Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Tebrikler birakabilmissin sakinçâsi yoksa sebebini sorabilirmiyim? :)
Fal sohbetleri zevkli oluyor hele bide guzel seyler duyulmussa :sly:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim için fal bakmak baktırmak bir çeşit sosyalleşme aracıydı ama baktım ki iş çığrından çıktı... dediklerim çıkmaya başladı falan.. insanlar fincanlarıyla sabah kahvesine falan geliyolar derken baktım ki bu işin sonu yok :)

bilemedim, gözüme takılan bi tane büyük baş ve ekürü var, ekürü artık pek bişey yapmıyo, ama diğeri fena
bi huzura çıkamıyorum yaw

Kızçeler birazdan kahve yapıp icsem fotoğrafını atsam bakar misiniz? Ben birkaç gündür formumda değilim bisey goremem ama moralim yerine geldiği zaman bakarım size??

Ben de artik sadece burada bakiyrm :) okulda her gün biri elinde fincan faaaal diye yanıma gelirdi kantinci abiler falan tanıyo artik beni sırf bana fal baktıracak kişiler kahve yaptırıyordu cunku onlar da beni hep fal bakarken goruyodu :)

Aman aman üstüne yapisinca kurtulamiyor insan sonra :)) fal bakmak terapi gibi sonra bunalan fincani alip geliyo iyi bir sey soyle diye :))

Aman aman üstüne yapisinca kurtulamiyor insan sonra :)) fal bakmak terapi gibi sonra bunalan fincani alip geliyo iyi bir sey soyle diye :))

Evet faveden falan da fotolsr atarlardi ama en son bikaciyla aram bozulunca daha da atmadilar hic :) bi de bizim kantinde ben fal bakarken hep bardaklar çanaklar havada ucusurdu millet üstüne birşey dökerdi falan bi gun abi yanıma gelip gulerek bunlar hep senin yüzünden oluyor farkettim de hep sen buradayken oluyor demişti ben genelde iyi şeyler söylerim gördüğüm kotu şeyleri soylemem çünkü insanlar iyi şeyler duymak için baktiriyo ve fal bakmak zaten günah bi de kotu şeyler söyleyip o kişilerin vebalini alamam :)

Kesinlikle :) morali iyi olan fal baktirmiyo zaten :) dedigin gibi zaten gunah birde ay drdiklerin oldu falan diye geliyolardi o zaman dahada gunaha giriyomusum gibi geliyordu :))

Ben bir süre fal bakmayacağım :/

O konuda cok haklisin,abartanlar oluyor oyle oluncada insan bikiyor cani istemiyor hele bi de dedğin gibi tutmussa rahat birakmazlar.
,ben de birakabilsem :)

buğday ten kahverengi saç

Canım sanki birbirinize güveniniz biraz azalmış,aranızdayalanlar olmuş bir taraf Ya da aher ikinzde yalan söylemişsiniz ve bu yüzden güven eksikliği olmuş ama yine de Senin çok iyi bir eş ve anne olabileceğini düşünüyor.Yanlız aileden birin sanki bu ilişkiyi istemiyor belki sossyal,belki ekonomik nedenler de sebep olabilr bun sevgilinle farklı yerdemisin Ya da aranızda küslükten dolayı görüşmüyormusunuz bilmiyorum ama o seninle mutlaka görüşmek istiyor..Canım sen yeni birisiyle tanışıcaksın ve bbu yeni kişiyle ilişkin uzun sürecek ve sadakat te olacak bu ilişkide.Sevglinin bazı sıkıntılar yaşamış bu maddi anlamda olabilir.Sende haksızlığa uğramışsın ve bazı kayıplar yaşamışsın.O şu an ilişkinizde bir durgunluk olduğunu düşünüyor ve bunu sorun ediyor.Sende de bazı pişmanlıklar var ,üzülüyorsun bazı yaptılanlardan dolayı.Sevgilin yalan söyleye iir bazı konularda,aslında seni seviyor ama bunu her zaman dile getiremiyor,pek gösteremiyor ayrıca maddiyatada çok düşkün.Sende güvensizlik var,fikir değiştiriyorsun ve arada tutarsızlıkların var bu fikir değiştirmelerin yüzünden,kendini hatta bazı olayalar senin kontrolün dışında olduğu için sen de fikir değiştiriyorsun.Sevgilin çalışıyormu Ya da okulla ilgili bir durumu varma bilmiyorum ama heedeflerine ulaşacak,yükselme,rütbe artması gibi olaylar gerçekleşecek ama bunun için biraz bekliycek sabretmesi gerek.Sen hayal kırıklığıb yaşıyorsun ve bu yüzden üzgünsün ama aslında üzülmene neden olcak sebep yok ortada veya üzülmene değmiycek şeyler için üzülüyorsun.Canım en sonun bu ilşikin için boşa üzüldüğünü anlayacaksın ve her şey istediğin gibi olacak,verdiğin emeklerin karşılığını alacaksın.

hmm galıba hata yapmışsım haklısın o zaman buraya eklıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…