Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
her şey çok güzel gidiyo gibi görünüyor hayatında, dengeli ve güçlü duruyosun çevrene karşı ama birden bişey oluyor böyle sezgilerini mi dinliyosun fazla düşünüyosun kopukluk yaşıyosun sonra yine aşırı derecede verimli kısmetli oluyosun ama görüşlerinde değişiklikler başlıyor yapmak istediğin elde etmek istediine ulaşamıyorsun,
manitanla ufak tefek sorunlarınız olabilir sen dengeli yaklaşıcaksın ve dengeli olmasını istiyosun bazı şeylerin ama içine attığın pişmanlıkların var sanki, bu çocuk senden daha olgun yaş olarak ama çocuk gibi davranışları olucak ve uyumsuzluklar anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz bu konuda , çok dik durucaksın sen mantığığınla haraket ediceksin, gece uykusuzluk gibi durumların olabiliri biraz sıkılabilirsin ama eğitim sürecin başladığında herşey çok güzel olucak ve bi zenginlik geliyor resmen tabakta kafa kafaya vermiş romantizmn doruklarında 2 insan başı var bebeğim
her şey gönlünüzce olsun balım
bana da tarot bakarmısın,sorularım aynı; beyaz atlı prens ne zaman gelicek ve bu işe 3 aylık sürem dolduktan sonrada devam edicekmiyim? ekimin 15 inde herşey değişiyor çünki, ya kalıp terfi alcam ya da bana bye bye diycekler

Olur iç kahveni ekle buralardayım ben :)

her şey çok güzel gidiyo gibi görünüyor hayatında, dengeli ve güçlü duruyosun çevrene karşı ama birden bişey oluyor böyle sezgilerini mi dinliyosun fazla düşünüyosun kopukluk yaşıyosun sonra yine aşırı derecede verimli kısmetli oluyosun ama görüşlerinde değişiklikler başlıyor yapmak istediğin elde etmek istediine ulaşamıyorsun,
manitanla ufak tefek sorunlarınız olabilir sen dengeli yaklaşıcaksın ve dengeli olmasını istiyosun bazı şeylerin ama içine attığın pişmanlıkların var sanki, bu çocuk senden daha olgun yaş olarak ama çocuk gibi davranışları olucak ve uyumsuzluklar anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz bu konuda , çok dik durucaksın sen mantığığınla haraket ediceksin, gece uykusuzluk gibi durumların olabiliri biraz sıkılabilirsin ama eğitim sürecin başladığında herşey çok güzel olucak ve bi zenginlik geliyor resmen tabakta kafa kafaya vermiş romantizmn doruklarında 2 insan başı var bebeğim
her şey gönlünüzce olsun balım
bana da tarot bakarmısın,sorularım aynı; beyaz atlı prens ne zaman gelicek ve bu işe 3 aylık sürem dolduktan sonrada devam edicekmiyim? ekimin 15 inde herşey değişiyor çünki, ya kalıp terfi alcam ya da bana bye bye diycekler

Çok sağol canım :) yarın baksam olur mu? Yorumunu yollarım özelden bu defa kelt haçı yapmicam. Soru cevap şeklinde açılım yapıcam becerebilirim umarım aslan burcuydun di mi?

merhaba fıstık :)
çok çetin ceviz bi mücadeleye girmişsin, sonucu olumsuz olmuş ama aydınlanmış parlamışsın canım, ve yeni başlangıçlar yapmışsın bunlar senin için daha hayırlı olmuş, çok akıllı ve zekice danvranıcaksın bazenleri gereğinden fazla bazı şeyleriüstlendiğini düşünsende aydınlık herşey güç gelicek sana sanki sihirli bi deynek dokunucak böyle kötü gidicek derken istediğin gibi sonuçlanıcak bişey
girişimlere başlıyabilirsin yakın zamanda birde parasal konuda dikkat et fazla açılma bu aralar canım, kariyer içinde sen çalışıyoun demi ama bi mücadele içersindesin para kazanmak için büyük bi mücadeleye girieksin

her şey gönlünce olsun

bana da bakarmısın;
aşk hayatım nasıl olucak ufukta gönlüme göre birileri var mı?

bir de işe girdim, deneme sürecim bittikten sonra devam edicekmiyim bu işe

Çok sağol canım :) yarın baksam olur mu? Yorumunu yollarım özelden bu defa kelt haçı yapmicam. Soru cevap şeklinde açılım yapıcam becerebilirim umarım aslan burcuydun di mi?

