Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
$2014-07-18-1313.jpg $2014-07-18-1308.jpg $2014-07-18-1309.jpg $2014-07-18-1310.jpg $2014-07-18-1311.jpg $2014-07-18-1312.jpg
falımı yükledim kızlar:KK9:

ben su an isteyim
cok tesekur ederim yuregine saglik tutanlarda var aksam eve gecince bakablirm aksam cok yorgn olursam da yarin bakarim hatta kahve degil de kartlara da bakabilirim

karşılıklı gibi olmuyo burdan kopukluk oluyo biraz cnm :KK43:olsun cnm gönüller bir olsun akşam evde okurum bende bende ozaman sevgiyle kal:KK16:

karşılıklı gibi olmuyo burdan kopukluk oluyo biraz cnm :KK43:olsun cnm gönüller bir olsun akşam evde okurum bende bende ozaman sevgiyle kal:KK16:

canm ben kimsenin emegini somurmem, dogru karsiliksiz yapn cakallarda var yalndan kandiriyolar
ama beni taniyan bilir burda gec de baksam bi kac tane fal birden bakip gonderrim bonus olarak
ise de yeni basladm 4. gunm burda kalkipta fal bakabilcegm bi sirket degil , zaten yogunmdur bn genlde ama kesinlikle geri donus yaparm bilirler
hatta ben demeden de bakip ozelden msj bile atarlar
sen icini ferah tut bende faln kalmaz

canm ben kimsenin emegini somurmem, dogru karsiliksiz yapn cakallarda var yalndan kandiriyolar
ama beni taniyan bilir burda gec de baksam bi kac tane fal birden bakip gonderrim bonus olarak
ise de yeni basladm 4. gunm burda kalkipta fal bakabilcegm bi sirket degil , zaten yogunmdur bn genlde ama kesinlikle geri donus yaparm bilirler
hatta ben demeden de bakip ozelden msj bile atarlar
sen icini ferah tut bende faln kalmaz

teşekkür ederim samimiyetin için güzelim evet bende farkettim malesef bazı kişiler uyanıklık sanıyo,yeni işin hayırlı olsun tehlikeye atma kendini cnm benim:KK16:

yupyyy engellerimi aşıcam sanırım çok saol cnm ağzına sağlık:KK16:

Rica ederim canım bana senin is olacak gibi geldi ama bakalım biraz uzun bi zaman alicak heralde. Söylediğim şeyler aynen oluyo mu kız fal baktıktan sonra çok merak ediyrm tuttu mi diye :) ben bu gece aticam falimi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rica ederim canım bana senin is olacak gibi geldi ama bakalım biraz uzun bi zaman alicak heralde. Söylediğim şeyler aynen oluyo mu kız fal baktıktan sonra çok merak ediyrm tuttu mi diye :) ben bu gece aticam falimi :)

yol var doğru,işyerinde sevende var koruyanlar kıskananda laf koyup kaçanlar dedikodu yapanlar dolu monotonluktan sıkıldım cidden aynı durumdayım
genelde deniz kenarı derler aşk konusunda ya evin yada yer olarak onları görücem akşam bakarım fal cnm atarsan :KK16:

Kizlar alakasiz olacak ama bodptpum merkezde fal bakilan cafe adi yeri bilen varmi? Bodrtwmdaygjgm ve fal bakan birilerini ariyorum ;-)

merhaba cnaım sana, uzun açılımlı deste baktım, verimli olan hayatın da biilşkin varmış haya gerimlimli devam eden bi aşk diyeyim tutkulu, bununla arana soğunluk yada ayrılık kötü şeyler olmuş, bu çocuk kendini daha çok düşünen biri, huzursuzsuznuz son zamanlarda, beklemediğin şeyler olmuş
sizde yeniden bir barışma olmuş, yaşananlar unutulmuş,genel olarak mutlusunuz ve çok güçlü duruyosunuz, yalnız senin beklediğin itibarı görmende sıkıntılar olucak sanki iş de de olabilir ya da saygınlık bi şeyde, birkısmetsizlik var
sizin karşınızdaki insanlarla konuşurken dikkatli dinlemeli ve ne dediğinizi sabırla bilerek konuşmanız gerek aksi taktirde zarar görebilirsiniz karşınızdaki insandan, yalnız kalabilirsiniz
bişeylr öğreniceksinizve bunlar sizi üzücek kalbinizi yaralıycak
iyilşiceksiniz yeniden toparlanıcaksınız yıldızınız yeniden parlıycak ama gözyaşlarınız var sabrettikleriniz istediğiniz gibi gitmeyebilir, güzellikler olsada biraz sıkıntınız devam dicek gibi
her şey gönlünüzce olsun

$SAM_2792.JPG

falıma bakanın falına bakarım kızlar..

