Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

için çok sıkılmış senin çok bunalmışsın kaçıp gitmek istiyorsun ama bütün yolların kapalı iki kız bi erkek tartışacak gibi kızlardan biri sarışın olabilir oğlan esmer ama adalet için bi savaş görüyorum ve kazanılacak gibi duruyor biraz uzayacak ama sonu iyi görünüyor hane içinizde gizli düşmanlar ve bunlar sizi sarmalamış maske takıyor hepsi iş gibi bi düşüncen varmı bilmiyorum ama olucak gibi duruyor çok yakın zamanda bişiler filizlenmeye başlamış çünkü aklında iki tane dilek var ama bi tanesi çok fena ağır basmış baya yol alman lazım onun için ama olucak kgibi duruyor canım ama çok karamsar ve sıkıntılı çıkmış falın genel anlamda bana acaba bide katina bakabilir misin?

ay iş bekliyorum işe gireyim 3 gündür evdeyim, bu gün çok sıkıldım , yoğun tempodan birden böle boşluğa düşünce olmuyo
bu bi grup mu yoksa ben mi birileriyle tartışıcam
yüreğine sağlık canım desteyi pazar günü bakayım bugün çok fal baktım yarın müsait değilim ama pazartesi bakarım sen sorularını adını ve ten rengini bana msj at özelden

grup olarak gördüm canım tamam canım ben sana yazarım pazartesi bakarsın :)

möhim değil tatlım, fallar günlük değişebilir verdiğiiz kararlara göre, ne zaman istersen bakarım ben
gönlün rahat olur en azından

Sen su an hem is hem de ask icin bir beklentiye girmissin ve bu beklenti 4 lu bir vakitte gerceklescek. Bir erkek var islemi ilghili yoksa asklami tasm emin olasmadim sari sacli olgun yasi buyuk senden sadik ve sevgi dolu belkide ailenden biridir bu kisi senin iyiligini idsteyen birisi. İs hayatin biraz stresli olacak bu buyuk ve eski bir sirket belki de hayalindeki sirket bu calisacagin. Su an isle ilgilu belirsizlik devam ediyor buda can sıkıntisi yapiyor. Hayallerindeki iste calisacaksin sasnsin donecek basarili olacaksin.is konusdunda olgun bir adam sana yardim edecek ve sen isinde basarili olcaksin bu yaz isle ilgili birseyler olcask ama tasm da istedigin gibi bir is olmayacak bu birtilertinde isdi ogrenme devralma durumlari olacak. maddi acidan ferahliycaksin 1 ay icinde. Kendfi cabaslasrin sonucunda kazanacaksin hayatinda etrafinda negatif birti varsa onunlka kasim ayı gibi bir tartisma yasiycasksin. Bu yaz kariyerinde basari var canim ve senin dasha kalici istikrarli isin eylulde olacak yine eylul hep ayni kart cikiyuor isdle ilgili . bu yaz asdk olayin vasr ilgiyi seven sevecen eglenceli. Acik tenli ve sac rengide kunral veya sari olan enerjisdi yuksek karizmatik birisi eger hayastindaysa iliskiniz gelisecek eger teksen boyle biri hasyatina girmek uzere
Ask hasyatin su an tabil bugunlkerde perk harekjet gorunmuyo ama sanki is disinda asdk konusundada endiseler var kafanda. Aklindaski ya olmazsa ya senden vazxgecerse diyeama endfiselenme duygular karsilikli bunuda ya ilk yeniayda yada 1 ay sdonra anliycaksin. Koyu sacli genius omuzlu basarili iskoli biriyle aranizda guclu derin bir bag var bunu sende anliycaksin 4 lu bir vakitte veya nisanda ayrica eger boyle biri yoksa 4 yil sona zaten tanimis olacaksin
Ayrica senden hoslkasnan baska biri daha var bu kisi senden buyuk basarili saskin istikrarli koruyucu ciddi tecrubeli biri ve kisin meydana cikcak bu adam.

Kızlaar bana da bakın yahu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1403985021159.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 37
  • $1403985055727.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 44
  • $1403985097762.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 48
  • $1403985137636.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 45
  • $1403985169588.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 49

tatlım yüreğine sağlık, bu 4 lü süreç en geç 4 hafta olur işh sıkıntıdan ölüyorum yoksa evde, açık tenli biri yok şu an hayatımda bakalım yeni gelicek işh bir an önce gelir
2 sene sonra devlete girmeyi düşünüyorum ama ondan önce bi başlasaydım bu işler hep geçici olucak zaten eylüle kadar gecikmez umarım

Umarim canim cok beklemezsin hayirlisi olsun bu arada kilona dikkat et

Öncelikle merhaba bu forumda ilk defa karşılaşıyoruz sanırım falınız çok karşıık içiniz de karışık fakat sizin sorunuz çok göze geliyorsunuz üstünüzde çok göz var ve bu siz de inanılmaz sıkıntı yaratıyor. eşinizle ilgili bir sorun yaşamışsınız sanki kırgınsınız ona. İki kişi bir yere gideceksinz ve bir kişi sizi bekliyor. yolunuz var fakat kapalı çıkmış. Ailenizin içi de çok karışık siz sarmaş dolaşsınız ama bir kadının gözü sizin üzerinizde sürekli sizi izliyor. MAddi sıkıntı yaşadınız mı elinizden ödeme çıkacak sanırım. fakat bu kadar sıkıntının arasında istediğiniz güzel bir haber alacaksınız
Müsait olduğunuzda benim de falıma bakabilir misiniz

