Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Benim üslubum gayet düzgün. Her yazınızda "gergin bayanlar" diyen sizsiniz. Önce kendi üslubunuza dikkat edin

Dikkat ediyorum tabiki sanirim size ruh halinizi animsatmak nedense moral bozucu oldu :/ cok yazik ...
Hmm ne ilginctir ki KK ya üye olup hemen bu konuya girmissiniz dikkatimi cekti

Dikkat ediyorum tabiki sanirim size ruh halinizi animsatmak nedense moral bozucu oldu :/ cok yazik ...
Hmm ne ilginctir ki KK ya üye olup hemen bu konuya girmissiniz dikkatimi cekti

Benim ruh halimi kimsenin anımsatmasına ihtiyacım yok, kendimin farkında olan biriyim ve yine öncelikle kendi ruh halinize dikkat etmenizi öneririm. "çok yazık" demenize de gerek yok. Karşınızdakini kendinizden daha alt seviyede görüp kendiniz göklere çıkardığınızın bir göstergesidir bu kullanım. Ayrıca üye olunca önce şuraya girersin, buraya giremezsin diye bir kural mı var? Benim hangi konuya girdiğim de sizi kesinlikle ilgilendirmez

Benim ruh halimi kimsenin anımsatmasına ihtiyacım yok, kendimin farkında olan biriyim ve yine öncelikle kendi ruh halinize dikkat etmenizi öneririm. "çok yazık" demenize de gerek yok. Karşınızdakini kendinizden daha alt seviyede görüp kendiniz göklere çıkardığınızın bir göstergesidir bu kullanım. Ayrıca üye olunca önce şuraya girersin, buraya giremezsin diye bir kural mı var? Benim hangi konuya girdiğim de sizi kesinlikle ilgilendirmez

Ne kadar sert bir yorum cok korktum gercekten
Siz de hep kendinizi hakli görme sendromu var anlasilan sizi kendinizle birakmak daha dogru daha fazla cevap yazmayida düsünmüyorum beni zaten taniyanlar iyi tanir sizin yorumlariniza göre kimse karar vermez merak etmeyin

Ne kadar sert bir yorum cok korktum gercekten
Siz de hep kendinizi hakli görme sendromu var anlasilan sizi kendinizle birakmak daha dogru daha fazla cevap yazmayida düsünmüyorum beni zaten taniyanlar iyi tanir sizin yorumlariniza göre kimse karar vermez merak etmeyin

Sizi korkutmak için ya da herkes sizi yanlış tanısın diye yazmıyorum. Siz sürekli saldırı durumunda olduğunuz için kendimi savunuyorum. Hiçbir sendromun içinde de değilim. Yazdıklarınızla ve üslubunuzla siz iç dünyanızı belli ettiniz zaten. Ben bir öğretmenim ve sanal ortamda kendimi haklı çıkarmaya çalışacak ya da başkalarını korkutacak biri değilim. Kişilik olarak da mesleğimin getirdiği özellikler olarak da bunlar benim yakınımdan dahi geçmez. Yazdıklarınız baştan sona okuyun da sizin bana karşı saldırdığınız konularda size karşı bir şey söylenip söylenmediğini görün lütfen. Bu kadar gergin olmayın, kendinize zarar verirsiniz. İyi akşamlar :))

Sizi korkutmak için ya da herkes sizi yanlış tanısın diye yazmıyorum. Siz sürekli saldırı durumunda olduğunuz için kendimi savunuyorum. Hiçbir sendromun içinde de değilim. Yazdıklarınızla ve üslubunuzla siz iç dünyanızı belli ettiniz zaten. Ben bir öğretmenim ve sanal ortamda kendimi haklı çıkarmaya çalışacak ya da başkalarını korkutacak biri değilim. Kişilik olarak da mesleğimin getirdiği özellikler olarak da bunlar benim yakınımdan dahi geçmez. Yazdıklarınız baştan sona okuyun da sizin bana karşı saldırdığınız konularda size karşı bir şey söylenip söylenmediğini görün lütfen. Bu kadar gergin olmayın, kendinize zarar verirsiniz. İyi akşamlar :))

Saldiri mi bastan beri alay ediyorum nasil farkedemiyorsunuz ?
Kendi kendine sinir küpü olan sizsiniz hala bana gergin diyorsun gergin olsam bu kadar rahat yazmazdim heralde
Bu topicin maksadi karsilikli fal bakmak insanlar karsilikli fal baksin muhabbet etsin diye acildi dileyen gönüllü olarakta fal bakar ama iki üyeliktede sizin disinizdaki cok sert yorumlar yazmissiniz kimse burda fal bakmaya mecbur degil hele ki kimse sizleri tanimiyor insanlara kendinizi tanitmak yerine neden benim falima bakilmiyor kac saattir buraya bakiyorum insanlari buraya bakmaya niye mecbur tutuyosunuz diye zirlayan da ben degilim hanimefendi
Maksadi astiniz ben size yumusak üsluple yazdigim halde ters cevaplar vererek zeytinyagi gibi üste cikamazsiniz
ögretmen olmaniz beni ilgilendirmiyor ben burdaki tutumlarinizi tavirlarinizi begenmedim siz de benimkini begenmediniz uzatmayin
Kendi yazilarimi okuma zahmetinde bulunmama gerek yok zira ne yazdigimin gayet bilincindeyim .

