Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

şimdi bakıyorum canım. :) ben kumralım, ela gözlüyüm. o ise siyah saçlı, beyaz tenli gibi, kahve rengi gözlü. o daha koyu sanki

eşin şövalye gibi duruyor.zırhına bürünmüş kndisini korumaya almış gibi. bütün yükü sırtlayan bir adam var sanki. biraz üzerindeki yükü bıraksa iyi olacak.onu zorluyor gibi bir hali var. geçmişte çok sabırlı bir bayan varmış yanında fakat onunla bir süre durumlar iyi gitmemiş sanırım.fakat yakın gelecekte eski güzel günleri anımsatan güzel şeyler olacak hayatında. sanki yeniden aşk tazelenecek gibi. :) ve size çok güzel bir birliktelik gözüküyor. eşin maddi yönden çalışmalarının karşılığını sonunda alacak ve çok mutlu olacaksınız.

teşekkür ederim canım :)
maddiyat çözülünce mutluluk artıyor vallahi parasız saadet olmuyor, acı ama gerçek

yani bende anlamadım. bende beyaza yakınım. ama o daha koyu sanki. aynı gibi aslında

tamam o zaman onu senden koyu olarak alıyorum :)
canım bu kişiyle şu an sevgili değilsiniz sanırım. ayrı yerlerde çıktı kartlarınız. erkekten yana evlilik düşüncesi var genel anlamda. seninle ilgili mi bu düşünce bilemiyorum. senden yana çıkan kartlarda da özlem söz konusu mesafeden dolayı yaşadığın sıkıntılar var. yakınlaşmak istiyorsun bu kişiyle aranız güzel olsun istiyorsun. sonuç ne olur bilemedim canım. sen özlüyorsun o evleneceği bir ilişki istiyor.

sağol tatlım. ortada bişey yok. arkadaşız sadece. :)

kahve bakamıyorum ama tarot katina iskambil melek destesiyle karşılık verebilirim falına :)

merhaba, sende bi içsel güç saklı fakat bunu çıkaramıyorsun gibi. Bi yerlerden misafir gelecek . Bunlar senin biraz canını sıkabilir. Ufak tefek can sıkıcı olaylar yaşansa da bunları tınlamayacaksın ve seni çekemeyenlerin herhangi bi zararı sana dokunamayacak çünkü onlardan güçlüsün. Eşinle çok güzel bi gelecek seni bekliyor evliliğinizde bi kaç laf duyacaksınız fakat bunları takmayacaksın . bazı ortamlara giriyorsun ve buralardaçok sıkılıyorsun yani bitse de gitsek der gibi bunalıyorsun . senin kendi hanende senin her hareketini ne yaptığını izleyen bi göz var dikkatli ol bu çok fesat ve kinci biri.. bu kadar canım

canım sen galiba bana dün iskambil veya katina baktın tam bilmiyorum ama o hariç hepsine bakabilirsin
sevgilimle 2 ay önce ayrıldık da barışma durumu olucak mı merak ediyorum :)
bu bilgilere ihtiyaç vvar mı bilmiyorum ama yazayım yine de : ben ela eski sevgilim kahverengi gözlü, ben açık buğday , eski sevgilim buğday tenli

kızlar yeni falım... falıma bakanın falını yorumlarım..

Eklentiler

• $SAM_2688.JPG
    123 KB · Görüntüleme: 53
  • $SAM_2690.JPG
    125,6 KB · Görüntüleme: 60
  • $SAM_2691.JPG
    121,7 KB · Görüntüleme: 48
  • $SAM_2693.JPG
    121,2 KB · Görüntüleme: 51
  • $SAM_2694.JPG
    113,2 KB · Görüntüleme: 46
  • $SAM_2696.JPG
    114,2 KB · Görüntüleme: 68
  • $SAM_2697.JPG
    123,5 KB · Görüntüleme: 46
  • $SAM_2699.JPG
    102,5 KB · Görüntüleme: 44
kızlar yeni falım... falıma bakanın falını yorumlarım..

