Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Yakın zamanda seni üzecek bir durumla karşı karşıya geleceksin. Dışarıya karşı çetin ceviz gibi bir imaj sergilesende aslında duygusalsın ve yaralısın diyebilirim. Geçmişten gelen kırgınlıkların var ama bunları düşünmeyi reddediyorsun. Çünkü geçmişi geride bırakmadn gelecekte mutlu olamayacğının farkındasın.
Ufak bir sağlık problemi yaşayabilirsin. Dikkatli olman da fayda var. Ayrıca dişlerini mi yaptırmayı düşünüyorsun öyle bir şey de gördüm sanki?
Kendine yeni bir hobi edinebilirsin kafanı dağıtmak için ilgini çekecek bir şey olacsk ve sen bunun üzerine eğileceksin. Evcil hayvan beslemek de olabilir. Kuş, kedi, balık vs :)
Bir erkekten alacağın teklif seni şaşırtacak. Ama bu diyalogda olduğun kişi mi başka bir kişi mi emin değilim.
Fincan fotoğraflrını çok üstten çekmişsin malesef. Görebildiklerim bu kadar.

Sorduğun soruya yoğunlaşarak bakmaya çalıştım. Bu kişiyle ilgili uzun süre işler rayına tam oturmayacak yani şu anda yaşadığın belirsizlik bir müddet daha devam edecek. Sürekli onu anlamaya, söylediklerini yorumlamaya çalışıcaksın açıkçası o da duyglarını hemen belli etmeyecek ve sen sanki bu kişiden zamanla uzaklaşmaya başlicaksın. Bu durum seni şaşırtabilir çünkü şu an bu çocuğu istiyosun ama zamanla bir soğma gerçekleşebilir seni oyalıyormuş gibi hissedebilirsin. Onun düşünceleri hakkında net bi şey hissedemedim açıkçası. Sadece yoğun olarak düşündüğü şeyler var askerlikten sonrasına yoğunlaşmış sanki gelecek kaygısı var biraz. Çok rahat bir insan gibi gözükse de değil aslında.
Senin ailen biraz tutucu mu? Ya da tutucu bir çevrede mi yetiştin öyleymiş gibi düşünüyorum çünkü kuralların ve sınırların var biraz. Kendini geliştirme ve değiştirme çabasına girebilirsin. Çünkü buna ihtiyacın olduğunu hissediyorsun.

Çok Teşekkürler çok doğru zizin falınız nerde?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bakana bende bakarım :)

Eklentiler

• $1407171447677.jpg
    $1407171447677.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 35
  • $1407171573926.jpg
    $1407171573926.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 33
  • $1407171596727.jpg
    $1407171596727.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 40
  • $1407171777314.jpg
    $1407171777314.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 35
  • $1407171924735.jpg
    $1407171924735.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 35
  • $1407171942737.jpg
    $1407171942737.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 39
Arkadslarr tarot bakana kahve falii bakarim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar tarot kartlari olan varsa icinizde benim icin iliski acilimina bakar misiniz yani tek kartta olsa olur aslinda.. Yeni biriyle tanistim onem verdigim biri ve icimde ki karmasayi anlatamam. Hep hayal kirikligi yasadim bugune kadar kimle tanisirsam tanisayim hic yurumeyecek gibi hissediyorum.

bende kahve icip yukleyeyim birazdan belki tarot yerine kahve falima bakan bir arkadas cikar bende bakarim fal

merza_17 alinti yapamadim ya senin falina bakarim ben ama onumuzde ki iki uc saat icinde suan disari cikicam bende ictim kahve fotograflarini atiyorum eger bakmak isterseniz arkadaslar $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407176911.660004.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407176955.471306.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407176978.478973.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407177006.478231.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407177033.072771.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İçip eklicem birazdan :)

canım baştan şunu söyliyim başım ağırıdığı için pek konsantre olamadım çektiğim kartlar ve yorumuma pek konsantre olamadım.

