Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Güzel bir tanışman var kumral sarıya yakın senden daha uzun boylu fazla yapılı olmayan bir erkek. Senden yaşça ve ya kademece büyük olabilir. Bu kişi ufacık bir aralıktan hayatına girecek ama tüm hayatını değiştiren kararlar almana neden olacak. Uzun süreli bir ilişki görünüyor en az altı ay sürecek altı ayın sonunda ilikinizde ciddi adımlar atacaksın iki önemli olay arka arkaya gerçkleşecek. Resmen güneş gibi doğacak birisi bu. Ama çok nazara gelecek duruyorsunuz. Arkanızdan edilecek laflar sözler çok fazla ama nedense size ulaşamıyor olacak. Sen daha çok aşık olacak gibi duruyorsun canım bu kişinin agzının içine bakıyorsun resmen o da kıymet bilecek birisi. Etraftan seni izleyen iki kişi ar bunlar aranıza girmeyecek ama lafınızı sözünü edecek insanlar. Bu kişi evlenecein kişi bile olabilir olarak gördüm ben.

Güzel bir tanışman var kumral sarıya yakın senden daha uzun boylu fazla yapılı olmayan bir erkek. Senden yaşça ve ya kademece büyük olabilir. Bu kişi ufacık bir aralıktan hayatına girecek ama tüm hayatını değiştiren kararlar almana neden olacak. Uzun süreli bir ilişki görünüyor en az altı ay sürecek altı ayın sonunda ilikinizde ciddi adımlar atacaksın iki önemli olay arka arkaya gerçkleşecek. Resmen güneş gibi doğacak birisi bu. Ama çok nazara gelecek duruyorsunuz. Arkanızdan edilecek laflar sözler çok fazla ama nedense size ulaşamıyor olacak. Sen daha çok aşık olacak gibi duruyorsun canım bu kişinin agzının içine bakıyorsun resmen o da kıymet bilecek birisi. Etraftan seni izleyen iki kişi ar bunlar aranıza girmeyecek ama lafınızı sözünü edecek insanlar. Bu kişi evlenecein kişi bile olabilir olarak gördüm ben.
hahahah, :KK1::KK1: senin falını gördüm yorumladım bi de baktım ki sen de benimkini yorumlamışssın :KK70: saol canım yüreğine sağlık :KK54:
senden tarota bakmanı istemiştim, sen,nde istediğin bişey varsa sor tatlım bende kartlara bakayım

kızlar falıma bakanın falına bakarım..

merhaba tatlım, mutlusevinceğin şeyler olucak gibi huzurlusun, çok da güçlü durucaksın yaşadığın şeylere karşı
bazı şeylere kararsız kalabilirsin son zamanlarda, bi kız çocuğu gibi şımartılmak ilgibekliyceksin, yani ben genel olarak hep güzel şeyler görüyorum
yeni bişeylere de başlıyabilirsin aynı zamanda
ama kıskançlık güçttüğün esmer bi bey var, gerilimli bi ilşki olanbilir huzursuz oda son zamanlarda , onun huzursuzluğu sana da bulaşabilir yani hissedebilirsin, sende onu düşünürken falan sıkılabilirsin, onun sıkıntısına telepati gibi
birde parasal duruma dikkat et canım ufa da olsa sıkıntı yaşabilirsin
herşey gönlünce olsun:KK16:

