu edecek gibi görünmüyor. bunlar hep böyle mi gidecek dersen, hayır. sana sır gibi görünenler aydınlığa kavuşuyor. sorunların üstesinden geliyorsun :)
oooo nasıl güzel bir faldır. :) hayırlısı diyelim. inşallah bir gün gerçek olur.
katina da sonunda güzel mi çıktı. öyle mi diyorsun. evet güven sorunum var. emin olamıyorum. ortada net bişey yok. :KK43:
sende tarot çek. yorumlayım.

Son düzenleme:
oooo nasıl güzel bir faldır. :) hayırlısı diyelim. inşallah bir gün gerçek olur.
katina da sonunda güzel mi çıktı. öyle mi diyorsun. evet güven sorunum var. emin olamıyorum. ortada net bişey yok. :KK43:
sende tarot çek. yorumlayım.

inşallah netleşir canım sonu da mükemmel olur :KK16:

tamammm :)
kupa onlusu ters
ermiş ters
kılıç yedilisi
kupa altılısı
değnek onlusu
kılıç onlusu
kılıç kraliçesi ters
değnek üçlüsü
mahkeme ters
kader çarkı ters

kupa onlusu ters
ermiş ters
kılıç yedilisi
kupa altılısı
değnek onlusu
kılıç onlusu
kılıç kraliçesi ters
değnek üçlüsü
mahkeme ters
kader çarkı ters
Ay canıım, yeni gördüm topiğini.ben fal bakmayı bilmem.:oops:Bana kart fallarından birine bakar mısıno_O:oops:

kupa onlusu ters
ermiş ters
kılıç yedilisi
kupa altılısı
değnek onlusu
kılıç onlusu
kılıç kraliçesi ters
değnek üçlüsü
mahkeme ters
kader çarkı ters
güzel yuvanızda bi anlaşmazlık var. şanssız bir dönemdesiniz. başak burcu biriyle ya da toprak grubu biriyle anlaşmazlık var. sorumluluklarından kaçan biri var. ateş grubundan biri da bütün sorumluluğu yükü kendi üstüne almış. yakın gelecekte ruh halini iyi görmedim. sanki sırtından vurulmuş biri var. yara almışsın ve hava grubu bir kadının düşünceleri olumlu değil. yine de her şeye rağmen geleceğe umutla bakıyorsun. her ne kadar sırtını döndüğün yeni oluşumlar olsada elinde hala güzel bir şans tutuyorsun. yalnız uzun vadede bu aralar şansızlıklar olabilir. dikkat et. her şey gönlünce olsun.

X