Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar hadi fallaşalım .

Senin basin cok agriyor Canim hep nazardan nazar duasi okut gercekten cok göz var üzerinde ve etkiside vijduna isliyor:)
Gülüm agzin hep duali istedin 3 Sey var zamanlan olucak Canim kendine sikinti yapma bi bakmisin hersey olmus bitmis sen rahat ol üzerine fazla gitme kendini Bogma sevinc göz yaslarin var:)Canim biraz madi yönde biraz sikinti gecirecen
Canim 3 yil icinde gelinligini giyiyorsun haberin olsun ve cok Iyi temiz bi insanlan yuvani kurucan Allahin izniylen Canim senin bi hayalin var sanki ev Alma gibi ilerde oda olucak gülüm evlendikten sonra oda olucak :)))
Ay senin falinda icime cok huzur mutluluk dogdu hayiliysa canim

selam kızlar falıma bakar mısınız? Falıma bakanın falına bakarımm

ya kızlar en alltaki resmim şimdiki falımdan değil eski falımın resmi ona bakmayın

Eklentiler

• $10430398_10202272550157922_7820110358233125214_n.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

canım çok güzel bir habern var yolda sana bu haberi getiren kişi resmen büyük bir sevinçle size dogru geliyor sizde bu haberi aldgınız da çok mutlu olacaksnz. bu aralar elinizden sürekli paralar çıkıyor biraz savurgan davranıyor gibisiniz. böyle gidersenz önümüzdeki günlerde zahmet çekmeniz çok yüksek. 2 kişi birini ziyarete gideceksnz gittiğiniz kişi yaşlı ve hasta biri. bu ziyaretnzle karsınızadaki kişi de çok mutlu olacak. hane içerisinde işle alakalı birinin yüzü gülmeye başlayacak. bir de sen çok konusmayı seven brisin sanırım kkarsındakini dinlemeden sürekli konusursn gibi çıkmış burda. normal zamanlar içinde neyse ama herhangi bir tartısma esnasında bu esinle senin aranda çok büyük bir sorun oluyor ve eşin senin onu anlamadıgını düşünüyor canım bu huyunu biraz törpülemen hem senin hem de onun hayrına olacak. sizin etrafınızda sizin kötülüğününz için ugrasan bir kadın var işlerinizin ters gitmesi için elinden geleni yapıyor bu kişi. bol bol dua edin ki üzerinizdeki kötü enerjileri engelleyn derm. yine küçük ama seni mutlu edecek hbrlern var canım.

Canim ja ne bu Böyle herseyi kendine Dert Ediyon bitanem hersey düzelicek inan Bana bak istedin gibi olucak sen kendine bi yol cizmisin ve o yollu basarilan illerliyosun Allahin izniylen:)
Canim seni Seven biri cikmis ama sen bilmiyorsun korkuyor sana acilmakdan sen fark ediyorsun ama sanki kuruntu yapiyorsun gibi geliyor sana ama öyle Degil cocuk sana asik Kiz :)))) Iyi birine benziyor temiz cikmis:))
Tatlim kücük seyler aliyorsun kendine ve cok mutlu oluyorsun
Canim sana annen galiba bu bayan kiziyor :)) yani kizdiricak bise yapmisin yaramaz:):)
Güzel haberlerin var temiz yollarin var Gülüm hayiliysa nazar ve özenen cok var sana haberin olsun arkanda laf Edenler var Dikkat et Canim
Dost bildiklerin Akreb gibi cikmis
Bukadar bitanem 😘

Aynen bugun Baya bi Harcama yaptik Allahin izniylen tr izine gelicez iste hediyeler Baya alindi gitti paraciklar olsun ne Gülüm sikintiya biraz girelim insanlari mutlu etmek Bana mutluluk huzur veriyor hic sorma bizi ayirmak isteyen okadar insan varki inanamasin inan Bana sanki ünlü gibi His ediyoruz esimlen bir dügüne veya topluma girsek bastan asaga hepsi züzüyor o bakislar yokmu ach ach

Canim temiz temiz cok yollarin var güzel haberler var biraz saglik yönde sikinti ceke bilirsin Dikkat et Canim :)
Seni biri hayranliklan uzakda izliyor haberin olsun Gülüm :)
Elinde Iyi bi kismet geciyor Canim
Canim bi haber beklyorsun yakinda geliyor:)
Tatlim bi korkulan yasiyorsun cözemiyom ne oldunu ama icini rahat tut bitanem hersey istedin gibi olucak Canim biri gelip sana icini dökecek ve dertlesicek ve o insanin sikintisi sana gececek sen icine Dert yapican takma sen yol göster dinle ama icine Dert etme Canim :)
Nazarlar cok cikmis Canim Dikkat et kendine Kiz senin bir yerin cok aciyor oda gecicek Canim
Ay Gülüm sevinicen bise olucak uzun zamandir bekledin sevinc geliyor tatlim ))

teşekkürler canım umarım her şey düzelir

tatlım yüreğine sağlık, bugün eski msjları temizledim de dediklerin çıkmış bebeğim genel olarak hep yaşamışım dediklerini
bu erkeğikeşfettim kim olduğunuda o biriyle ilşkiye başladı hepçıkıyo fallarımda sonunda anladım. umarım güzel dileklerin gerçekleşir moralim bozuldu biraz özelden yazarım sana birazdn, iyi geldi yorumun