Kızlar bu kuzenimin karısının falı. Bakarsanız çok sevinirim ben de sizin faliniza bakarım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404940422295.jpg
    $1404940422295.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 29
  • $1404940448567.jpg
    $1404940448567.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 34
  • $1404940457608.jpg
    $1404940457608.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 34
  • $1404940467051.jpg
    $1404940467051.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 42

canım senin etrafında da güvenmemen gereken ve seninle ilgili sinsilik peşinde olan bir bayan var. bu kadın saçlarını genelde toplayan birisi. bu aralar birkaç kişiyle ufak çaplı tartısmalar yasayabilirsin ama bunlar çok üzernde durulacak seyler olmayacak gbi sanki, çok üzernde durmaman taraftarıyım. şuan yasadıgın sıkıntılarını çok yakın bir zamanda üstünden atacaksn. hatta öyle ki izleri bile kalmayacak senin hayatında. işle alakalı bir yol var canım sonu olumlu. hane içinde de göz var canım size yakın olan bir bayanın gözü bu. sevgilin var mıydı bilmiyorum ama N ve Z harfleri olan bir beyle bir görüşmen olacak canım.

canım senin etrafında da güvenmemen gereken ve seninle ilgili sinsilik peşinde olan bir bayan var. bu kadın saçlarını genelde toplayan birisi. bu aralar birkaç kişiyle ufak çaplı tartısmalar yasayabilirsin ama bunlar çok üzernde durulacak seyler olmayacak gbi sanki, çok üzernde durmaman taraftarıyım. şuan yasadıgın sıkıntılarını çok yakın bir zamanda üstünden atacaksn. hatta öyle ki izleri bile kalmayacak senin hayatında. işle alakalı bir yol var canım sonu olumlu. hane içinde de göz var canım size yakın olan bir bayanın gözü bu. sevgilin var mıydı bilmiyorum ama N ve Z harfleri olan bir beyle bir görüşmen olacak canım.

yüreğine sağlık tatlım, iş ileilgili olumlu haberler aldım geçenki falında demiştin ve çıktı :KK70:
bu bayanlar hep var umarım artık zarar vermezler

ben ıctımkıııı dur yuklıyım resımlerı:)

Tolincim bu da benden :) ask için kapattim. Kızlar siz de yorumlarsaniz sevinirim ben de size bakarim

Eklentiler

• $1404941566964.jpg
    $1404941566964.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 36
  • $1404941576079.jpg
    $1404941576079.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 34
  • $1404941585915.jpg
    $1404941585915.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 49
  • $1404941595681.jpg
    $1404941595681.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 40
  • $1404941604885.jpg
    $1404941604885.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 36
Tolincim bu da benden :) ask için kapattim. Kızlar siz de yorumlarsaniz sevinirim ben de size bakarim

ohaaaa bu ne kadar karısık fal boyleeee
bu kadar karısık olmanın sebebı e harflı bırısı sanırım
hayatında bırısı varmı bılmıyorum ama egerkı varsa bu kısı senın ıcın dogru kişi degıl egerkı exın yuzunden uzuluyosan o senın ıcın dogru kısı degılmıs bırak gıtsın
sana cok guzel buyuk bı haber var senın bırazda olsa ferahlamana sebep olucak
cevrende senden hoslanan bırısı var bu kısı sana acılıcak ama sen pek ıstıycek gıbı degılsın
uzak zamanda ısmınde a harfı olan bırısıyle tanısıcaksın ve bu kısıyle ılıskıye baslaman cok olası cıkmıs ve bu kısı gercekten duzgun bırısı
hane ıcerısını ısmınde s harfı bulunan bı bayan karıstırıyo sankı dıkkat edın kımse bu kısı
benden bu kadar bıdahakıne kahvesını bıraz daha fazla koy bu kadar karısık cıkmaz:KK34:

Fallasalim mi kızlarrr :)

