Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım sen birini baya üzüceksn bu aralar ya da üzmüşsün bilemedm söylediğin laflar pek bir incitmiş karsındaki kişiyi, sen ona adım atmadan da arada ki kırgınlık sürecek gbi duruyor. kısa zamanda çok büyük bir sevinç yasayacaksn. emeklerinin karsılığını almaya başlayacaksn artık. bir konuyla alakalı çok gözyası dökmüşsün sen üzüldüğün o konuda da alacağın haberlerle için soğuyacak artık devran tersine dönecek diyebilirim. falını kapatırken dilek tuttuysan ya da içinden birşey geçirdiysen olacak birşey istemişşsin ama biraz daha sabırla, zamanla olacak birşey bu. gereksz yere kendini üzüntüye sokuyorsun bu aralar ve etrafındaki kişileri de üzüyorsun bu durumunla. az bi zamana bırakabilsen herseyn yoluna girdiğini göreceksn aslında. sevgilin yoksa eğer boga burcundan biriyle tanısabilirsin bu kişi aklını karıstırabilir.

Selam kızlar ben fal bakmayı bilmem :KK43: benm falıma bakmak isteyen varmııı:) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404511387.234261.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404511402.594091.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404511413.565391.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım sen birini baya üzüceksn bu aralar ya da üzmüşsün bilemedm söylediğin laflar pek bir incitmiş karsındaki kişiyi, sen ona adım atmadan da arada ki kırgınlık sürecek gbi duruyor. kısa zamanda çok büyük bir sevinç yasayacaksn. emeklerinin karsılığını almaya başlayacaksn artık. bir konuyla alakalı çok gözyası dökmüşsün sen üzüldüğün o konuda da alacağın haberlerle için soğuyacak artık devran tersine dönecek diyebilirim. falını kapatırken dilek tuttuysan ya da içinden birşey geçirdiysen olacak birşey istemişşsin ama biraz daha sabırla, zamanla olacak birşey bu. gereksz yere kendini üzüntüye sokuyorsun bu aralar ve etrafındaki kişileri de üzüyorsun bu durumunla. az bi zamana bırakabilsen herseyn yoluna girdiğini göreceksn aslında. sevgilin yoksa eğer boga burcundan biriyle tanısabilirsin bu kişi aklını karıstırabilir.

yüreğine sağlık tatlım, üzmüşsem haketmiştir o tahmin ediyorum kim olduğunu,
iş bekliyorum heo ona diledim
ay aşk da gelebilir ama hadi hayırlısı

kızlar hadi fallaşalım ..

Eklentiler

• $SAM_2735.JPG
    $SAM_2735.JPG
    67,3 KB · Görüntüleme: 45
  • $SAM_2734.JPG
    $SAM_2734.JPG
    126,9 KB · Görüntüleme: 33
  • $SAM_2732.JPG
    $SAM_2732.JPG
    125,4 KB · Görüntüleme: 34
  • $SAM_2729.JPG
    $SAM_2729.JPG
    119,6 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_2727.JPG
    $SAM_2727.JPG
    112,9 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_2725.JPG
    $SAM_2725.JPG
    115,2 KB · Görüntüleme: 35

tabiki bennn :)
bu günlerde sürekli birşeyleri düşünüyorsun canım aklında kuruntu yapmadan geçirdiğin gün yok gbi. kendine birşeyleri dert etmede üstüne yok bugünlerde. sürekli bir stres bir telas içindesn. aslında hersey olması gerektiği gbi ilerliyor ama sen yine de kuruntularından kurtulamıyorsun. arkadaslarından birinden bir konuda yardım isteyeceksn o da sana elini uzatacak konu her neyse birlikte üstesinden geleceksniz. çok sıkıntılı değil ama güzl bir yogunluk içerisindesn bu aralar. özellikle bu ay maddi anlamda güzl gelişmeler olacak senin için. az öncede dediğim gbi kendi kendine soru işaretleri yaratmışsn aklında bu sorunları çözmen çok zamanını almayacak. 7 rakamı çıkmış ya bu ay içerisinde ya da ayın 7 si gbi alacağın bir haber seni mutlu edecek kuzum

