Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
tabi ki. sıkıldım bende oyalanacak şey arıyorum. kartın var mı ? bende yokta
ya anlamadım nasıl bunlar geldi
1 para onlusu
2 para onlusu
3 değnek kralı
4 değnek kraliçesi
5 değnek şovalyesi
6 değnek prensi
7 kupa kralı
8 kupa kraliçesi
9 kupa şovalyesi
10 kupa prensi

bana tuhaf geldi bu kartlar :))))) tekrar çek dersen cekerim.

1 para dokuzlusu
2 para onlusu
3 değnek kralı
4 değnek kraliçesi
5 değnek şovalyesi
6 değnek prensi
7 kupa kralı
8 kupa kraliçesi
9 kupa şovalyesi
10 kupa prensi
dogrusu bu demin ilk kart yanlış oldu

1 para dokuzlusu
2 para onlusu
3 değnek kralı
4 değnek kraliçesi
5 değnek şovalyesi
6 değnek prensi
7 kupa kralı
8 kupa kraliçesi
9 kupa şovalyesi
10 kupa prensi
dogrusu bu demin ilk kart yanlış oldu
bütün kişi kartlarını çekmişsin ilginç geldi. yakın zamanda sana ateş grubu yani koç, aslan, yay burcu bir adam gelecek. su grubu biri yani akrep yengeç balık burçlarında biri tarafından barışma isteği olacak. fakat nasıl devam edeceği çıkmamış. barışma kartı gözükmüyor.

baştan çeksemi (( tuhaf oldu haklısın herkes bende :)))

eğer şuanda bir ilişkin varsa dengeli gidiyor. senin bi ara herşeyi bırakıp gitme isteğin olmuş fakat vazgeçmişsin. hava grubu bir kadın var. ikizler, terazi, kova grubu bir kadının ilişki ile ilgili düşünceleri ters gidiyor. yeni bir başlangıç yapmak istemiş ama olmamış. su grubu birinden sana güzel bir teklif geliyor. eğer ayrılma yada kavga durumu varsa barışma isteği çıkmış. bir dönem büyük bir hayal kırıklığı yaşamışsın. yeni gelişmeler olması biraz zaman alacak. hayatında bir süre daha beklemen gerekiyor. sonuç kartı toprak grubundan birinin sana geleceğini söylüyor. boğa, başak ya da oğlak burcu biri olabilir bu kişi. fakat onunla da bir anlaşmazlık görünüyor. herşey gönlünce olsun.

yüregine saglik seninde hersey gönlünce olsun canimm

yaa çook teşşkür ederim çok sağol ellerine yüreğine sağlık biliyo muusn çok iyi noktaya değindin ben hep merak ediyodum kapattığımız falda acaba ömrümüzdeki genel geleceği mi yoksa kısa zamanlı gelecekten mi bahseder diye 1 ay içerisinde dedin 1 ay sonra sınavlarım var ve ben bu ara hep evdeyim yani amacım şubatta mezun olup iş sahibi olmak ki bu benim elimde olan ve kısmette de olan bişey bilgisayar başında gördüm dedin işim bilgisayar masa başında mı bi iş olacak ??

iyiyim canim sen nasilsilsn
valla i$i buldun kayboldun ortaliktan :) falla$alim ben fincanimi bikac sayfa önce koymustum
seninde varsa bakayim
ay çıkmak istiyorum çok sıkıntılıyım thalixcim ya.
öyp tercihi yapıcam inşallah olur. bide özel bir üniye başvurdum ya da o olur inşallah.
kahve içmedim bebeğim kart baksan olur mu bana. bulayım falını da bakarım şimdi

Gene kahve icersin is niyetine sadece cikanlara bakariz :)
belkide i$in bilgisayarda olan bir i$tir ki genelde artik bilg basinda is yapiliyor ama senin durumun o sekildeydi eger derslerin bilgisayara bagli degilse tahminim dogrudur insallah gerceklesir :)
Evet kahve fallari genelde uzun süreyi kapsamiyor kisa vade hep

kismet canim ins
tarot kartim yok digeride sadece ask mesk türü seyler cikiyor katinada kahve olsa iyiydi istersen yarinada kalabilir yani gece gece uykun kacmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…