Eklentiler

• $SAM_2807.JPG
    $SAM_2807.JPG
    75,1 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_2806.JPG
    $SAM_2806.JPG
    69,6 KB · Görüntüleme: 49
  • $SAM_2805.JPG
    $SAM_2805.JPG
    114,9 KB · Görüntüleme: 48
  • $SAM_2803.JPG
    $SAM_2803.JPG
    101,7 KB · Görüntüleme: 37
  • $SAM_2798.JPG
    $SAM_2798.JPG
    83,1 KB · Görüntüleme: 30
  • $SAM_2797.JPG
    $SAM_2797.JPG
    101,8 KB · Görüntüleme: 44
bazı ufak tefek sıkıntılar yaşıyorsun snırım ama genel anlamda aileden kaynaklı gibi duruyor yada bu sıkıntılar aileni çok etkiliyor seninle bağlantılı olarak.
galiba bir bebek haberi var yakınlardında ama bu büyük bir sevinçle karşılanmıyor biraz ani gelişmiş olacak yada beklenildiği zaman şuan değil. yarı buruk diyebilirim.
birde senin kafanı ve kalbini kurcalayan birisi var gibi duruyor ama bu kişi yalancı iyi biri değil sanki. ama kendini pazarlamasını göstermesini iyi bilen birisi.dikkatli ol derim o kişi için.hatta bu kişinin geçmişte zarar verdiği (üzmek manasında) bir insan var. aynı ortamda bulunabilirsin bu insanla yada tanışabilirsin. mutlaka yakın zamanda yakınlaşacağın bir insan olursa onu etrafındaki insanlardan bir kez olsun dinlemeni tavsiye ederim.
çünkü gerçekten çok karanlık çıkmış bu kişi ve tasvir edemiyorum bile.
ve yakın zamanlar bir çok kalabalık ortamlara gireceksin. oldukça eğlenceli geçecek ama o sırada kafan biraz dolu olacak ve bir çoğundan birebir aynı eğlence tadını alamayacaksın. bu tamamen kafanın dolu olmasından kaynaklanıyor başka kötü bir sebep yok. biraz olsn rahatlamanı ve kendini huzurlu hissetmene sebep olacak.

bazı ufak tefek sıkıntılar yaşıyorsun snırım ama genel anlamda aileden kaynaklı gibi duruyor yada bu sıkıntılar aileni çok etkiliyor seninle bağlantılı olarak.
galiba bir bebek haberi var yakınlardında ama bu büyük bir sevinçle karşılanmıyor biraz ani gelişmiş olacak yada beklenildiği zaman şuan değil. yarı buruk diyebilirim.
birde senin kafanı ve kalbini kurcalayan birisi var gibi duruyor ama bu kişi yalancı iyi biri değil sanki. ama kendini pazarlamasını göstermesini iyi bilen birisi.dikkatli ol derim o kişi için.hatta bu kişinin geçmişte zarar verdiği (üzmek manasında) bir insan var. aynı ortamda bulunabilirsin bu insanla yada tanışabilirsin. mutlaka yakın zamanda yakınlaşacağın bir insan olursa onu etrafındaki insanlardan bir kez olsun dinlemeni tavsiye ederim.
çünkü gerçekten çok karanlık çıkmış bu kişi ve tasvir edemiyorum bile.
ve yakın zamanlar bir çok kalabalık ortamlara gireceksin. oldukça eğlenceli geçecek ama o sırada kafan biraz dolu olacak ve bir çoğundan birebir aynı eğlence tadını alamayacaksın. bu tamamen kafanın dolu olmasından kaynaklanıyor başka kötü bir sebep yok. biraz olsn rahatlamanı ve kendini huzurlu hissetmene sebep olacak.

ailemle aramız hep çok iyidir, hatta o kadar çok kötü şeyler yaşadım zamanında hep onların desteğiyle ayakta kaldım diyebilirim canım, ben gerilince onlarda beni üzenlere benimle birlikte üzülürler, çünkü kendini iblmez bikaç kişivar aynı koldan bile olmasak, bayan çekememzliği olur ya koca popolu çirkinler, yeni hoş kendini sevdirmeye çalışan iyi niyetli insanları çekemz bizim departmanda olmamasına rağmen, öyle bi kaç şeyi oldu canımı sıktı ama benim üstlerimle işi öğretenlerle bi sıkıntım olmadığından pek takmadım laf olsun die dedikoducu bi bayan konuşuyor işte
bebek yapıcak bi tek kuzenim var bakalım ne olcak:KK70:
aslında benimetrafımdaki ,insanlar benimiyiliğime değil de kötülüğümü daha çok isterler ondan kendi bildiğimi okurum yakınlaştığım kimse yok bakalım,
yüreğine sağlık :KK54:tatlım

ailemle aramız hep çok iyidir, hatta o kadar çok kötü şeyler yaşadım zamanında hep onların desteğiyle ayakta kaldım diyebilirim canım, ben gerilince onlarda beni üzenlere benimle birlikte üzülürler, çünkü kendini iblmez bikaç kişivar aynı koldan bile olmasak, bayan çekememzliği olur ya koca popolu çirkinler, yeni hoş kendini sevdirmeye çalışan iyi niyetli insanları çekemz bizim departmanda olmamasına rağmen, öyle bi kaç şeyi oldu canımı sıktı ama benim üstlerimle işi öğretenlerle bi sıkıntım olmadığından pek takmadım laf olsun die dedikoducu bi bayan konuşuyor işte
bebek yapıcak bi tek kuzenim var bakalım ne olcak:KK70:
aslında benimetrafımdaki ,insanlar benimiyiliğime değil de kötülüğümü daha çok isterler ondan kendi bildiğimi okurum yakınlaştığım kimse yok bakalım,
yüreğine sağlık :KK54:tatlım
Sağol canım benimöm.. Dilerim hakkında en hayırlısı olur hep :KK66:

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Kızlaaar fallaşmak isteyen var mı bu arada ilişkim yok hoşlandığım biri var :)

Kızlar falıma bakanın falına bakarım ilişkim yok aşık olduğum var

Eklentiler

• $1405855594587.jpg
    $1405855594587.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 47
  • $1405855614264.jpg
    $1405855614264.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 29
  • $1405855628602.jpg
    $1405855628602.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 55
  • $1405855641774.jpg
    $1405855641774.jpg