tabiki bennn :)
bu günlerde sürekli birşeyleri düşünüyorsun canım aklında kuruntu yapmadan geçirdiğin gün yok gbi. kendine birşeyleri dert etmede üstüne yok bugünlerde. sürekli bir stres bir telas içindesn. aslında hersey olması gerektiği gbi ilerliyor ama sen yine de kuruntularından kurtulamıyorsun. arkadaslarından birinden bir konuda yardım isteyeceksn o da sana elini uzatacak konu her neyse birlikte üstesinden geleceksniz. çok sıkıntılı değil ama güzl bir yogunluk içerisindesn bu aralar. özellikle bu ay maddi anlamda güzl gelişmeler olacak senin için. az öncede dediğim gbi kendi kendine soru işaretleri yaratmışsn aklında bu sorunları çözmen çok zamanını almayacak. 7 rakamı çıkmış ya bu ay içerisinde ya da ayın 7 si gbi alacağın bir haber seni mutlu edecek kuzum

teşekkür ederim balıımmm ağzına sağlık :KK16:
ayın 7sine de az kaldı bakalım bişi olcak mı :)
balım hemen yazarsan bakmaya çalışayım şimdi :)

ben beyaz tenliyim canım canım o zatı muhteremde esmer.. duurm malum canım

canım kartlarınız birbirinden çok ayrı düşmüş bu kez. erkeğin aklında bir teklif çıkmış ama bu teklif neyle ilgili kminle ilgili bilemiyorum kendi iç dünyasında bişey. şu an kimseyle paylaşmıyor bunu. aranızdaki sorunlar çıkmış ama büyütülecek şeyler değil ufak sorunlar. senin yanında esmer bir bayan çıkmış canım bu kişiyle paylaşımların çok fazla. yakın olduğun biri belki erkekle de bağlantıı olabilir bu kişinin. aracı mı olmaya çalışıyor acep? senden yana bir görüşme isteği çıktı canım. yüzüne haykırmak istediğin şeyler var.
şimdi kaçıyorum canım dönünce sana bi de katina açayım :KK66: öpüyorum

canım kartlarınız birbirinden çok ayrı düşmüş bu kez. erkeğin aklında bir teklif çıkmış ama bu teklif neyle ilgili kminle ilgili bilemiyorum kendi iç dünyasında bişey. şu an kimseyle paylaşmıyor bunu. aranızdaki sorunlar çıkmış ama büyütülecek şeyler değil ufak sorunlar. senin yanında esmer bir bayan çıkmış canım bu kişiyle paylaşımların çok fazla. yakın olduğun biri belki erkekle de bağlantıı olabilir bu kişinin. aracı mı olmaya çalışıyor acep? senden yana bir görüşme isteği çıktı canım. yüzüne haykırmak istediğin şeyler var.
şimdi kaçıyorum canım dönünce sana bi de katina açayım :KK66: öpüyorum

Tsk ederm canm iyi seyirler bklm sze :)

Tsk ederm canm iyi seyirler bklm sze :)

sağol :) gelelim katinaya :)
canım ilk kartın güneşti. senin için doğuyor güneş ve hayatını aydınlatmaya başlıyor. artık dayanamayacağını, katlanamayacağını düşünüyorsan bile artık geçti diyor kartın. sana şans ve mutluluk getiriyor. ve bununla birlikte yeni bir aşk giriyor hayatına. seni tümüyle saracak bir aşk. ancak eski ilişkinle ilgili bilmediğin şeyler öğrneceksin ve bu duydukların seni çok üzecek. bunlara aldırış etmeyip aydınlanan yolunda devam etmelisin. sana gelen aşk seni gerçekten mutlu edecek diyor kartların canım :KK16:

sağol :) gelelim katinaya :)
canım ilk kartın güneşti. senin için doğuyor güneş ve hayatını aydınlatmaya başlıyor. artık dayanamayacağını, katlanamayacağını düşünüyorsan bile artık geçti diyor kartın. sana şans ve mutluluk getiriyor. ve bununla birlikte yeni bir aşk giriyor hayatına. seni tümüyle saracak bir aşk. ancak eski ilişkinle ilgili bilmediğin şeyler öğrneceksin ve bu duydukların seni çok üzecek. bunlara aldırış etmeyip aydınlanan yolunda devam etmelisin. sana gelen aşk seni gerçekten mutlu edecek diyor kartların canım :KK16:

