Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fallasmaya geldim ben de kartlara bakacagim :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım sn brnden ayrıldın snrm yada ayrılcaksn ama resmen ondn kaçar vaziyettesn kafan feci karışık falına yansımış buda bldiğin karman çorman kafan ve ne karar vereeğini blmyrsn sıkıntılı br anında adının içinde v harfi olan biri hayatnn tam merkezne konacak ve resmen kol kanat gerecek sna. br balık var br kısmetn var cnm ama iyi br kısmet değil bu.br düşmanın var ağzını açmş adeta snn kötlüğünü beklyr ama istediğini elde edemeyeck br yolun vr cnm uzun ve güzel br yokl sonu hayırlı olack bu yolun dediğim gibi falına aşırı derecede kafa karışıklığın yansımış.

canım sn brnden ayrıldın snrm yada ayrılcaksn ama resmen ondn kaçar vaziyettesn kafan feci karışık falına yansımış buda bldiğin karman çorman kafan ve ne karar vereeğini blmyrsn sıkıntılı br anında adının içinde v harfi olan biri hayatnn tam merkezne konacak ve resmen kol kanat gerecek sna. br balık var br kısmetn var cnm ama iyi br kısmet değil bu.br düşmanın var ağzını açmş adeta snn kötlüğünü beklyr ama istediğini elde edemeyeck br yolun vr cnm uzun ve güzel br yokl sonu hayırlı olack bu yolun dediğim gibi falına aşırı derecede kafa karışıklığın yansımış.

Sagol canim yuregine saglik ayrilmadim canim ama oyle bi dusuncem var ustelik isminde v harfi var :-)
Sana da 1-2 saat sonra bakiyim tatlim konu bildigim konumu farklimi? Optum

Sagol canim yuregine saglik ayrilmadim canim ama oyle bi dusuncem var ustelik isminde v harfi var :-)
Sana da 1-2 saat sonra bakiyim tatlim konu bildigim konumu farklimi? Optum

bilmişim bak rica ederm cnm özelden yazdım konuyu :)

kahve falıma bakanın falına bakacağım

$6.jpg $5.jpg $4.jpg $3.jpg $1.jpg $2.jpg

Herkese gunaydin canlarimmm :)
Fal zamanı. . Enerjim müthiş bugün 5 fal alabilirim huhuuuu :)
Bana da bakarsanız sevinirim güzeller 😘

merhaba canım dilek yolun birisi tarafından kapanmış hatta şöyle diyeblrm ki bu dileğin gerçekleşmek üzereymiş ama yarım kalmış.skıntılı br döneme gireceksin çalkantılı br süreç geçecek br süre hayatunda ama sonunda zirveye ulaşıp ferahlığı yakalayacaksın canım.br kalp var çok temiz güzel br kalp ama sıkıntılar arasnda kalmş çevresi sıkıntı dolu ve de dileğin sanırım bununla ilgliydi çnkü çok yakınlar. dileğinde ki kişinin isminin içinde o mu var yda sanki f harfi gibi brşeyler göryrm sıkıntılarını attğn zmn br sürü kısmetn olack bolluk bereket seni beklyr br yanın çok sıkıntılı ama br yanında çok aydınlık. sana sıkıntı veren br kadın resmen tavuk gbi tünemş tepene. esmer kısa saçlı br kadın bu irice brşey dileğin ne ise cnm yakında gerçekleşmk üzere

Herkese gunaydin canlarimmm :)
Fal zamanı. . Enerjim müthiş bugün 5 fal alabilirim huhuuuu :)
Bana da bakarsanız sevinirim güzeller 😘

Yahuuu sen ne kadar kısmetlisin böyle maşallah. Fincanın çok temiz çok güzel. Birsürü güzel haberlerin var... Devamlı koşturmaca halindesin hiç yerinde durmuyorsun.. Yahu biraz soluklann :)hep sevgilini düşünüyorsun ama o seni daha çok düşünüyor. Sana çok aşık :) bir yola gideceksin sanki çok uzun bi yol deil bu. O yolda sana birisi bi sürpriz yapacak haberin olsun. Çok sevineceksin. Sanki biraz ailevi sorunların var gibi ama atlatacaksın. Gelinlik görüyorum sen evlenecen galibaaa :) seni kıskanan çok kişi var çok dikkat et. Arkadaş sorunları yaşamışsın bayaa bi. Ne zaman birisine güvensen güvenini sarsmışlar ama sen velendikten sonra kocanın arkadaşlarını cok seveceksin onlar çok güvenilir.
Benden bu kadarr benim falım da burda benim sorum yine o askerle ilgili zaten sorularımı dün mesajla göndermistim bakarsançok sevinirim :)

Hayatım bakicam suan misafirlikteyim eve geçince ilk isim senin dalın :KK66:

Teşekkürler :) sorularımı da söylim de şimdi biliyorsun sevdiğim kişi askerde onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum ve aramızda yaş farkı var bayaa arada onunla konuşuyoruz whatsappdan ama birkaç gündür bana soğuk davranmaya başladı bende bugün ona hiç mesaj atmadım o da bana atmıyor :))

Teşekkürler :) sorularımı da söylim de şimdi biliyorsun sevdiğim kişi askerde onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum ve aramızda yaş farkı var bayaa arada onunla konuşuyoruz whatsappdan ama birkaç gündür bana soğuk davranmaya başladı bende bugün ona hiç mesaj atmadım o da bana atmıyor :))

Canim Merhaba. .
Iki güne kadar o kişiden haber alacaksın. . Bu ara sıkı bi denetime tabi sanki.. oyüzden sıkılmış ve stresli aranızda 4 5 yaş var sanırım ..Bu problem değil benim sözlümle de 4 yaş var.. ama temiz çıkmış iyi birine benziyor .. sanırım askerliği yarilamis ve kalan günleri sorun ediyor..
Bu Fal bi tek o niyet edilerek kapatılmış önceden de dediğim gibi bebeim bu kişiyle ilişkin olacak.. aynı şeyler hemen hemen falinda çıkmış ama bu ara kafan daha meşgul .. Şunu unutma ne kadar çok düşünürsen o kadar çabuk kaçar senden.. benden bu kadar.. başka zaman yüz analizini yaparım. Hatam olduysa affola :KK66:

Canim Merhaba. .
Iki güne kadar o kişiden haber alacaksın. . Bu ara sıkı bi denetime tabi sanki.. oyüzden sıkılmış ve stresli aranızda 4 5 yaş var sanırım ..Bu problem değil benim sözlümle de 4 yaş var.. ama temiz çıkmış iyi birine benziyor .. sanırım askerliği yarilamis ve kalan günleri sorun ediyor..
Bu Fal bi tek o niyet edilerek kapatılmış önceden de dediğim gibi bebeim bu kişiyle ilişkin olacak.. aynı şeyler hemen hemen falinda çıkmış ama bu ara kafan daha meşgul .. Şunu unutma ne kadar çok düşünürsen o kadar çabuk kaçar senden.. benden bu kadar.. başka zaman yüz analizini yaparım. Hatam olduysa affola :KK66:

Çok teşekkürler inşallah :) yüz analizi süper olur da o nasıl bir şey ?

X