Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Şuan bir ilişkin yok sanırım varsa bile işler çok yolunda gitmiyor sanki. Çünkü hayatında eksikliğini hissettiğin şeyler var ve bunlar daha çok duygusal boşluklar. Eski sevgililerinden biriylr tekrar iletişime geçme, karşılaşma gibi bir olay olabilir. Aslında geçmişi silmek istiyorsun ama bağını tam koparamamışsın gibi fakat hayatına girecek biriye beraber geçmişe set çekeceksin. Bu kişi atletik yapılı senden biraz uzun renkli gözlü biri olabilir. Ve bu insan senin baya ilgini çekecek ortak ilgi alanlarınz çok olacak. Bu insan sana yapmak isteyip yapamadığın konularda cesaret verecek diyebilirim. Aranızd oldukça güçlü bir bağ olacsk
Şu sıralar geleceğinle ilgili biraz karamsarsın gibi? Önünü görememek senin için engelleyici faktör fakat hayatındaki pürüzler düzelecek sadece biraz daha sabırlı olmalısın. Ve çevrende güvenmediğin şüphelendiğin biri var sanırım. O kişiye güvenmemekte haklısn çünkü gerçekten çok iyi bir insan değil

Şuan hoslandigin biri var sanırım uzun boylu biraz esmer biri ama bu ara isler yolunda gitmiyo gibi yavaş yavaş soğumaya baslamissin da tam emin değilsin bu konuda çok düşünüp içini sikiyosun gibi geldi bana. Çocuk biraz rahat çünkü sana ulaşmak seni elde etmek için caba gostermiyo sanki ve bu seni artik yormuş. Bilmiyrm birşeyler yapıp seni kazanmak için uğraşacak mi ama adinda c harfi olan yeni biri goruyrm. Çok yakin bi zaman diyemem ama kismetin karşına çıkmak uzere. Sen ondan hoşlanır misin bilemiyrm ama gerçekten iyi biri ve çok dikkatini çekecek. Bu donemde daha çok kafan karışacak ama net bi karar verdiğin zaman kendine hedef koyduğun zaman mutluluk senin olucak. İki kadın goruyrm genç boyle otuz yaşlarında falan bi tanesinin de çocuğu var bunlar hep beraber takılıyor ve seni çok kiskaniyolar dedikodunu yapıp duruyolar ağızlarından o kadar kotu kelimeler dökülüyor ki bu nasıl bi kindir sanki ailelerini oldurmussun hic çekemiyorlar seni dikkatli ol. Yakında bi yola gideceksin ve burada beklenmedik bi karşılaşma yasayabilirsin eski birini gorebilirsin. Kim olur hbilmiyrm belki eski sevgili belki eski bi arkadaş. Bi de maddi konuda biraz rahatliycaksin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar fallariniza karsilik veremedim dun geceden beri hastanedeym. Hala olucam da Allahn izniyle bklm bekliyorz hâlâ. Bebk nazli olacak anlasilan. Szlern fallarjniza ilk frsatini buldgum anda bkicam, aklimdasnz.

Kizlar fallariniza karsilik veremedim dun geceden beri hastanedeym. Hala olucam da Allahn izniyle bklm bekliyorz hâlâ. Bebk nazli olacak anlasilan. Szlern fallarjniza ilk frsatini buldgum anda bkicam, aklimdasnz.

Ayy bebiş geliyor desene hayırlı olsun şimdiden allah analı büyütsün :) sorun değil ne zaman müsait olursan o zaman bakarsın :KK16:

Ayy bebiş geliyor desene hayırlı olsun şimdiden allah analı büyütsün :) sorun değil ne zaman müsait olursan o zaman bakarsın :KK16:

Geldi canım çok sükür. Çok bekletti bzi ama değdi vallahi sagligi feln herseyi yernde şükürler olsun Rabbime. Bu arada anlaysin icinde tsk ederm tatlm

Ben de tarot, katina ve kahve bakabilirim isteyenlere. Benim de şu an kafamı kurcalayan bir ana konum var, şöyle 6. hissi kuvvetli birisi de bana onla ilgili fal bakabilirse çok sevinirim.

