Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canim resimleri görebilcegimiz gibi ceksen süper olcak böyle cok zor oluyo
bak simdi sen bir erkekle önce telefon konusmalari yapiyosun sonra o tren gibi bisiye binip yanina gelicek ve bulusucaksiniz bütün bunlar ayni günde olmayacagi gibi parcali zaman dilimindede olabilir
konusma bitiminde siz yanyana yüürüyorsunuz ama elele göremedim sizi yani aradaki buzlar kolayca erimiyor hemen diye görünüyor ama bir nebze anlasma olacak sanki
bu erkekte S harfi varmi?
sIkIntin cok ama gözaydinlarin olcaka bu erkegin birde düsmani var kim oldugunu bilemiyorum kendi hanesinden gibi sanki

bu kadar görebildim canim benimkine bakmana gerek yok :) hersey gönlünce olsun

Canm saka gibisin gerckten. Ayrildgm kisi baska bir sehre tasindi is icin. Gerci ayrildktan sonra hic konusmdk ama zamnla olur mu bilemem tabi. Aile icindekine de her ne kdr yaptiklari onu gostersede dsman demk istemiyoemrm ama annesi yuznden baska bi sehire gtmk durumunda birakildi. Cok tsk ederm :)

Bir ara bakarim ama senden once baska arkadasa söz vermıstim o bekliyor òce onun yorumu bitireyim ardindan bakarim

Cok rica etsem :KK43: konj basligi da acmistim iki gundur anlamaya çalışıyorum saturn 1.evimde 7.evimde guclu etkileri olan mars var ve 7.evde venus retrosu var dogum haritamda sanirim olumsuz birseyler var ne dersin kucukte olsa birsey ogrensem bu konuda

Bir ara bakarim ama senden once baska arkadasa söz vermıstim o bekliyor òce onun yorumu bitireyim ardindan bakarim

Tamam cok ama cok tesekkur ederim allah razi olsun bu arada annemle tekrar konuştum babamin da fikri en gec 18.00 de dogdugum annem daha once 19.10 demisti simdi yanlis hatirliyorum diyor 14.08.1991 18.00 mugla milas beni meraktan kurtaracagin icin cok sagoll tekrardan

canım birisi seni söylediği sözle üzmüş sanırım sende bu aralar o sözü aklına takar olmuşsun. onun haricinde kendini uzun süredir başka bir konuda çok sıkmışsın sen elin kolun bağlı gibi hissetmişsin ama sonunda aydınlıga cıkmış ferahlamışsın bazı şeyler netleşmeye taşlar yerine oturmaya başlamış gibi. özellikle maddi açıdan çok bereketli bir dönem başlıcak senin için maddi kısmetlerin var fazla fazla ohh ne güzel :) ama gözlernde var bebeğim dikkat et. çok yakın bir zamanda çok temiz bir de habern var.

canım birisi seni söylediği sözle üzmüş sanırım sende bu aralar o sözü aklına takar olmuşsun. onun haricinde kendini uzun süredir başka bir konuda çok sıkmışsın sen elin kolun bağlı gibi hissetmişsin ama sonunda aydınlıga cıkmış ferahlamışsın bazı şeyler netleşmeye taşlar yerine oturmaya başlamış gibi. özellikle maddi açıdan çok bereketli bir dönem başlıcak senin için maddi kısmetlerin var fazla fazla ohh ne güzel :) ama gözlernde var bebeğim dikkat et. çok yakın bir zamanda çok temiz bir de habern var.

ağzına sağlık canımcıım:KK16:

Canm saka gibisin gerckten. Ayrildgm kisi baska bir sehre tasindi is icin. Gerci ayrildktan sonra hic konusmdk ama zamnla olur mu bilemem tabi. Aile icindekine de her ne kdr yaptiklari onu gostersede dsman demk istemiyoemrm ama annesi yuznden baska bi sehire gtmk durumunda birakildi. Cok tsk ederm :)

Herseyin hayirlisi canim seven kalpler kavu$sun düsmanlar cekilsin aradan :) iletisim olcak insallah kisa zamanda gercek olur

