Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

belki nisan ayıdır, canım, 4 yıl değil ama 1 yıl içersinde, 4lü bi vakitte diyelim, ayy iş korkusu sardı beni bu ara, şimdi ben daha junior olduğum işi bilmediğim için çok tedirginim, çok büyükve kapsamlı bi yer herkes master doktaralı hemde americada falan yabancı ülkelerde yapmışlar ve hep başka yerlerden çalışıp gelmişler hepsnin en az 3-4 yani , 15 yıl ömrünü bu işe veren falan da var en kötü benim aralarında, 3 aylık alcaz dediler sonra beğenirsek devam ediceksin dediler, beni beğendiler die düşünüyorum da devam edicekmiyim?

Oo nisan ayiysa eger cok gec ben o arada kursa giderim be

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben sizin falınıza bakmıştım önceden ama hiç bi geri dönüş olmadı teşekür bile yoktu...

ben gormedımkı gormemem nedenı ıle ne teşekkür ettim ne bır yorum yazdım.genelde ben mesajınıza cevap var seklınde gelen maıllere cevap verıyorum.ama oyle bırseyde gelmedi.

falıma baktıgını görsem nıcın teşekkür etmiyim veya cevap vermıyımkı başka?

beyazısıgı teşekkür ederim.

Benim fincçnimada bakarmisin?

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=36429496

falın:Canım sen sanırım iş veya hayatındaki kişi isminde bir Ç var ç ile ilgili bir muradın olacak. Ancak kafanda ıkı soru ısareti var ve dikkatlı olmak zorundasın ,İş ve okul hayatın ile ilgili iflas eşiğine gelebilir, ne yapacağınızı şaşırmış durumda olabilirsin ancak bir arkadaşın aracılıgıyla sanırım bır iş görüşmen olmuş ve bu iş olumlu olarak sonuçlanacak.ben bu sekılde gördüm.

Tesekkur ederim :)

Son düzenleme:

gorupte unutmus da olabilirsiniz insanlik hali, bu aralar radar gibiym burda cunki genlde karsilikli fallasilan bi topik, yani birine baknca sizinde faliniza bakilsin isteniliyo, zaten derdimiz skntmz olmasa ugrasmayiz buralarda degil mi
yarin musait olursaniz fallasalim msjmi gorurseniz tabiii :):):)

yok cnm gercekten gormedım kesınlıkle oyle yarın buyuk olasılık gıremeyebılırım bugun fallaşabılırız uygunsan.

çok teşekkür ederim canım sağol

umarim oy kullaniyosunzdur, bosuna gitmez oylarinz

Kizlaaar alabilirim fallarinizii :)

bebisim kahve falima da bakar misin sana zahmet daha icmedim ama yapsam simdi ne kadar daha buralardasin?? :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…