Allah karşısına hep iyi insanlar çıkartsın insallaaaah bahtı açık olsun bebisin :) gozunuz aydinnn :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar ffallaşalım mı :KK16::KK39::KK39::KK39:

$DSC05631.jpg $DSC05632.jpg $DSC05633.jpg $DSC05634.jpg $DSC05635.jpg $DSC05636.jpg $DSC05637.jpg $DSC05638.jpg $DSC05639.jpg $DSC05640.jpg $DSC05641.jpg $DSC05642.jpg $DSC05643.jpg $DSC05644.jpg

propanol canım fallaşalım mı:KK39:

Olur fallaşalım ufak bi işim var şimdi yarım saate kadar bakmış olurum :) sende bana aşkla ilgili bakarsın. Bi de erkek arkadaşımın iş değişikliği olacak mı bununla ilgili de kart çekersen süper olur :KK16: ben ikizler burcuyum o koç burcu.

canım katina falın:
bu esmer çocuk seninle hayatına yeni bir sayfa açmak istiyor.uyanık ve kurnaz birisi.fakat bu kişide ters giden birşeyler var .sanki ne zaman sana ulaşmaya çalışsa yada gelse birşeyler ters gidiyor. nedense pek iyi niyetli biri değilmiş gibi hissettim.bir hastalığı labilir bu kişinin ama iyileşecek ne sorunu varsa.bu kişinin sorunu aşkla ilgili olabilir belki unutamadığı bir sevgilisi olmuştur.canım öyle birşey varsa dikkat et bence sende arada gümbürtüye gitme :KK39: sense bu insana güvenemiyorsun.temkinlisin.bu aralar birşeyler öğrenmişsin ama daha fazlası gerek.bugünlerde canını sıkacak şeyler olmuş. sanırım bu konuyla ilgili.aranızda bir anlaşmazlık olmuş sanırım sen ona zarar vermek istiyorsun.canım bu kişiyle senin istediğin gibi birşey bence söz konusu değil bence bu adamın amacı cinsellik sadece. tabi bu fal doğrusunu Allah bilir :KK19:

Canim bana katina bakar misin. Bende tarot bakarım. Ben kumral,ela gözlü. O ise esmer siyah saçlı.

canım saç ten göz renklerinizi de yazarmısın:KK39:

Olur fallaşalım ufak bi işim var şimdi yarım saate kadar bakmış olurum :) sende bana aşkla ilgili bakarsın. Bi de erkek arkadaşımın iş değişikliği olacak mı bununla ilgili de kart çekersen süper olur :KK16: ben ikizler burcuyum o koç burcu.

canım benim kartlarım
1 imparatoriçe ters
2 kupa9lusu ters
3 ermiş düz
4 tılsım 10lusu ters
5 kupa 5lisi düz
6 kılıç 5lisi düz
7 kılıç 7lisi düz
8 kupa kraliçesi ters
9 değnek 8lisi ters
10 imparator düz

Canim bana katina bakar misin. Bende tarot bakarım. Ben kumral,ela gözlü. O ise esmer siyah saçlı.

canım katina baktım ilişki için iş içinde tarot çektim ama pek iyi çıkmadı istersen yine de yazayım yorumu sen bilirsin

Güvendiğin bir insanla ilgili hayal kırıklığı yaşayacaksın. Ve onun senin güvenini yıkacak hareketine çok şaşıracaksın. Ayrıca çalışıyor muydun okuyr muydun hatırlamıyorum ama by konuyla alakalı bir olumsuzluk yaşıcaksın. Umudunu kaybediceksin gibi ama işler yoluna girecek. Özellikle sana bu alanda yardımcı olacak bir insan var. Henüz farkında değilsin ama senden hoşlanan bir erkek var ama çok yakından tanıdığın biri değil. Yakın zamanda seninle iletişime geçebilir ama senin için onda eksik olan bir şeyler olucak ve ondan uzaklaşıcaksın diyebilirim. Hane içinde bir takım planlar var sanki. Bir şey almayı ya da satmayı mı düşünüyorsunuz? Bu tarz bir şey olabilir, ayrıca anneni çok sevindirecek bir şey olacak. Maneviyatla ilgili bir güçlenme yaşayabilirsin. Dini inancında daha da güçlenme olabilir. Bir insandan çok güzel bir teklif alacaksın. Gezi tarzı bir şey olabilir. Ufak bir kaçamak olucak ama çok eğleneceksiniz ve enerji depolayacaksın.