Falında sürekli bir kavuşma görüyorum canım: Tam içindeki her şey bitti artık hayattan bir beklentim yok her şeyi bir kenera atıyorum diyeceksin ki çok özlem dolu bir kavuşma yaşayacaksın. Senin hesap sorman var baya yakasına falan yapıyorsun bir kişinin. Hakkın olan bir şeyi alıyorsun ki dileklerinden biri de bu. Hayatında birbirinden bapıumsız olan tüm sorunlar tek tek çözülüyorlar arka arkasına. Epey yoruldun mücadele ettin olaylara tek tek bakmayı bırakıp bütüne bakacaksın bu yaşadığın kötü zamanlar geride kalıyor feraha çıkıp rahat bir nefes alıyorsun. Birisi seni dibe doğru giderken kuraracak resmen. Nefes oluyor hayat oluyor bu kişi sana. Ortadan biraz daha uzun boylu kumral denilebilecek bir kişi ya motodsikleri ya arabası var. Diğer bir dileğin çok güzel bir şekilde gerçekleşcek istediğin zaman ve şekilde oluyor. Birisiyle bir alış verişin var. Paylaşamadığınız anlaşamadığınız bir husus oluyor ama senin lehine sonuçlanacak bu anlaşmazlıkta. Genel olarak güzel bir fal olarak gördüm ben. Hakkında hayırlısı olsun canım.

teşekkür edeirm canım ağzına sağlık :)
dün iskambil bakmışım ten rengi yazınca iskambil bakıyorum :)
bugün katina bakayım o zaman aşkla ilgili katina iskambil daha iyi çıkıyor.

canım evliliği o kadar çok düşlüyorsun ki. ilk kartın bununla ilgili çıkmış. evlendiğin zaman çok iyi bir eş ve anne olacaksın. eski sevgilinle ilgili çok olumlu şeyler çıkmadı canım benim onunla tekrar bir birliktelik görünmüyor. bir araya gelirseniz de kavga söz konusu olacak. senin için pek doğru denilemeyecek bir ilişki bu kişi. doğru kişi değil yani. kalbine kendini dinletebildiğin zaman sana yeni bir aşk doğacak. ve bu aşk seni gerçekten mutlu edecek güzellikte. gerçek ve büyük bir aşk seni bekliyor olacak

sevinsem mi üzülsem mi bilemedim valla yıldım bu aşk konularından :44: çok teşekkürler canım ağzına sağlık

Tsk ederim canım çok sağol. Ne guzl seyler soyledin umarm dediklern gercklesir.
Bu arada suan tlfndan girdgim icin goremedim falını. Birazdan evde olacagm faln varsa bilgisayardan girince bakarm guzelm

Tsk ederim canım çok sağol. Ne guzl seyler soyledin umarm dediklern gercklesir.
Bu arada suan tlfndan girdgim icin goremedim falını. Birazdan evde olacagm faln varsa bilgisayardan girince bakarm guzelm

Rica ederim canım gönlüne göre olsun hakkında hayırlısı.. sağolasın :)

sevinsem mi üzülsem mi bilemedim valla yıldım bu aşk konularından :44: çok teşekkürler canım ağzına sağlık

rica ederim canım. hayırlısı güzeli neyse o olsun inşallah :)

Canim askla ilgili banada katina bakarmisin ?

bakayım canm :)
şu an var olan bir ilişkin var mı canım? büyük bir aşk söz konusu, tutkulu aşk dolu. bu kişiyle cinsel yaşamınızda çok uyumlu görünüyor.
bir konuda vicdan muhasebesi yapıyorsun ve bu durum seni çok fazla üzüyor. hatanı telafi etmeye çabalıyorsun.
destenin en güzel kartı çıktı canım:) iyi şans seninle beraber. büyük bir sevinç yaşayacaksın. bir geri dönüş (iyi yönde) var. bazı şeylerin düzelmesi imkansız gibi görünen durumlar var ancak tamamen düzelmese bile iyileşme umudu her zman vardır bunu göz ardı etme diyor kartın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…