Hayatında Değişim, hareket..gibi olaylar olabilir bu değişiklik her neyse sana çok iyi gelecek ve bu durum seni daha canlı daha mutlu neşeli yapacakk ve senin bu tavırların çerendekilerinin sevdiklrinin sevdiğinin de dikkatini çekecek sen neşeli oldukça sevgilinede yaklaşımın güzel olcak sendeki bu değişiklikle birlikte.Bu değişim ya sonbaharda ya da şubat ayında olacak ve değişiklik belki hayatınıda değiştirebilecek güzellikte olabilir ve yeni başlangıçlar olacak bu değişimle birlikte EĞER BİRLİKTE DEĞİLSENİZ yeni bir iliişki başlayacak aranızda ya da birbirinizi yeniden tanımaya,keşfetmeye başlayacaksınız bu da 13lü bir vakitte olacak ( .Bu 13 gün, 13 hafta veya 13 ay anlamına gelebilir.. Bu arada canım sorduğun kişi senden yaş olarakküçük mü veya minyon görünümlümü karakteri canlı eğlenceyi seven biri olabilr.Sende de kılık kıyafeitnde dış görünüşünde baştan ayağa bi değişim yapacaksın belki makyaj şeklini belki saçlarını boyatırsın bilmiyorum ama senin dış görünüşünde de bi gençleşme olacak ve biraz da ona karşı şımarıklık yapabilirsin sevildiğini hissettiğinde.Bu yaz zaten aşk konusunda şanslısın ,mutlusun ama Bu sonbahar özellikle de eylül de ya da bu kış aşkla ilgili güzel şeyler olacak sevilme ve sıcaklık hissini daha da tadacaksın sen adeta ışıldyacaksın onun gözünde bu kişi senin gerçek aşkın olabilir veya sen öyle düşünceksin emin olamadım :)

Canım yalnız senin bununla tartışmaların olacak 10lu bir vakitte belki ayrılık olablir ,aranıza soğukluk,mesafe girebilir ya da ayrılık,uzaklaşma korkusu yaşayabilirisin.10gün 10 hafta veya 10 ay sonra

daha sonra tekrar bakarım istersen başımın ağrımadığı bir gün :KK66:

Son düzenleme:
canım baştan şunu söyliyim başım ağırıdığı için pek konsantre olamadım çektiğim kartlar ve yorumuma pek konsantre olamadım.

Hayatında Değişim, hareket..gibi olaylar olabilir bu değişiklik her neyse sana çok iyi gelecek ve bu durum seni daha canlı daha mutlu neşeli yapacakk ve senin bu tavırların çerendekilerinin sevdiklrinin sevdiğinin de dikkatini çekecek sen neşeli oldukça sevgilinede yaklaşımın güzel olcak sendeki bu değişiklikle birlikte.Bu değişim ya sonbaharda ya da şubat ayında olacak ve değişiklik belki hayatınıda değiştirebilecek güzellikte olabilir ve yeni başlangıçlar olacak bu değişimle birlikte EĞER BİRLİKTE DEĞİLSENİZ yeni bir iliişki başlayacak aranızda ya da birbirinizi yeniden tanımaya,keşfetmeye başlayacaksınız bu da 13lü bir vakitte olacak ( .Bu 13 gün, 13 hafta veya 13 ay anlamına gelebilir.. Bu arada canım sorduğun kişi senden yaş olarakküçük mü veya minyon görünümlümü karakteri canlı eğlenceyi seven biri olabilr.Sende de kılık kıyafeitnde dış görünüşünde baştan ayağa bi değişim yapacaksın belki makyaj şeklini belki saçlarını boyatırsın bilmiyorum ama senin dış görünüşünde de bi gençleşme olacak ve biraz da ona karşı şımarıklık yapabilirsin sevildiğini hissettiğinde.Bu yaz zaten aşk konusunda şanslısın ,mutlusun ama Bu sonbahar özellikle de eylül de ya da bu kış aşkla ilgili güzel şeyler olacak sevilme ve sıcaklık hissini daha da tadacaksın sen adeta ışıldyacaksın onun gözünde bu kişi senin gerçek aşkın olabilir veya sen öyle düşünceksin emin olamadım :)

