Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
çok sıkılmışsınız, beklediğiniz şeyler ters tepmiş olabilir yine aşk için kapatmışssınız heralde deniz atı var, ben ne zaman onu görsem hep aşka yorumlarım, ama bu deniz atının etrafı ve kendisi delik deşik olmuş gözlerden konuşmalardan, aşk var sevgi var ama sıkıntı veriyor mutlu eder gibi bi sevgi değilde, işkence çektirir gibi kalbinizin acıdını mecazi anlamda değilde, fiziksel olarak hissediyomuşssunuz gibi geldi, yalnız olmanız sizi daha da çok üzüyor, tecrübelerinize göre haraket emtye başlıycaksınız, çünki gerçekten kara bulutların dağılmasını ve mutlu olmak istiyosunuz, sizin sevdiceğinizle aranızdaki sorunları ufak ufak adımlarla hallediceksiniz, sevgi dolu bi konuşma olucak, size karşı sizi mutlu edicek şekilde adımlar atıcak, sonrası olumlu barış var ama kısa süreli gibi, bu etrafınızdaki insanlara çok fazla laf vermişssniz gereğinden fazla ilşkiniz hep bu nazarlar yüzünden acı çekiyor
elinizden geldiğince bişeyler yapın diğeride aynıçıkmıştı, çok fazla göz var
umarım her şey gönlünüzce olur :)
bende yüklemişytim sizde benim falıma bakarmısınız?

Sağol canim benim inşallah mutlu gunlerim yakındadır :KK43: tamam bakiyrm hemen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

talinim için baya karanlık çıkmış, göz yaşlarını hep içine atmışssın, okulla ilgili bi bilinmezlik içersindesin, olumlu mu yaprım olumsuz mu die düşüncelere dalabilirsin canım, sen bu bahsettiğin çakal bi çocuk vardıya omu bilmem ama bi ilşkiye başladı gibisin canım, onunla yalnız bi başlamışssınız sonra bi bitmiş sonra yeniden başlamışssınız gibi, bi gel git olmuş, onda gerçekten hinlik ve kurnazlık var, çocuk gibi ilgi bekliyor ve sevilmek istiycek, birde bununla biraz kavgalı tartışmalı devam ediyor heralde biraz yıpratabilir sizi, sonuçta bi karar aşamasına geliceksiniz artık manita olalım diyceksiniz, sende biraz kskançlık var galiba ona karşı, unuttum diyosun ama sonrasında geri filizleniyo, senden bişeyler saklıyo gibi geliyo sana onları öğrenmek istiyosun, onunda kendince sıkıntıları var belki sana anlatmak istemiyor, yani okadar yakın bulmayabilir, sen bu iş olmuycak derken buçocuk adım atıcak sana ve gerçekten sevgili olucaksınız o zaman
her şey gönlünce olsun, tolinn banada baksana:KK54:

Konustugunuz çocukla siz yuzyuze geleceksiniz çok uzun surmiycek buluşmaniz ama kisa sureli de olsa yuzyuze konuşma fırsatı yakaliycaksin. Senden daha çok etkilenecek boylelikle. Hayirli bi cocuk senin icin ama iste biraz zaman lazim. Boyu senden yirmi santim falan uzun. Ay ben ad tahmin etmeyi çok severim bu çocuğun adi ferhat mi :KK70: yalniz etrafında öyle insanlar var ki sana zararları dokunabilir çok kotu gözlü kişiler bunlar üstelik biri yasli bi kadın senle uğrasiyo isi gücü yok senin fikirlerini değiştirmeye çalışabilir anneannen mi acaba bana öyle geldi. Bi de ailenizde biri hamile daha çok yeni umarım sağlıklı bi hamilelik gecirir. Eline ufak bi miktar para gececek. Bu kasar gördüm

Konustugunuz çocukla siz yuzyuze geleceksiniz çok uzun surmiycek buluşmaniz ama kisa sureli de olsa yuzyuze konuşma fırsatı yakaliycaksin. Senden daha çok etkilenecek boylelikle. Hayirli bi cocuk senin icin ama iste biraz zaman lazim. Boyu senden yirmi santim falan uzun. Ay ben ad tahmin etmeyi çok severim bu çocuğun adi ferhat mi :KK70: yalniz etrafında öyle insanlar var ki sana zararları dokunabilir çok kotu gözlü kişiler bunlar üstelik biri yasli bi kadın senle uğrasiyo isi gücü yok senin fikirlerini değiştirmeye çalışabilir anneannen mi acaba bana öyle geldi. Bi de ailenizde biri hamile daha çok yeni umarım sağlıklı bi hamilelik gecirir. Eline ufak bi miktar para gececek. Bu kasar gördüm

ayy işh görüşrüz, hadi bakalım gerçekten uzun ve irice biri, umudu kesmiştim ondan, farhat değilde yaklaştınız ferhattaki harfler var a,e,r var yani
kim hamile acaba, zararlı insanlar hiç bitmiyor ki canım, kim baktıysa falıma hep görüyor gerçekten yordular beni :)
yüreğine sağlık

ayy işh görüşrüz, hadi bakalım gerçekten uzun ve irice biri, umudu kesmiştim ondan, farhat değilde yaklaştınız ferhattaki harfler var a,e,r var yani
kim hamile acaba, zararlı insanlar hiç bitmiyor ki canım, kim baktıysa falıma hep görüyor gerçekten yordular beni :)
yüreğine sağlık

Serdar mi o zaman :KK70: kendimi yılmaz erdoğan gibi hissettim :KK70:

Ben de yuvarlanıp gidiyorum işte. :KK9:

Seni görmüşken bir selam vereyim dedim. :KK53:

Bu arada, söylediğin her şey tutuyor. :nazar:

Aa inşallah mutlu günler geciriyosundur :) neler söylemiştim unuttum da bi hatırlatabilir misin?? :)

Aa inşallah mutlu günler geciriyosundur :) neler söylemiştim unuttum da bi hatırlatabilir misin?? :)

Yani tutuyor derken isminin baş harfi bildin ya işte, F harfini. Yaptığın tanım da erkek arkadaşıma uygundu.

Gelecekle ilgili kısım daha çıkmadı, beklemedeyiz. :KK9:

Son düzenleme:
Yani tutuyor derken isminin baş harfi bildin ya işte, F harfini. Yaptığın tanım da erkek arkadaşıma uygundu.

Gelecekle ilgili kısım daha çıkmadı, beklemedeyiz. :KK9:

İnşallah hayirlisiyla sizi evlendiririz :) gorusuruzz kendine iyi bak

hımmm sıkıtılı zamanlardan cıkmak bıraz ferahlamak ıstıyosun ama bunun ıcın daha cok sabretmen gerekıyo
ilerkı zamanlarda egıtım anlamında bısey yapmak ıstıyceksın ama bu pek kolay olmıycak senın ıcın
cok guzel bı kısmetın var bu ısle alakalı gercekten senı cok cok mutlu edıcek
yola gıtme dusuncen var bı dıyosun gıdıyım bı dıyosun gıtmıyım kararsızsın yanı
askla alakalı baktım ama bu falda cıkmamıs bısey benden bu kadar:KK16::KK16:

Selam kızlar bayadır uğramıyordum. falıma bakanın falına bakarım.

$Fotoðraf1102.jpg $Fotoðraf1103.jpg $Fotoðraf1104.jpg $Fotoðraf1105.jpg $Fotoðraf1106.jpg

kizlar ne olur ya ben bakamiyorum hicmi asik olmadiniz :-) biri bana baksa bende sevineyim nooooolur nollurrr noooluuur .......

X