Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kizlarnyeni falm bu falimi yorumlarsaniz cook sevinirim ywnliz 10 -15 gun kartlara bakamiycam sonra tekrat bakmaya devam edicem bu fali karsiliksiz istiyorum :) sz verdiklerimi de bu gece yazmaya caliscam kalanida 15 gun sonra

tatlım herşey güzel görünüyor maşallah, kurnazlıkların var ama son zamanlarda,kurnaz olan bi bayan var biraz fesat gibi biri bu açık tenli onunla konuşmalarına dikat ederek konuş bence sonrasında sen zararlı çıkabilirsin
birde sen bu çocuğu hepten bitirmişsin heralde kısmetsilik olduğunu düşünüyosun, göz yaşıda dökücaksin aynı zamanda heralde bi hbaerin var ondan kalbin kırılmış aşk ilşkilerinde üzülen tarafın sen olduğunu düşünüyosun, aslında sabrettikçe güzellikler gelicek sana sen nasıl davranırsam nasıl işlerle ilgilenirsen o şekilde geri dönücek sana iş haberin olucak heralde çok uzak bi zamanda değil de yakın bi zamanda alıcaksın verimlilik var tatlım ama sen bi yola gitmek istemiyosun ya da yolu istemeden gidiceksin sıkıntı verebilir sana istediklerini ifade edemem gibi durumların olabilir, aşk konusunda kendini çok hırpalamamaya çalış başkaşeylere yönel canım
her şey gönlünce olsun :KK54:

selam kızlar falıma bakar mısınız? Falıma bakanın falına bakarımm :KK16::KK16:

Eki Görüntüle 1169885 Eki Görüntüle 1169887 Eki Görüntüle 1169888 Eki Görüntüle 1169889 Eki Görüntüle 1169890

ya kızlar en alltaki resmim şimdiki falımdan değil eski falımın resmi ona bakmayın :KK1:

kusura bakmayın o kadar çok msj geliyor ki arada kaynamışsınız telafi olarak 2 fal birden bakıcam size, hatırlattığınız için teşekür ederim, herkesin emeğine saygılıyımdır
ilki kahve falınız
bi şişkinlik var üzerinizde, yüreğiniz kabrmış derler ya o misal, bulunduğunuz ortam size sıkıntı getirebilir 5 kişi bi toplulukta bi kişinin dediklerini yapmaya çalışıyosunuz ama dediğim gibi karanlık çıkmış ordaki aydınlık sizlersiniz
3 lü b i vakitte bi haberiniz var kocaman bi kuş geliyor, burdaki sıkıntılarınızın aksine haneniz çok aydınlık ve ferah çıkmış kocaman bir kısmet var haneyi çevreleyen büyük bir balık çıkmış
sanki bi ağaç ekmişsinizde onu yeşillendiriyor gibisiniz
deste falınız
ilgisizsiniz çevrenizdeki olan şeylere karşı bi durağanlık var sizde birhaber aldınız yada alıcaksınız sevinç var sonrasında , sabrettiğiniz güzel şeyler gelmeye devam edicek ama bu sırada istemediğiniz bişeyle karşılaşabilirsiniz ve siz durumun farkına varıp düzelticeksiniz o kadar da yaralamıycak bu sıkıntı sizi, hanede huzursuzluklar varmış ama sonrasnda düzelmiş
oara kazanmak konusudna hırslı olduğunuz bi döneme giricekiniz daha olumlu olucak yakın zamanda geçmişte yaşadığınız tecrübelere göre, yeni bişeylere başlıycaksınız iş anlamında siz her ne kadar kendinizi güçsüz hissetsenizde verimlilik gelicek size yanlış anlamayın ama biraz sinsiniz galiba, bu huyunuz size kazançgetiriyor ama
bi sevgiliniz var mı bilmiyorum ama gerimli ilşkiler var sizde geçmişe takıplıp kalmazsanız koyu kumral bi beyi tavlayablirsiniz onunla devame debilirsiniz siz her anlamda bi kısmetsizlik olduğunu düşündüğünüz bianda gerçekleicek sanki,