Daha ne kdr uzebilir acaba.
Tsk ederm yfrum agzina saglk :)

Canım ben sana tarot yorumlayim. Sende bana iskambil bak olur mu. Ben kumralım ,o açık kumral. :))

kupa üçlüsü ters
değnek beşlisi ters
değnek yedilisi
değnek ikilisi
değnek onlusu
kupa yedilisi
değnek kralı ters
imparatoriçe ters
şeytan
değnek üçlüsü
joker

bu ne ya tüm değnekleri çektim :KK70:

senin falın canım;

canım sen tüm kalbinle ona doğru koşmuşsun ama erkekten yana bi geri çekilme var. esmer birinin kalbiyle alakalı bi geri çekilme de. ama bu esmer kişi kız mı erkek mi bilemiyorum sadece kalbi çıkmış. yani bu esmer kişi bayan olup erkeğin aklını çeliyor olabilir, erkek olup senin aklını çelmeye çalışıyor olabilir. bu durumda iki taraftan biri diğerine mesafe koyma gereği duyacak. erkekten yana ailesel problemler çıkmış. bir görüşmeniz var ama daha zamanı değil.

Kızlar falıma bakanın falına bakarımm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar falıma bakanın falına bakarım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404593809024.jpg
    $1404593809024.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 29
  • $1404593826873.jpg
    $1404593826873.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 34
  • $1404593839783.jpg
    $1404593839783.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 33
  • $1404593853143.jpg
    $1404593853143.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 31
  • $1404593867659.jpg
    $1404593867659.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 31
kızlar hadi fallaşalım ..

merhaba canım, parayla ilgili biraz sıkıntın olabilir, senin istediğin kadar miktar olamayabilir belki, iş ile ilgili bi adım atıcaksın, yani güzel bi girişim bu bence ama sonrasında istemeyebilirsin yada olmayabilir bu girişim
adaletli olmayı düşünüceksin, olan olayları terazide tartıcaksın,
ailecek ya da çevrendeki insanlarla güzel bitoplaşmanız var
bu toplaşmadan sonra kendini daha iyi hissediceksin genel anlamda daha aktif daha mutlu ve huzurlu, ebelki yoğun bi dönem olabilir sonrasında herşeye yetişemeyebilirsin, ama kısmet yağıyor resmen sana yaz ilerledikçe daha çok verimli ve barış dolu olucaksın, içine akıttığın gözyaşların gidicek canım
her şey gönlünce olsun

merhaba canım, bişey yüreğine oturmuş derler ya seni sıkmış, geçicek az kaldı canım bu kurutntuların kaosun biticek
bir yola gittin ya da gidiceksin sanırım bu seni çok düşündürücek, bişeylerin olumlu olup olmaması konusunda emin olamıyosun, bir bey var bu bey her tarafta çıkmış karakteri çeşitli ve her şeye yetişebilen tazda biri, o seni aydınlatıcak güneşin olucak,verdiğin bi karardan dolayı pişmanlık gibi düşünebilirsin, eski de olan ya da yaptığın bişeyleri geride bırakıcaksın hep yenilik çıkıyor sana, olumsuz olsada ya da sen olumsuza yorsan da dediğim gibi bu renkli kişilkli bey size kısmeti getiricek, eline neyi atsa cesaretiyle aklıyla kurtarıcak süpermen gibi bişey :KK70:
her şey gönlünce olsun canım
ben de aşk sorucam neye bakmak istersen, özelden bilgilerini atarım birazdan

X