Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar yeni falım ..

Eklentiler

• $20140613_125911.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $20140613_125853.jpg
    157,2 KB · Görüntüleme: 46
  • $20140613_125846.jpg
    128,7 KB · Görüntüleme: 41
  • $20140613_125839.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 35
  • $20140613_125831.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 32
  • $20140613_125825.jpg
    133,6 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaşlar selam herkese dogum haritasindaki açıları yorumlayabilen bilgisi olan var mi aramizda ?? Az once bununla ilgili konu basligi da actim birileri sesimi duymali:)))

Arkadaşlar selam herkese dogum haritasindaki açıları yorumlayabilen bilgisi olan var mi aramizda ?? Az once bununla ilgili konu basligi da actim birileri sesimi duymali:)))

Var böyle birisi ama sürekli giremiyor beyazasigi arkadasimiz ilgileniyor bu konularla kendisine danisabilirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gördüm bebiş gördüüüüüüüüm:))
şeker nazar var ya çok yakında bir böyle iç sıkılması falan olabilir nazar hani işini etkilemiyo gibi seni etkilicek
göbekli bi kadına yardım ediyosun sen el uzatıyosun
bir erkekle yüz yüze konuşman var sonra üzülerek gidiyosun ama canım sonra tekrar bir haberleşme olucak bu sonuncusu güzel gönlünü alıcak gibi
ailede üzülen biri var bebişim ya ağlıyo reesmen her gece
bir kız arkadaşına yardım ediyosun ya sürekli konuşmaların var dertli insanlar bu arada çevrendekiler yani
bu adam seni mutlu ediyor bebek
burnu uzun kuyunu kazmak için bekleyen de biri var dikkatli ol

kızlar yeni falım ..

hayırlısı olsun bebişim üzülme sakııın
falında sıkıntılı çıkmışsın içten içe ağlar moddasın
büyük bir kısmetin var ama geri tepiyosun sen aslında kabul etsen seni rahatlatıcak bir durum olucak
seninkiyle bir konuşmanız daha var yüz yüze.. ama iyi gibi gelmedi senin üstüne geliyo konuşmada
biraz zor atlatıcaksın bu süreci sen ama arkanda tamamen bırakıcaksın bence.
dedikodular var arkandan dönen bunlara ağlıyosun ağlıcaksın yada.
3 tane peşpeşe haber gelicek başka konuda ama bu haberler. bunlar biraz rahatlatıyor seni beybi
üzülme ya bu kadar görebilidim fallaşırız gene

Bugunku falim,
falima bakanin falina bakacagim :)

doğru falına bakıyorumdur inşallah bebek özelde link yoktu çünkü
çok yakında büyük bir kısmetin var senin çok güzel temiz bu.
sıkıntıların bitmiş çok azalmış çok güzel falın ya valla
sana uzaktan bakan ilgilenen bir erkek var ama farkında değilsin ezik duruyo oda gelemiyo nedense
senin ilgin senden uzun zayıfça bir erkeğe sanki..görüşme var bununla bence hafif ilgisi var ama belli etmiyo bu adam
koca kafalı biri hep seni izliyo yuvarlakça kafası
canım bir yolun var senin işle okuyuosan okulla ilgili bu yol ama güzel yavaş yavaş giden temiz bir yol merak etme.

tşk ederim canım ağzına sağlık

Yuregine saglik bebek vala hayirlisi bilmiyorum tek yaptigim evde ders calismak oda zor olsada zorluyorum kendimi aslinda bugun icmicektim ama genede koyayim.dedim sende kahveni icince koy buraya bakayimmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sagol tatlim evet dogru fal demek link gelmemis cok becerikliyim
Evet o kisiye ilgim var bi belli etse bi birseyler başlasa varya birde istedigim is ve okul mevzusuda olsa oh ne ala

Ezik biriyse uzaktan bakmaya devam etsin gelmesin acep bu koca kafali kim merak ettim :O

Harikasin baybim

içtim bile soğuyooor:)

inşallah güzel şeyler çıkar bebiş ne demek:)

kızlar yeni falım ..

canim resimleri görebilcegimiz gibi ceksen süper olcak böyle cok zor oluyo
bak simdi sen bir erkekle önce telefon konusmalari yapiyosun sonra o tren gibi bisiye binip yanina gelicek ve bulusucaksiniz bütün bunlar ayni günde olmayacagi gibi parcali zaman dilimindede olabilir
konusma bitiminde siz yanyana yüürüyorsunuz ama elele göremedim sizi yani aradaki buzlar kolayca erimiyor hemen diye görünüyor ama bir nebze anlasma olacak sanki
bu erkekte S harfi varmi?
sIkIntin cok ama gözaydinlarin olcaka bu erkegin birde düsmani var kim oldugunu bilemiyorum kendi hanesinden gibi sanki

bu kadar görebildim canim benimkine bakmana gerek yok :) hersey gönlünce olsun

Merhaba thalixin de dedigi gibi ben ilgilfniyorum ama astroloji cok zamanimi aldii aldıgindan bu aralar ilgilenmiyorum

Merhaba thalixin de dedigi gibi ben ilgilfniyorum ama astroloji cok zamanimi aldii aldıgindan bu aralar ilgilenmiyorum

Cok rica etsem konj basligi da acmistim iki gundur anlamaya çalışıyorum saturn 1.evimde 7.evimde guclu etkileri olan mars var ve 7.evde venus retrosu var dogum haritamda sanirim olumsuz birseyler var ne dersin kucukte olsa birsey ogrensem bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…