Canım yalnız senin bununla tartışmaların olacak 10lu bir vakitte belki ayrılık olablir ,aranıza soğukluk,mesafe girebilir ya da ayrılık,uzaklaşma korkusu yaşayabilirisin.10gün 10 hafta veya 10 ay sonra

daha sonra tekrar bakarım istersen başımın ağrımadığı bir gün :KK66:

Teşekkür ederim. Benden yaşça büyük ama fiziksel olarak yakınız boy konusunda filan :) bir kaç gün sonra yine fallaşırız:)

Seninle daha önce hiç fallaşmamıştık sanırım. Açılışı yapalım.
Şu aralar çok endişelş ve tedirginsin. Aynı zamanda dokunsalar ağlicaksın. Çok dolmuşsun rahatlamaya ihtiyacın var, tüm olumsuzluklar üst üste gelmiş sanki hayatın karman çorman. Aşkla ilgili hayal kırıklığın olmuş, iş ya da eğitimle ilgili işler ilerlediğin gibi ilerlememiş ve bunlar seni yormuş, şu an ilişkşn var mı emin değilim ama bir erkekle yakınlaşacaksın. Aranızda büyk bir sevgi bağı çıkmış. Bu kişiyle 4lü bir vaktte samimiyetiniz artacak. Ailesel olarak ufak bir problem atlatabilirsiniz bu problem maddiyatla ilgili olabilir. Ayrıca çevrende duyacağın bir dedikodu oldukça canını sıkacak. Seninle ilgili değil ama yine de hoşuna gitmeyecek. Ben senin çok depresif olduğunu hissediyorum yaşam enerjin tükenmiş gibi, biraz rahat ol bence. Sıkıntıların bir müddet daha devsm edecek ama sonrasında büyük güzellikler seni bekliyor

canım biliyorsun ben kahveden pek anlamam aslında canlı bakınca bakabiiyorumda böyle internetten anlamıyorum :)
neyse canım gözüme ilk görünen bir kadın düşamın var senin iyiliğini istemeyen ve bu kişi sana zarar vermek istiyor ama amacına ulaşamıycak bir melek gibi sanki birisi veya bir şey seni koruyor adeta ve 2li bir vakitte aydınlığa çıkacaksın.

benden kahve falı yorumun bu kadar diğer fallara gelince açtım onları ama olumszu çıktı sen de de bu akşam pek konsantre olamadım ama istersen yazarım yine de :44:

canım biliyorsun ben kahveden pek anlamam aslında canlı bakınca bakabiiyorumda böyle internetten anlamıyorum :)
neyse canım gözüme ilk görünen bir kadın düşamın var senin iyiliğini istemeyen ve bu kişi sana zarar vermek istiyor ama amacına ulaşamıycak bir melek gibi sanki birisi veya bir şey seni koruyor adeta ve 2li bir vakitte aydınlığa çıkacaksın.

benden kahve falı yorumun bu kadar diğer fallara gelince açtım onları ama olumszu çıktı sen de de bu akşam pek konsantre olamadım ama istersen yazarım yine de :44:

iş mi olumsuz aşk mı? hangisi olumsuz
bi kadın var işte beni huzursuz ediyo
iş de olumsuzum zaten bu ara

iş mi olumsuz aşk mı? hangisi olumsuz
bi kadın var işte beni huzursuz ediyo
iş de olumsuzum zaten bu ara
canım aşk olumsuz çıktı işte arada olumlu kartlar olsada sonnuç ve büyük çoğunluğu olumsuz kartlardan oluşuyor o yüzden yazmak istemedim moralin bozulmasın diye

canım kahvede gördüğüm kadarıyla bu kadını destekleten 2 kişi daha var ama o kişiler çok belli etmiyor kendilerini

Son düzenleme:
canım aşk olumsuz çıktı işte arada olumlu kartlar olsada sonnuç ve büyük çoğunluğu olumsuz kartlardan oluşuyor o yüzden yazmak istemedim moralin bozulmasın diye

canım kahvede gördüğüm kadarıyla bu kadını destekleten 2 kişi daha var ama o kişiler çok belli etmiyor kendilerini

onlar damı bayan, moralim bozuk bu ara,algıda bi düşüş var bende

X