Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

yüreğine sağlık teşekkürler...

tamam canım tarot açtım sana
bu girdiğin işte kendine güveniyorsun fakat etraftan senin başarılı olmanı istemeyen birileri olabilir diye endişelerin var.belki iş arkadaşların olabilir.bu işte para konusunu 2. plana atmışsın senin için başarılı olmak önemli.sorun çıkmasından korkuyorsun.yöneticiniz iyi biri sana güzel haberler vermiş sanırım.canım yakında ufak bir sorun yaşayabilirsin işle ilgili.fakat bu sorunu senden yaşça epey büyük birinin yardımı sayesinde aşacaksın. canım etrafında senden epey etkilenen biri var. yani aşıklar kartı çıkmış.yahu çekiyorum çekiyorum hep aynı kartlar geliyor. neyse canım ilişki anlamında bence istediğin gibi biri çıkmayacak karşına. hatta bu olgun sana yardım edecek dediğim kişide seninle ilgileniyor olabilir.ilişki anlamında kalbin kırılmış ama eskisi kadar üzülmüyorsun.iş anlamında kararsız kaldım ilerisi varmı yok mu bilemiyorum.

ay umarım, sen gitmezsin canım, bakarız ona da sonra birzdan yatıcam ben yarın ya da hafta sonu el atarım sorularına,

aslam burcuyum, saçım gözüm açık kahve, karlar kadar beyaz tenliyim canım

Bana da tarot açar misin bende sana kahve falı bakarım canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…