her şey gönlünüzce olsun

kusura bakmayın o kadar çok msj geliyor ki arada kaynamışsınız telafi olarak 2 fal birden bakıcam size, hatırlattığınız için teşekür ederim, herkesin emeğine saygılıyımdır
ilki kahve falınız
bi şişkinlik var üzerinizde, yüreğiniz kabrmış derler ya o misal, bulunduğunuz ortam size sıkıntı getirebilir 5 kişi bi toplulukta bi kişinin dediklerini yapmaya çalışıyosunuz ama dediğim gibi karanlık çıkmış ordaki aydınlık sizlersiniz
3 lü b i vakitte bi haberiniz var kocaman bi kuş geliyor, burdaki sıkıntılarınızın aksine haneniz çok aydınlık ve ferah çıkmış kocaman bir kısmet var haneyi çevreleyen büyük bir balık çıkmış
sanki bi ağaç ekmişsinizde onu yeşillendiriyor gibisiniz
deste falınız
ilgisizsiniz çevrenizdeki olan şeylere karşı bi durağanlık var sizde birhaber aldınız yada alıcaksınız sevinç var sonrasında , sabrettiğiniz güzel şeyler gelmeye devam edicek ama bu sırada istemediğiniz bişeyle karşılaşabilirsiniz ve siz durumun farkına varıp düzelticeksiniz o kadar da yaralamıycak bu sıkıntı sizi, hanede huzursuzluklar varmış ama sonrasnda düzelmiş
oara kazanmak konusudna hırslı olduğunuz bi döneme giricekiniz daha olumlu olucak yakın zamanda geçmişte yaşadığınız tecrübelere göre, yeni bişeylere başlıycaksınız iş anlamında siz her ne kadar kendinizi güçsüz hissetsenizde verimlilik gelicek size yanlış anlamayın ama biraz sinsiniz galiba, bu huyunuz size kazançgetiriyor ama
bi sevgiliniz var mı bilmiyorum ama gerimli ilşkiler var sizde geçmişe takıplıp kalmazsanız koyu kumral bi beyi tavlayablirsiniz onunla devame debilirsiniz siz her anlamda bi kısmetsizlik olduğunu düşündüğünüz bianda gerçekleicek sanki,

her şey gönlünüzce olsun

Ne demek olur tabiki insanlık hali , çok mesaj atıliyor sonuçta burada.. Baktığın için teşekkürler canım seni de yordum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

konuşmalarınızdan dolayı ya da çevredeki konuşmalardan anlaşmazlıklardan dolayı bir beyle ters düşmüş olabilirsiniz kıskançlık ve güvensizlik durumları var, zamanla hallolucak ama bu durum siz birini affediceksiniz ve işler sabrettiğiniz şekilde sonuçlanıcak ve öcünüzülabiliceksiniz
biraz geri planda hissedebilirsiniz kendinizi ama güçlü durucaksınız sabırlı davranarak tecrübelerinize göre haraket ediceksiniz
bişeyler öğrenmişssiniz aşk ilşkileriniz git gel gibi nasıl desem tutukufalan var ama kalp kırgın , çok acı çekiyosunuz dengesilzlikler var ilşkide
bi kararsızlık var ama herşey düzelicek dediğim gibi, iyileşiceksiniz yakın zaman içersinde olumlu sonuçlar alıcaksınız beklemediğiniz bişeyle karşılaşıcaksınız kısmetsizlik sizi çok derinden etkilemiycek ve yeni adımlar atıcaksınız gibi geldi bana
umarım herşey gönlünüzce olur

Çok teşekkürler :) dün uyuyakalmışım ben de artık bugünkü falına bakarım :)

Kızlaaar fallaşalımmı :)

