Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

dileğine bir erkek yardım ediyo öyle olucak merak etme hızlı da olucak hemde.
çok fazla nazar var özellikle 4 kişi resmen seni izliyo ve hakkında konuşuyo kıskançlıktan ötürü
bir erkekle yakınlaşıcaksın. senden azıcık uzun bu kafası büyükçe esmere yakın.
istediğin bişeyin olmasına az kalmış m harfli biri buna yardım ediyor iş olabilr bu. çünkü karamsar çıkmışsın.
bu yakınlaşacağın erkeğin adında e harfi var.
kötü bir haberin var ama bozma moralini çabuk geçicek bir haber bu ne hakkında bilemedim ama bir kişi hakkında hani
resmen ipin ucundasın ve çırpınıyosun bişeyler için ama ipi brakmazsan sonu güzel ki sen sona yakınlaşmışsın
kısa boylu kolu uzun gözüken biri var. bu kişi düşündüğün gibi iyi biri değil.
t harfli biri çin üzülüceksin sen moralin bozulucak.

beybim yüreğine sağlık, yanımda olsan kocaman öperdim seni

güzel haberlern var seni mutlu edecek şeyler bunlar. bir kalabalığa gireceksn canım ama pek bir sıkılacaksn sen bu kalablıkta gtmek istemediğin bir yere mecburiyetten gidebilirsin. duygusal anlamda kesin bir karar vermen gereken bir dönemdesn. nedense kararsz gbi cıkmışsın. kendini gösterebileceğin yeni bir imkan cıkıcak karsına, bu iş alanında olacak. kendni gösterebileceğin ve daha önce önüne cıkan fırsatlardan daha iyi olan bir iş ve senin bu işte basarılı olacağın çıkmış. hayatını tamamen değiştireceksn bu fırsatla beraber. öncelikle de maddi anlamda bir ferahlama yaşayacaksn ve ve bu senin moralini hayatına yansıyacak derecede iyileştirecek. A harfi çıkmış bu kişiden de sana hbrler gelecek canım

iyişallah tatlım, yüreğine sağlık

merhabaaa :)
kocişimdir o
ağzına sağlık canım teşekkür ederim
bekliyorum bilgileri canım. kim için ne için baktırmak istediğini yaz iskambil istiyorsan tenlerinizi yaz :)

kupa üçlüsü ters
değnek beşlisi ters
değnek yedilisi
değnek ikilisi
değnek onlusu
kupa yedilisi
değnek kralı ters
imparatoriçe ters
şeytan
değnek üçlüsü
Canım şöyle söyleyim son kartın yakında yepyeni bir hayata başlayacağını ve çok mutlu olacagini söylüyor. Gelecege her zamankinden daha güvenli bakacaksin. Elinde yepyebi birsey yeşerecek. Geçmişte bir anlaşmazlık olmuş gibi. Ikinizde birseyleri olumsuz düşünüyorsunuz. Fakat zamanla ne sorun varsa ortadan kalkacak. Sanki biri sorumluluklardan kaçıyor gibi. Ama başta dedigim gibi sana yepyebi baslangic çıkmış. Güzel şeyler bekliyor seni. :)

Kusura bakma tatlım biraz geciktim net gitti geldide.

canım bir kararın sırasında yada bi konuda kilitlendiğin hedefine ilerlerken seni engellemek isteyen yada umudunu kırmaya çalışan E harfinde birisi var ve sen bu kişiyi arkanda bıraktığın an yolun o kadar güzel bir şekilde açılıyorki. bu sayede sana faydası dokunabilecek bir çok insanla tanışacaksın.
hane içerisinde de çok güzel bir kısmet var ama size en başta şermiş gibi görünen hayırlı birşey bu. hatta bu sayede bununla bağlantılı olarakta hane halkına yakın 4 kişinin (belki aile de olabilir) size aslında hayırla bakmadığını ve kötü taraflarını farkedeceksiniz.
duygusal anlamda aslında isteğin var ama sanki bir yandanda hazır değilmişsin gibi hissediyorsun canım. Karşına E harfinde bir insan çıkacak belki bu eski sevgilin bile olabilir ama kafanı çok kurcalayacak yani tüm kriterlerine uysa dahi güven sağlayamayacak sana. Sen onunla başlasan dahi kafanda hep soru işareti olacak o kişi ile ilgili. ve devam ettiğiniz sürece bu kafa karışıklığı ve güvensizlikten ötürü devamı olmayacak gibi duruyor.
Canım birde çevrende aslında gerçekten ilgi çeken bir insansın. F harfinde bir kişide karşına çıkmak istiyor gibi ama henüz kendi ile çelişiyor. Yani henüz net karar verememiş bu yüzden şuan seninle iletişim kurmuyor bile olabilir.
Ama biraz daha zamanı olmasına rağmen şuan seni tanımayan ama kesinlikle her gün hayırlısını bekleyen çok iyi bir insan olacak senin hayatını birleştireceğin kişi. Yani o da sanki evleneceğim kişi şuan nerede acaba diye düşünen birisi.
iş konusunda da açıkcası şuan biraz karışık duruyor canım. yakın zamanda da geniş yüzlü bir beyle görüşmen olacak ancak maalesef olumlu görünmüyor. inşallah en kısa zamanda diyelim

yüreğine sağlık canım, özelden msj attım sana

PROPANOL, tatlım msj kutun dolu canım, 2. msjından önce attığım msj gitmemiş, yazamıyorum umarım burayı görürsün

teşekkür ederim canım

cnım bazı seçmler sonrası kalbnden brni çıkartmışsın bu demek değildir ki sevgli olrk brni çıkartmak dğlde br arkadaşta olablr. kafan çok karışık cnm kendni çıkmazda hssettiğin br dönemdesin neye karar vereceğini blmyrsn ve buda canını çok sıkıyor.falında br yunus balığı vr cnm çok güzel kısmetler seni beklyr güzel şeyler olck hayatnda.çok nazar değiyor cnm sana herkesn gözü var snde ama kısa zmn sonra bu gözler br bir eksilecek hayatında br yol açılacak önünde koskocamn tertemz br hayat yolu sıkınısız vr şeklde bu yolda gideceksin canım kısmetli br yol olacak. canım isminin için de s ve e harfi olan biri var kötülüklere karşı koruyup kolluyorlar seni.sıkıntılarını br br atıyorsun

bakıyorum cnm bnm falıma gelnce brnden hoşlanyrm bn onunla ilgili bakar mısın? olack mı ilgisi vrmı

canım bu kişinin çevresinde iki bayan görünüyor biri sensin bir de başkası var. siyah saçlı siyah gözlü buğday tenli olan bayanda evlilik fikri görünüyor. siyah ya da kahve gözlü koyu kahve saçlı bayanla ise ciddi bir şey düşünmüyor. tenini bilmediğim için hangisi sensin diye yorum yapamadım ccanım. ikinci bayan durumun farkına varacak kısa zamanda ve vazgeçecek sevdasından.

ağzına sağlık cnaım teşekkür ederim

benım ıcınde bırısı katına bırısı kahve falıma bakabılırmı?
bılıyorsunuzkı cuma bıcok kısıye fal bakmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…