Eklentiler

• $1404942076284.jpg
    $1404942076284.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 34
  • $1404942095506.jpg
    $1404942095506.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 30
  • $1404942114822.jpg
    $1404942114822.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 45
  • $1404942135592.jpg
    $1404942135592.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 35
ohaaaa bu ne kadar karısık fal boyleeee
bu kadar karısık olmanın sebebı e harflı bırısı sanırım
hayatında bırısı varmı bılmıyorum ama egerkı varsa bu kısı senın ıcın dogru kişi degıl egerkı exın yuzunden uzuluyosan o senın ıcın dogru kısı degılmıs bırak gıtsın
sana cok guzel buyuk bı haber var senın bırazda olsa ferahlamana sebep olucak
cevrende senden hoslanan bırısı var bu kısı sana acılıcak ama sen pek ıstıycek gıbı degılsın
uzak zamanda ısmınde a harfı olan bırısıyle tanısıcaksın ve bu kısıyle ılıskıye baslaman cok olası cıkmıs ve bu kısı gercekten duzgun bırısı
hane ıcerısını ısmınde s harfı bulunan bı bayan karıstırıyo sankı dıkkat edın kımse bu kısı
benden bu kadar bıdahakıne kahvesını bıraz daha fazla koy bu kadar karısık cıkmaz:KK34:

Ben kahveyi çok salliyrm ya bi de sulu birakiyrm biraz telve dilime gelince igreniyrm hep o yüzden bu kadar karışık cikiyo :KK70:

en muzmınınden bekarım:KK1::KK1::KK1:

çok sik olmasada konuştuğun bi çocuk var hoşlanıyor gibisin bu çocuğun adında r harfi var geniş yüzlü çok da havalı bi tip bazen tatlı tartışmalarınız oluyo ama sen bunlardan hoslanmiyosun bu sefer de kafan karışıyor gerçekten hoslaniyo muyum diye, çocuk da sana ilgi duyuyordu ama ilgisini kendine bile itiraf edemiyo biraz daha zaman lazim onun bu inadını kirabilirsen sizin için mutluluk var ama bu yakin bi zamanda görünmüyor biraz cabalaman lazim. zaten ilişkinin olursa senin sayede olacak çocuk rahat ve kendini beğenmiş bi tip herşey senin elinde. ama sonun onunla olacak gibi gorunmuyo burda cok oturakli birini goruyrm yuzuk takacagin kisi hem ailene yakisan senin yanina yakisan biri olucak senin en hayirlin o. burada sağlıkçı bi kadın goruyrm ya da surekli kendini hasta hissedip hastanede saglik ocaginda vakit geciren bir kadin bu sizin aileye uzaktan uzaktan karışıyor sanki aslında kotu niyetli değil ama o devreye girince ortalık karışıyor o kişiyi çok kendinize yaklastirmayin cenabet midir nedir elini neye atsa kurutuyo :KK70: hamile biri var ailenizde ve çocuk erkek olucak çok merak etmesinler :KK70:

çok sıkılmışsınız, beklediğiniz şeyler ters tepmiş olabilir yine aşk için kapatmışssınız heralde deniz atı var, ben ne zaman onu görsem hep aşka yorumlarım, ama bu deniz atının etrafı ve kendisi delik deşik olmuş gözlerden konuşmalardan, aşk var sevgi var ama sıkıntı veriyor mutlu eder gibi bi sevgi değilde, işkence çektirir gibi kalbinizin acıdını mecazi anlamda değilde, fiziksel olarak hissediyomuşssunuz gibi geldi, yalnız olmanız sizi daha da çok üzüyor, tecrübelerinize göre haraket emtye başlıycaksınız, çünki gerçekten kara bulutların dağılmasını ve mutlu olmak istiyosunuz, sizin sevdiceğinizle aranızdaki sorunları ufak ufak adımlarla hallediceksiniz, sevgi dolu bi konuşma olucak, size karşı sizi mutlu edicek şekilde adımlar atıcak, sonrası olumlu barış var ama kısa süreli gibi, bu etrafınızdaki insanlara çok fazla laf vermişssniz gereğinden fazla ilşkiniz hep bu nazarlar yüzünden acı çekiyor
elinizden geldiğince bişeyler yapın diğeride aynıçıkmıştı, çok fazla göz var
umarım her şey gönlünüzce olur :)
bende yüklemişytim sizde benim falıma bakarmısınız?

X