Eklentiler

• $1403861705407.jpg
    $1403861705407.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 34
  • $1403861729651.jpg
    $1403861729651.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $1403861742099.jpg
    $1403861742099.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 45
  • $1403861754523.jpg
    $1403861754523.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 40
  • $1403861768447.jpg
    $1403861768447.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 36
  • $1403861782750.jpg
    $1403861782750.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 24
  • $1403861796549.jpg
    $1403861796549.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 36
  • $1403861806026.jpg
    $1403861806026.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar falıma bakanın bende kahve falına bakarım

Eklentiler

• $1403878335265.jpg
    $1403878335265.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 36
  • $1403878372356.jpg
    $1403878372356.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 32
  • $1403878393945.jpg
    $1403878393945.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 35
  • $1403878418265.jpg
    $1403878418265.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 33
  • $1403878441541.jpg
    $1403878441541.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 31
kızlar ben geldm. falıma bakanın falına bakarım :KK66:

Eklentiler

• $SAM_2686.JPG
    $SAM_2686.JPG
    65,6 KB · Görüntüleme: 50
  • $SAM_2685.JPG
    $SAM_2685.JPG
    104,1 KB · Görüntüleme: 34
  • $SAM_2683.JPG
    $SAM_2683.JPG
    95,9 KB · Görüntüleme: 61
  • $SAM_2682.JPG
    $SAM_2682.JPG
    99,9 KB · Görüntüleme: 32
  • $SAM_2680.JPG
    $SAM_2680.JPG
    107,3 KB · Görüntüleme: 45
  • $SAM_2679.JPG
    $SAM_2679.JPG
    107,4 KB · Görüntüleme: 49
$IMG_20140628_150529.jpg $IMG_20140628_150537.jpg $IMG_20140628_150551.jpg $IMG_20140628_150654.jpg

falıma bakanın falına bakarımmmm
yalnız kahve falı bakamıyorum pek, tarot, deste katina, iskambil, melek destesi bakabilirim

Son düzenleme:
jadoo :) ben falına bakarım. sen tarot çek onu yorumlayım. bana da iskambil bakar mısın

olur canım :)

ay ters
para prensi ters
değnek yedilisi ters
değnek kraliçesi
denge ters
şeytan ters
para onlusu
değnek ası ters
kılıç beşlisi ters
değnek şövalyesi

sen de tenleri yaz canım

olur canım :)

ay ters
para prensi ters
değnek yedilisi ters
değnek kraliçesi
denge ters
şeytan ters
para onlusu
değnek ası ters
kılıç beşlisi ters
değnek şövalyesi

sen de tenleri yaz canım
jodocum şu aralar hayallere kapılmış gibi gözüküyorsun. parasal fırsatlar eline geçmiş sanırım. bu şansı değerlendirememişsiniz. ateş grubu bir kadın var yani yay, koç, aslan burcu biri bu kişi. onun hayatında istediği gibi bir denge kurulamıyor. sanırım ilişkisinde ufak sorunlar var. bu kadının eline yeniden şans geçecek . fakat biraz beklemesi gerekebilir. parasal yönden daha sonra çok rahatlayacak. güzel bir aileye kavuşacak. kavga ve tartışmadan korktuğun gözüküyor. sanki artık bu tartışmalardan uzak durmak istiyorsn. uzak gelecekte sana ateş grubu bir şövalye geliyor. yalnız bu şövalye zırhına bürünmüş kendisini koruma altına almaya çalışır gibi. gelecekte seni güzel şeyler bekliyor. :)

ben kumralım, gözlerim ela. o da kumral. benden biraz daha açık tenli.kahve rengi gözlü :) iskambil bakarsan sevinirim