Kızlar falıma bakanın bende kahve falına bakarım

iyi akşamlar falınız temiz aslında ama siz kendinizi bu ara fazla sıkmışsınız gibi geldi bana. Hayatınız da bir erkek var mı bilmiyorum ama sevdiğiniz erkekle sorun yaşamışısnız ve o çok pişman başı önünde çıkmış. Ayrıca falın kapatırken tuttuğunuz dileğiniz neyse çabuk ve temiz bir şekilde olacak. Ailenizin içi de temiz fakat bomba gibi bir haber alacaksınız ve çok şaşıracaksınız duyduğunuz habere. Gözyaşı var, ailenizin ufak bir sıkıntısı var bu sıkıntıyı sizin de desteğinizde atlatacaklar. Ve arkadaşlarınızdan biri sizi çekemiyor sizin başarısızlıklarnıızla adeta mutlu oluyo gibi dikkat edin o kişiye uzun ince sarışın bir bayan. BAna da fal bakabilir misiniz?

İyi akşamlar canınızı çok sıkmışsınız istediğiniz iki şey var. Bunlardan bir iş biri de bir erkek hayatınızda biri yoksa bile siz bir erkekten etkilenmeye başlamışsınız bu erkek orta boylu kalıplı ve yüz ayası geniş bir erkek sizi çok etkilemiş sürekli kendinizi onu düşünürken buluyorsunuz gibi. Üç ayrı yolunuz var . Kedi gibi nankör biri var etrafınızda, yüzük çıkmış sizin için mi başka birisinin haberi mi bilemiyorum.
Ailenizin içi de çok sıkılmış fakat sanki bariz bir sıkıntıları yok sizin için endileşinyorlar gibi siz çok takıyorsunuz ve aileniz de bu duruma üzülüyor gibi. Uzun boylu bir erkek ailenize gelecek. Gönlünüzdeki şey neyse olacak fakat uzun bir maraton olacak sizin için. BEnim de falıma bakabilir misinz?

canım merhaba :)
öncelikle sağlıkla alakalı küçük bir problem yaşayacaksn bu ara ama çok mühim bir durum olmayacak bu. hane içerisine yeni birşeyler mi almayı düşünüyorsunuz bilemedm ama sanki yni eşya vs. gbi birşeyler girecek haneye. yanında bir kişiyle ile birlikte kalabalık bir ortama gireceksnz yanındaki bir erkek eşin sanırım. olmasını dilediğin bir isteğin var fakat gerçekleşmesi biraz daha zmana bağlı bir durum. yoldan bir misafirin geliyor canım bir hayli sevdiğin biri bu kişi gelişine çok sevineceksn. işle alakalı bir değişiklik söz konusu. bu bir yer değişikliği gbi geldi bana. senin için önemli bir konuda cddi bir karar verme arifesndesn ya da geleceksn. doğru olan kararı vermek için biraz daha beklemen senin için daha iyi olacak gbi.

öncelikle falın bu saate kaldığı için çok özür dilerim cnım anca fırsat buldm.
aklın çok karışmış canım bu aralar. aslında karısıklıktan kastım da aklında yapmayı planladıgın işlerden kaynaklı. aynı zamanda endişelerin var bu ara. ama bu endişeler aynı zmanda senin hayatında önemli bir değişime de yol açacak.etrafında çok fazla laf kalabalıgı yapan insanlar mevcut ve sende bu kişilere çok fazla laf veriyorsun. işle alakalı yaşayacağın olumlu bir gelişme karsısında yakın akrabalardan orta boylu hafif toplu ve esmer bir kadının çekememezliği olacak. seni çok mutlu edecek ve beklediğin bir haber çok çok yakn br zamanda sana ulaşmak üzere.

Çok saol canım :) bakarım akşama koyarsın

Umarim canim cok beklemezsin hayirlisi olsun bu arada kilona dikkat et

işe girip kendime bi meşgale edinmediğim sürece evde tosun paşa olmaya mahkumum galiba
bir de iş için bi hocam var onla konuşmadım çekiniyorum, onla konuşsam ne der yönlendirr mi yok sa bu iş olmaz mı der müsait olduğunda ona da bi bakarmısın canım boş vaktinde adı erdin hocanın

yüreğine sağlık canım, valla aklımda yoktu senden hoşlanan biri var die çıktıkça fallarıma girdi aklıma,ama onun manitası var, olmaz benle
ben iş iş die söylendikçe onlarda benim gibi telaşeleri başladı, hepimiz beklemedeyiz, kardeşim geldi canım uzun boylu o
benim bugün mezuniyet törenim var yarın bakayım mı ? hazırlık yapıyoruz, ben kartlara da bakabiliyorum, sorularınız varsa onlara da sorabiliriz kahve ye gerek kalmaz

yüreğine sağlık canım, önemli değil ne zaman müsait olursan, herkes aynı anda müsait olamıyor
iş aklımı karıştıran yaw sizleride burda darlıyorum ,bir an önce olsada rahatlasam piyasa çok kötü bundan bi 5 ay öncesinde olsaydı işe şimdiye kadar girmiştim,
dedikodum hep yapılıyor bende anlamıyorum ama, özellikle bölümümüzdeki hocalarda dahil olmak üzere kazan mübarek, esmer yok bizde hiç herkes beyaz tenli, belki onlardan biridir canım
beklediğim haber işşşşşş, hayırlısı olur işh

Merhaba kızlar yine depresyondayım falim çok karışık çıkmış ama bakar mısınız? Falıma bakanın falına bakarım ..
Umarım bakan olur.. :)

Eklentiler

• $1404035187449.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 50
  • $1404035207574.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 57
  • $1404035220941.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 73
  • $1404035240822.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 59
  • $1404035254826.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…