canım katina açtım sana pek güzel çıkmadı :KK17:
bu aralar ilişkinizde sorunlar var galiba sanki ikinizde boğuluyorsunuz.erkek arkadaşının esmer bir kız arkadaşı var fakat bu iyi niyetli biri değil dikkat et bu kız yüzünden aranız açılabilir.fakat erkek arkadaşın veya sen bu durumu ya farketmişsiniz yada farkedeceksiniz.ilişkinizde şüphe yüzünden sorun yaşayabilirsiniz.senin tarafında ise sarışın bir bayan var bu evden yada yakın komşulardan biri olabilir.aranıza 3. şahsın girmesinden korkup kırıcı sözler söylemekten korkuyorsun bir anda parlayıp ufacık şeyler yüzünden onu kırmak istemiyorsun.nasıl desem sinirlenince hiç olmadığın birine dönüşüyor olabilirsin.tüm bunların sonucunda sevgilin senin ona davranışlarına göre hareket edecek.
canım iş değişikliği bence olmayacak.olurda iş değiştirirse sonuç başarısız olabilir.

Benim buğday ten,ela göz,kahverengi saç
Onun buğday ten,koyu kahve göz,koyu kahve saç

canım annem vefat etti ama heralde bir Yasin okursam çok sevinir. keşke öyle bir kaçamak yapacak biri olsa .muhtemelen haftaya 3 günlük izin kullanıcam fakat evde kös kös oturucam bu gidişle :KK17::KK37::KK30:

Güvendiğin bir insanla ilgili hayal kırıklığı yaşayacaksın. Ve onun senin güvenini yıkacak hareketine çok şaşıracaksın. Ayrıca çalışıyor muydun okuyr muydun hatırlamıyorum ama by konuyla alakalı bir olumsuzluk yaşıcaksın. Umudunu kaybediceksin gibi ama işler yoluna girecek. Özellikle sana bu alanda yardımcı olacak bir insan var. Henüz farkında değilsin ama senden hoşlanan bir erkek var ama çok yakından tanıdığın biri değil. Yakın zamanda seninle iletişime geçebilir ama senin için onda eksik olan bir şeyler olucak ve ondan uzaklaşıcaksın diyebilirim. Hane içinde bir takım planlar var sanki. Bir şey almayı ya da satmayı mı düşünüyorsunuz? Bu tarz bir şey olabilir, ayrıca anneni çok sevindirecek bir şey olacak. Maneviyatla ilgili bir güçlenme yaşayabilirsin. Dini inancında daha da güçlenme olabilir. Bir insandan çok güzel bir teklif alacaksın. Gezi tarzı bir şey olabilir. Ufak bir kaçamak olucak ama çok eğleneceksiniz ve enerji depolayacaksın.

canım annem vefat etti ama heralde bir Yasin okursam çok sevinir. keşke öyle bir kaçamak yapacak biri olsa .muhtemelen haftaya 3 günlük izin kullanıcam fakat evde kös kös oturucam bu gidişle :KK17::KK37::KK30:

Başın sağolsun. Annenle ilgili bir imge gördüm. Rüyanda filan görebilirsin belki.
Valla sürpriz ve beklenmedik bir teklif oluck bu. Falım çıkarsa söylersin :KK1:

canım katina falın:
bu esmer çocuk seninle hayatına yeni bir sayfa açmak istiyor.uyanık ve kurnaz birisi.fakat bu kişide ters giden birşeyler var .sanki ne zaman sana ulaşmaya çalışsa yada gelse birşeyler ters gidiyor. nedense pek iyi niyetli biri değilmiş gibi hissettim.bir hastalığı labilir bu kişinin ama iyileşecek ne sorunu varsa.bu kişinin sorunu aşkla ilgili olabilir belki unutamadığı bir sevgilisi olmuştur.canım öyle birşey varsa dikkat et bence sende arada gümbürtüye gitme :KK39: sense bu insana güvenemiyorsun.temkinlisin.bu aralar birşeyler öğrenmişsin ama daha fazlası gerek.bugünlerde canını sıkacak şeyler olmuş. sanırım bu konuyla ilgili.aranızda bir anlaşmazlık olmuş sanırım sen ona zarar vermek istiyorsun.canım bu kişiyle senin istediğin gibi birşey bence söz konusu değil bence bu adamın amacı cinsellik sadece. tabi bu fal doğrusunu Allah bilir :KK19:

Falda niyeti cinsellik diye açık açık çıktı mi. Yoksa senin yorumun mu

X