Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

neyse haliiimmm çıksın faliiiimmm :)
fallaşmak isteyenler kızlarrrr
yarın son günüm arkadaşlar, malum düğün yaklaştı ailemin yanına gidiyorum ve kartlarımı götürmicem bu kez. zaten fırsatım da olmaz büyük ihtimalle fal için :) son demlerimizi iyi değerlendirelim :)

aşk hayatım mutluluklar olduğu kadar acılarla dolu, çok canlar yakmıştım, sonra benim canım çok yandı...
artık geçmişe gitsin istemiyorum, aklım günümüzdeki birilerinidüşünsün, bir an önce gelsin yaw yeterli bence çok bekledim
arkadaşlarım ya da çevremdeki insalar aslında çok ince düşünceliyimdir, ama insanlar rahat durmuyor bana kimsedokunmazsa kalkıp birini incitmem,eskiden susardım baktım sustukça ezmeye başlıyorlar, bende konuşuyorum artık, onlarda beni üzdükleri için bende onları üzüyorum,
arkadaşlarım geçmişte bu tarz şeyleri çok yapardı farkındayım çoğunun ama yenileride çıkabilir canım, artık bağışıklık kazandım daha dikkatli davranıyorum herkese
yüreğine sağlık cnaım

falların giderek aydınlanıyor canım, sıkıntılarını atıyosun diyorum ya güneş doğuyor resmen üzerine yola gidicem demişsin, yolda kalabalıkların bol oluyocak, ikişerli konuşmlarındayoğun görnüyor aynı zamanda,
çevrendeki sinsi, sana zarar vermek isteyen insanları geride bırakıcaksın bunlar 4 5tane küçük yılan arkanda kaldığı çıkmış
çok yoğun olarak 52 sayısını 3 kere gördüm ama ne anlam ifade edior bilemedim, 5 ve 2 rakam olarak ayrıda olabilir sayılar ama öyle hissetmedim, 52 bi yerin plakasımı ya da gerçekleşmesini istdiğin şey 52 gün sonra mı olucakediğim gibi yorumlayamadım o kısmı
birde bahçeli yerlerde bulunucaksın galiba açık hava seni rahalatıcak
hanede bir telaş gözler ve toplaşma var, misafiriniz bol olucak galiba, son olarak da ayyıldızlı bi haberin gelicek devletten olabilir olumlu güzel bişey
her şey gönlünce olsun canım
son hakkımızmış, kaçırmayalım sorumu özelden yazıyorum

Jadocum görünce yazmadan geçmek istemedim hayırlı olsun şimdiden az bir zaman kalmış sevdiceğinle düğününüze her şey gönlünce olur inşallah.Şimdiden bir ömür boyu mutluluklar dilerim
Ayakkabının altına da isim yazma düşüncen varsa ben de istiyorum ona göre

52 orduymuş :) şu an bişey yok ama karadeniz turu yapmayı çok istiyorum belki kociş götürür :)
teşekkür ederim balım ağzına sağlık
bekliyorum sorunu :)

canımmmm daha dün ismini gördüm ne yapıyor acaba diye içimden geçtin
teşekkür ederim canım amin, darısı başına :)
bir liste çıkarıcam isimler için ekleyim canım senin ismini de :)
sen neler yapıyorsun canım uğramıyorsun pek buralara

Karşılıklıymış düşünceler canım.İnşallah canım bakalım
Teşekkür ederim canım benim bir kere kuzene yazdırdım o da öyle koyu yazmış ki hepimiz silinememiştik
Benim tatil başladı baya oldu tatil modundayım kafamı dinliyorum keyfime bakıyorum canım dersleri geriye attım dinleniyorum bir güzel fazla vaktim olmuyor gezmekten girip çıkıyorum fazla duramıyorum burada da

ben kurşun kalemle yazmayı düşünüyorum herkes silinsin
nikahta yazdım isteyenleri, gitmeden önce unutmuşum yazmayı salona girmeden sordular yazdın mı diye. hemen kalem bulduk yazayım diye aklıma gelmiyor kimsenin ismi sürekli beraber olduğum arkadaşlarımın isimlerini hatırlayamadım o an heyecandan o yuzden bu sefer liste yapıcam rahat rahat yazıcam öncesinde
oooohh gezmek gibisi var mı yaa :)
girip çıkarken buraya da uğra canım, özleniyorsun :)

Tatlı heyecan bunlar olur o kadar unutkanlık.En iyisi liste bence de kuzenimde de öyle yaptık biz
Aynen canım özlemişim tatili,gezmeyi. :)
Uğrarım tabi canım

arkadaslar ben fal bakamiyorum ama fena asigim nooolur biri bana fal bakabilirmi ?!?!??! nooolur benim kafam ayran gibi 3 aydir belki bi teselli olur sabir gibi cok mutlu olurum yüregime su serpin ....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar falıma bakanın falına bakarım..

Eklentiler

• $SAM_2752.JPG
    100,8 KB · Görüntüleme: 60
  • $SAM_2753.JPG
    121 KB · Görüntüleme: 54
  • $SAM_2755.JPG
    132,1 KB · Görüntüleme: 43
  • $SAM_2757.JPG
    122,2 KB · Görüntüleme: 44
  • $SAM_2758.JPG
    119,2 KB · Görüntüleme: 43
  • $SAM_2759.JPG
    67,2 KB · Görüntüleme: 43
  • $SAM_2749.JPG
    106,9 KB · Görüntüleme: 44

hemsireeee huuuu fallaşalımmı?

kızlar falıma bakanın falına bakarım..

Görebildiğim kadarıyla bakayım canım. Birine had bildirmen var. Karşında kçülecek yaptığından utanacak bu kişi. Ama söyleyemediklerinin büyük kısmını yutuyorsun. Gurur yapıp tam içini dökmüyorsun sonrasında bedduan var sanki diliyorsan da dileme bedduan sana dönecek çünklü. Sessizce hyoluna devam edersen senin için daha hayırlı bir deiçindekileri dök söylelememezlik etme. iki seçeneğin var canım senin bu karar vermen gereken sey ne bilmiyoum ama düşüncüler düşünceler arasında boğulmuşsun bir türlü karar veremiyorsun. Ancak yakın zamanda karar vereceksin biri sana elini uzatacak.Hayatında bunaldığın bir dönemden geçiyorsun aşk manasında da bir erkek seni bu bunaltıların kavganın gürültünün içinden çekip çıkarıyor resmen esmer omuzları kalıplı braz asabi birisi bu kişi. Ama seni kolundan tuttugu gibi herşeyden ve herkesten uzaklaştırıp koruyup kollayacak. Bu kişinin senin yanında durmasına 3 lü bir zaman dilimi var. 3 lü bir zamandan sonra senin yanında olacak. Bir de alakasız olabilir ama bu aralar üsütebilirsin ya da böbreklerinde bir sorun yaşabilirsin dikkatli ol. Biraz hastalık çıkmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…