Canim sIkintilarini atmissin ferahlamanin zamanidir
Gene C harfi cikti sana telefon geliyor bu kisiden
bikac yol yapacaksin sen en az 3
kelebek dokunu$u ba$layorr hayatinda hazir ol degisime canim
simdi sen sanirim birinden i$i ögreniyomusun beraber mi calisicaksin onu cözemedim ama ikiniz ayni seye bakiyosunuz
sanki beraber caliscagin bi bayan olacak kumral-sarisin
cooook güzel bir kismetin var kocaman baligin cikmis
tabak cok karisik geldi beybim ama tek gördügüm gözüme carpan 4-5 kisilik bir grupta olacagin kizli erkekli bi grup bu sanirim bir bulusma var :)
bu kadar görebildim tabak böyle olmasaydi daha iyiydi bazen bende baktiklarimdan bisi anlamiyorum sekiller bisiye benzemiyor

simdi sen sanirim birinden i$i ögreniyomusun beraber mi calisicaksin onu cözemedim ama ikiniz ayni seye bakiyosunuz
tabak cok karisik geldi beybim ama tek gördügüm gözüme carpan 4-5 kisilik bir grupta olacagin kizli erkekli bi grup bu sanirim bir bulusma var :)
bu kadar görebildim tabak böyle olmasaydi daha iyiydi bazen bende baktiklarimdan bisi anlamiyorum sekiller bisiye benzemiyor

evet tam da dediğin gibi biryle çalışıp işi öğrenicem:)) iyi mi gidiyor bari beni sevdi gibi ama daha başlamadım hoş işe.
uf aşk hayatım canlansa bi c kim bilemedim ama sağol beybi

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=728027 benımkınede bakarmısın??bende senınkıne bakarm

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759372.007799.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759421.255774.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759453.557740.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759482.390326.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759522.652546.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759556.790851.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759587.806972.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759621.203480.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759672.428871.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402759716.726294.jpg

Kızlar fallaşalımmı ?

senle sozlesmıstk ama okullardn dolayı ılgılenemedım canım kusura bkma.sen bır dugunemı gıdeceksın yada nısan fılan?uc kız var sacları yapılı.sen eger bı dugune gıdersen kısmetlerın cıkıcak karsna.cevrenızden brı dogum ypacak veya hamıle kalıcak ama dogum gıbı daha cok.sen bırısını sevıyorsun hemde cok ama bu kısıye karsı bır dargınlıgın olmus fakat onu hayatından sılsende hayalınden bırturlu sılemıyorsun.bu kısıde sana bos degıl aranızı ıkı tane koca kadın bozmus fakat farkında degılsnz.ıkı tane adam var takım elbıselı bır bankta oturuyor ve bırseyler konusuyor sankı senın hakkında bı karar gıbı..senın hoslandgn cocugn adında I veya T harfı var sankı.ama bu ara bı sıkıntının ustunden gelmıssın bu kadar canm

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=728027 sende bana bakarmsn :KK70:

senle sozlesmıstk ama okullardn dolayı ılgılenemedım canım kusura bkma.sen bır dugunemı gıdeceksın yada nısan fılan?uc kız var sacları yapılı.sen eger bı dugune gıdersen kısmetlerın cıkıcak karsna.cevrenızden brı dogum ypacak veya hamıle kalıcak ama dogum gıbı daha cok.sen bırısını sevıyorsun hemde cok ama bu kısıye karsı bır dargınlıgın olmus fakat onu hayatından sılsende hayalınden bırturlu sılemıyorsun.bu kısıde sana bos degıl aranızı ıkı tane koca kadın bozmus fakat farkında degılsnz.ıkı tane adam var takım elbıselı bır bankta oturuyor ve bırseyler konusuyor sankı senın hakkında bı karar gıbı..senın hoslandgn cocugn adında I veya T harfı var sankı.ama bu ara bı sıkıntının ustunden gelmıssın bu kadar canm

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=728027 sende bana bakarmsn :KK70:

Çooook teşekkürler :) tabii hemen bakıyorum :)

X