Çok sevindim canım iyi geldiğine inşallah söylediğim iyi şeyler olur kötüler hiç olmaz

merhaba gizem89,öncelikle hane içinde iki yol planlıyorsun ama daha açılmamış kapalı.Yola gideceksiniz yakında ziyarete, Biraz sıkıntı olacak bu ziyaret sırasında..Önümüzdeki dönemlerde iki kapı açılacak sana bu kapılar çok ferahlı kapılar olacak.İş yada güzel bir hane olabilir..iki haber alacaksın çok sevineceksin. biraz sabırlı olman lazım çok tez canlısın buda çevrendekileri sıkıyor.kısa kısa yollar seni bekliyor iş için bu yollar.Ama bazende kafan karışıyor ne yapacağını şaşırıyorsun.Sana yeni bir iş görünüyor hayırlı bir karar vereceksin.sHayatında biri var mı bilmiyorum ama bi erkek sana yakın zamanlarda teklif getirebilir sevineceksin yanında birisi var biriyle buluşmaya gidiyorsun sevinçli bir buluşma bu. bu kadar canım ..

benimde falım burada bakarsan sevinirim http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=663&p=35893120#post35893120

adil güçlü ve her zaman doğruyu söylemekten yana olan bir insansın. insanlara karşı elin hep açık çok cömertsin.hatta bu huyun yüzünden yakın zamanda bir kaybın olacak yada olmuş canım. daha çok maddiyattan ziyade manevi bir kayıp bu. kırılma üzülme gibi senide gerçekten üzecek bir durum. evet sen tamamen iyi niyetle yapıyorsun ama maalesef ki herkes senin gibi değil. ama bu durumdan bile kendine bir ders çıkararak olumluya çevireceksin kendin için.
canım e harfinde bir insan var o kadar değişik bir insan ki iyi desem değil. galiba kendisi de iyi yada kötü nasıl olacağını şaşırmış. yardıma ihtiyacı olabilir kim onu ne tarafa çekerse oraya sürükleniyor.
topluca bir bey var canım etrafında. bir bayanı resmen ayaklarının altında eziyor yani kendini büyük görerek karşısındaki kadını etkisi altında bırakıyor gibi. çalışıyorsan patronun yada baban olabilir. yani öyle gibi gördüm ben.
şu sıralar maddi anlamda ufak tefek sıkıntıların mevcut ama çok kısa zamanda geçecek

Fallaşalımmı ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1403813343817.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 48
  • $1403813361455.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 36
  • $1403813376256.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 31
  • $1403813389378.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 40
  • $1403813403845.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 33
  • $1403813416141.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 36
  • $1403813426182.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 29
canım kafan bu aralar çok karışık.ama her düşüncende ferahlıkla sonuçlanacak. yalnızca çözümlenme süreçleri senin için çok sancılı geçecek.
yakın zamanda ailecek toplanacağınız bir durum olacak canım bi düğün sünnet gibi hayırlı ve güzel bir sebeple olacak. ve gerçekten çok eğleneceksiniz ve kötü bildiğin insanların iyi olduğunu o an farkedip öğreneceksin.
yakın zamanda hanede bazı kötü durumlar oluşmuş ama bu bahsettiğim eğlence sebebiyle ve sonrasında tüm sıkıntılarınızdan arınacaksınız.
çok karışık çıkmış canım ancak bu kadar görebildim :)

tamam teşekkürler canım çok sağol

tatlım ben bu kahveni yeni gördüm
askıntıya almışsın bazı şeyleri eğitim mi görüyosun bilmiyorum ama onunla ilgilenmişsin son zamanlada ve olumlu bi sonuç almışsın bundan dolayı rahatlama var, bukonuda kendini kanıtlamışsın sanki güç senin elinde gibi ama parasal açıdan biraz dikkat etmen gerek galiba, harcamalarına dikkat et canım
eskiden yaptıkların seni mutlu etmiycak yeni şeyler istiyceksin yeni şeylere doğru bi verimlik görünüyor, hatta sen hayatında bazı şeyleri biitirip yenibaşlangıçlar yapıcaksın dedim ya gününü elinde hissedip yeni ufuklara yelken açıcaksın, bu 7. ayda birde yolun var aileni görmeye mi gidiceksin orda da bi mücadelen olabilir ama ne için mücadele vericeksin anlıyamadım canım
her şey gönlünce olsun

Fallaşalımmı ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
konuşmalarınızdan dolayı ya da çevredeki konuşmalardan anlaşmazlıklardan dolayı bir beyle ters düşmüş olabilirsiniz kıskançlık ve güvensizlik durumları var, zamanla hallolucak ama bu durum siz birini affediceksiniz ve işler sabrettiğiniz şekilde sonuçlanıcak ve öcünüzülabiliceksiniz
biraz geri planda hissedebilirsiniz kendinizi ama güçlü durucaksınız sabırlı davranarak tecrübelerinize göre haraket ediceksiniz
bişeyler öğrenmişssiniz aşk ilşkileriniz git gel gibi nasıl desem tutukufalan var ama kalp kırgın , çok acı çekiyosunuz dengesilzlikler var ilşkide
bi kararsızlık var ama herşey düzelicek dediğim gibi, iyileşiceksiniz yakın zaman içersinde olumlu sonuçlar alıcaksınız beklemediğiniz bişeyle karşılaşıcaksınız kısmetsizlik sizi çok derinden etkilemiycek ve yeni adımlar atıcaksınız gibi geldi bana
umarım herşey gönlünüzce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…