Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
O ne demek ki. ben bilemedim. Yaw. Anlamı neydi. Bi bakayım nete.
canım ben sen biliyorsun diye yazmamıştım yazayım. anlamı : yeni girişimlerde başarı, başarıyı sağlamak için gerekli donanıma sahip olma, ufak olumlu gelişmeler. plan yaptığın şeyde şansın senden yana olması gibi

Kocaman bir balığın var. Parasal bir kısmetin var. Çok kısmetlisin. Güzel haberler alacaksın. Küçük bir horozun var. Ya bir adak ya da sabah aydınlıgında haber demek. Güzel bir şekilde ötüyor. Kollarını açmış bekleyen bir kadın var. Bir yandan da gerçekleşen olayları seyrediyor. İçini karartmışsn. Zamanla geçeceğe benziyor. Esmer bi adamla görüşme gözüküyor. Mutlu olacağın haberler alacaksın. Herşey gönlünce olsun. :)

Bende kararsızlık diye yorumluyordum. Herkesin yorumu farklı oluyor. Ondan sormuştum. Senin yorumun nedir diye . :)

redd bebeğim ilerletmişsin bu fal işini bu falda daha uzun yazdın

Teşekkür ederim canım. Uzun yazmaya çalıştım. Iliskim nasıl olacak diye açılım yapar mısın. Ben boğa o ise koç. Kartları da yazar mısın.
canım umutsuz ve zor bir dönemdesin.bazı kısıtlamalar seni zorluyor.kafanda kendinle çelişen bazı şeyler var sana haksızlık yapılmış yada sen bundan şüpheleniyorsun fakat kendine söz geçiremiyorsun ne kadar yanlışta olsa bu kişi senin kafandan gitmiyor.aranızda bir anlaşmazlık olacak. sen bu durumda haksızlığa uğrayabilirsin. birlikteyseniz etraftaki insanların fikirli canınızı sıkabilir.zorlu bir ilişki canım sen yorulacaksın.
bunlar çıktı
1- kılıç8lisi ters
2 değnek 2lisi ters
3 adalet ters
4 değnek 10lusu düz

teşekkür ederim canım. keşke 10 lu kart çekseydin :) sana zahmet olmazsa 10 kart çeker misin. bu gün biraz fazla oldum sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…