jodocum şu aralar hayallere kapılmış gibi gözüküyorsun. parasal fırsatlar eline geçmiş sanırım. bu şansı değerlendirememişsiniz. ateş grubu bir kadın var yani yay, koç, aslan burcu biri bu kişi. onun hayatında istediği gibi bir denge kurulamıyor. sanırım ilişkisinde ufak sorunlar var. bu kadının eline yeniden şans geçecek . fakat biraz beklemesi gerekebilir. parasal yönden daha sonra çok rahatlayacak. güzel bir aileye kavuşacak. kavga ve tartışmadan korktuğun gözüküyor. sanki artık bu tartışmalardan uzak durmak istiyorsn. uzak gelecekte sana ateş grubu bir şövalye geliyor. yalnız bu şövalye zırhına bürünmüş kendisini koruma altına almaya çalışır gibi. gelecekte seni güzel şeyler bekliyor. :)

ben kumralım, gözlerim ela. o da kumral. benden biraz daha açık tenli.kahve rengi gözlü :) iskambil bakarsan sevinirim

teşekkür ederim canım ağzına sağlık :KK16:

canım bu kişi normalde görüştüğün biri sanırım öyle anladım çıkan kartlardan. yüzyüze görüşmeler görünüyor. beden kartlarınız birlikte çıkmış samimi olmasanız bile yakınlık var arada. aşk adına biraz beklemek gerekiyor. bu çocuğun sana gelmesini engelleyen esmer tenli bir erkek var çok esmer değil ama. kumral erkeğin sana yakınlaşma seninle olma isteği var ancak dediğim gibi engel var şu an. sen de biraz zamana ihtiyaç duyuyor gibisin

teşekkür ederim canım ağzına sağlık :KK16:

canım bu kişi normalde görüştüğün biri sanırım öyle anladım çıkan kartlardan. yüzyüze görüşmeler görünüyor. beden kartlarınız birlikte çıkmış samimi olmasanız bile yakınlık var arada. aşk adına biraz beklemek gerekiyor. bu çocuğun sana gelmesini engelleyen esmer tenli bir erkek var çok esmer değil ama. kumral erkeğin sana yakınlaşma seninle olma isteği var ancak dediğim gibi engel var şu an. sen de biraz zamana ihtiyaç duyuyor gibisin

teşekkür ederim canım.:KK16:

Kızlar falıma bakanın bende kahve falına bakarım

merhaba canım, açık tenli bi insanın kurnazlığından dolayı zarar görebilirsin dikkat et bi erkek olabilir bu
aşk konusunda beklediğin bişeyler istediğin gibi olmamış galiba sıkılmışsın ondna kendini ifade edememişsin ama o kadar büyük değil kayıpların ya da üzüldüklerin diyebilirim
iş ile ilgili olabilir kariyyer ile ilgili olabilir güzel haberlerin var bu konuda, sıkıntılı olduğun bianda gelicek bunlar sanki yüzünü güldürücek
arkadaşlarına dikkat et özellikle bayan biri esmer biriaçık tenli canım
birde 2 şey arasında kalabilirsin haraketsizdurumların olabilir genel olarak bi durguluk olucak galiba bi süre
her şey gönlünce olsun
bende ekliycem birazdan bana da bakarmısın?

kızlar ben geldm. falıma bakanın falına bakarım :KK66:

yüreğine bişey oturmuş resmen çık sıkmışssın canını bu konuda ama atlatıysun aydınlık etrafın, bi kısmetsizlik gelsede, çok kötü olmuycaksın kendi kararlarınla bu sıkıntıdan kurtulucaksın gibiduruyor, açıktenli biinsanla konuşmalarınız olabilir
istemediğin bi yola gidebilirsin , ama bu durum birden değişicek gibi, yeniden aydınlanıcaksın hatta parlıycaksınmutlu olucaksın, yani biraz daha kendini nasıl desem evliliğe ilşki kurmaya falan daha hazır hissediceksin, manitan var mı bilmiyorum ama olumlu görünüyor sonrası
birde haneden seni izleyen bigöz var sana kötü bi şekilde nazar etmiş olabilir onun dışında güneş açmış hanenize resmen
her şey gönlünce olsun
bende birazdan ekliycem banada bakarmısın canım?

X