yeap tatlım, becerirsin canım niye yapamayasın bana kartlarıda yazarsan sevinirim

giizzz sırtı kambur bir adam var elinden bişeyler yapıyor gibi...arkasında kısa şişman ve zayıf uzun boylu destekçileri var...ve bir kaç insan....ya destekçiler yada durdurmaya çalışıyolar...bıyık görünüyo bu mülk satın almak demek...biraz toplu paran var...ama çok dikkatli ol....iri bir dil var ve okkalı bir göz...kem göz gibi çok koyu renkli...dedikodu ve arkadan laf konuşma denir bence eğer kendinle ilgili herhangi bir iş bile yapsan ailenden başka kimse ile paylaşma....tabağında yılan var dili dışarda...küçük bir sürü balık var etrafından haberler alabilirsin....içi boş kalp var karşılıksız aşk demek...uzun bir seyehat de var sanırım ama yolu sıkıntısız....

tarot falı bakarsanız sevinirim...iş hayatımla ilgili...koyu kahve saç kahve rengi göz...

bana da bakarmısınız?

merhaba, son derece güzel giden bi ilşki olabilir yada görüştüğünüz kişi,su grubundan, bununla ilgili pişmanlıklarınız var keşke böyle yapmasaydım dediğiniz, ama haberleşmeleriniz ya oldu ya da olucak bununla 8. ay içersinde, eski özlemlerinizi anıcaksınız yeniden birlikte olma gibi, bi mahkeminiz olucak bununla, ama bu adam mantığınıdinliycek kalbini değil de olumsuz düşünücek önce sonrasında 2 şey arasında kalıcak kurnazlıklar fettanlıklar katarak sizinle yeniden iletişime geçicek gibi geldi

çalışıyomusunuz okuyomusunuz bilmiyorum ama bu alanda bi kısmet var tavus kuşu çıkmış çok uğraşıp didindiğiniz bişeyin verimini alıcaksınız

umarım herşey gönlünüzce olur sizde bana bakarmısınız, deste tarot ya da kahve bakabiliyorum sorunuz varsa kartlara sorabilirim

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=766, benim kahvem de burda

kızlar içmişken kapataym dedm. falıma bakana, bakarım

canım arkadaş grubundan ya da bi ortamdan bir beyin sana ilgisi olucak, ve güzel bi başlangıçbi haberleşme var aranızda
böyle didişmeli geçicek sanki konuşmalar, bi o ısırcak bi den birbirinizi didikliyceksiniz resmen muhabbet kuşları gibi, sonra bi kndini dinlemen var böyle olur ya da olmaz moduna giriceksin ama mantığınıdinleyip sen bununla bişeylere başlıycaksın gibi geliyo, bu kişi hiperaktif yerinde duramayan komik, ve biri açık tenli, çok da zeki aynı zamanda, zaten zekası cezbedicek seni
ayy bir an önce gelir işh 2 var çok belirgin, 2 li bi vakitte gelicek heralde

her şey gönlünce olsun canım

Cok saol canm. Bn senden musait bi zamaninda da deste istesem olur mu bazi gelismeler var bi konuda da ? 2fal borcum olsn olur mu ki öyle

teşekür ederim fal için,
iş için istemişssiniz de herşey verimli görünüyor kart açtım, böyle kızlı erkekli insanlarla görüşmeleriniz olucak önce eğlencesine başlar gibi başlıycak heralde, ve olucak görünüyor 1 li bi vakitte belki, ama siz tam vazgeçmişken ya da olmadığını düşündüğünüzde biraz geç gelicek haber umduğunuzdan
doğruluk dürüstlükle bileğinizin hakkıyla istediiniz şeyi alıcaksınız
umarın gönlünüzce olur her şey

merhaba giizzzim
çetin ceviz mücadelem işyerinde biriyle mücadele ediyorum. o çıkmıştır.dün müdüremiz dediki eğer bu şekilde tartışmaya devam edersek ikimizden birini başka şubeye gönderecekmiş.işte o gönderilen ben olmamalıyım. bakıcam şimdi canım burcunu ve saç ten göz rengini yazarmısın.

ay umarım, sen gitmezsin canım, bakarız ona da sonra birzdan yatıcam ben yarın ya da hafta sonu el atarım sorularına,

aslam burcuyum, saçım gözüm açık kahve, karlar kadar beyaz tenliyim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…