Kendi kendine sinir küpü olan sizsiniz hala bana gergin diyorsun gergin olsam bu kadar rahat yazmazdim heralde
Bu topicin maksadi karsilikli fal bakmak insanlar karsilikli fal baksin muhabbet etsin diye acildi dileyen gönüllü olarakta fal bakar ama iki üyeliktede sizin disinizdaki cok sert yorumlar yazmissiniz kimse burda fal bakmaya mecbur degil hele ki kimse sizleri tanimiyor insanlara kendinizi tanitmak yerine neden benim falima bakilmiyor kac saattir buraya bakiyorum insanlari buraya bakmaya niye mecbur tutuyosunuz diye zirlayan da ben degilim hanimefendi
Maksadi astiniz ben size yumusak üsluple yazdigim halde ters cevaplar vererek zeytinyagi gibi üste cikamazsiniz
ögretmen olmaniz beni ilgilendirmiyor ben burdaki tutumlarinizi tavirlarinizi begenmedim siz de benimkini begenmediniz uzatmayin
Kendi yazilarimi okuma zahmetinde bulunmama gerek yok zira ne yazdigimin gayet bilincindeyim .

O zaman benim yazdıklarımı okuyun. Çünkü ben hiçbir zaman kaç saattir benim falıma bakılmadı diye "zırlamadım" ve sert yorumum da yok.Sinir küpü olmadım. Ben de gayet sakinim. Üye olunca kendimi tanıtmam gibi bir mecburiyetim yok. Neden sadece belirli kişilerin fallarına bakılıyor diye sormuştum ve siz gergin bayanlar diye saldırı yaptınız. Madem ki beni tanımıyorsunuz, benimle bu şekilde konuşamazsınız. Ayrıca ne yazdığınızın ve kendinizin bilincinde olsanız son mesajınızda "bir daha size cevap vermeyeceğim" dediğinizi hatırlayıp tekrar cevap vermezdiniz. Neyse size kendi dünyanızda mutluluklar :)) :KK3:

O zaman benim yazdıklarımı okuyun. Çünkü ben hiçbir zaman kaç saattir benim falıma bakılmadı diye "zırlamadım" ve sert yorumum da yok.Sinir küpü olmadım. Ben de gayet sakinim. Üye olunca kendimi tanıtmam gibi bir mecburiyetim yok. Neden sadece belirli kişilerin fallarına bakılıyor diye sormuştum ve siz gergin bayanlar diye saldırı yaptınız. Madem ki beni tanımıyorsunuz, benimle bu şekilde konuşamazsınız. Ayrıca ne yazdığınızın ve kendinizin bilincinde olsanız son mesajınızda "bir daha size cevap vermeyeceğim" dediğinizi hatırlayıp tekrar cevap vermezdiniz. Neyse size kendi dünyanızda mutluluklar :)) :KK3:

Tahrik etmekten baska bir amaciniz yok yazmayacaktim ama kendimi tutamadim size de kendi dünyanizda mutluluklar umarim sizi birdaha görmem !

son zaman tartışmalara denk geliyorum ya hadi hayırlısı :KK70:

merhaba kızlarrr nasılsınız özledim fallarınızı ama benim fal bakmya vaktim olmadığı için konuya hiç girmeyim canım çekmesn diyorum :KK52:

aynen ya böyle iş mi olur hem fallara bakarım diyorsunuz hem de iki kişi birbirine bakıyor sadece o zaman böyle konular açmayın kardeşim burada da insana umut bağlatmayın madem sadece iki kişi birbirine bakıcak gidin özel mesajdan yazışın allah allah ya her gün ben bu sayfaya bakmak zorunda mıyım !!

konu benim, açtığım konuya niye baskı var yahu :)
ilk mesaj geçen yılın temmuz ayına ait ve sadece 1 ay burda olacağım diye başlıyor. ben artık bakmıyorum.
diğer arkadaşlar için de yine ilk mesajda yazdığı gibi her daim fala karşılık fal olarak açılmış bir konu olduğu için falına baktığınız kişiler falınıza bakacaktır diyorum.
şunu diyen de çok oluyor " e biz bilmiyoruz şimdi bize bakılmayacak mı?" vallahi kendi adıma söylüyorum fal delisi bi insanım falıma bakılmasını çok istiyorum ama sürekli ben baktığımda kimse bakmıyor benim falıma. bilen de bakmıyor bilmeyen de. doğal olarak bi süre sonra sıkılıyorsun sadece bakana bakmaya başlıyorsun. öyle işte :)

canım sana melek kartı çekmek istedim :)
Yüreğindeki işi yap, bereketi gelecek.
Yüreğindeki arzu, o gerçekten yapmak istediğin şey, sana gerçek bereketi getirecek. Mutluluğu, coşkuyu, zindeliği ve parayı.
Bolluk, sen yüreğindekine odaklandığında ve o işe başladığında kendiliğinden akacak. Yüreğinin işini yapmanın verdiği coşku, hayatın tüm güzelliklerim, tüm zenginliklerini sana çekecek. Doğru insanları, gerçek dostları ve hazineleri.
Güven ve o işe başla. Şimdi.

canım sana melek kartı çekmek istedim :)
Yüreğindeki işi yap, bereketi gelecek.
Yüreğindeki arzu, o gerçekten yapmak istediğin şey, sana gerçek bereketi getirecek. Mutluluğu, coşkuyu, zindeliği ve parayı.
Bolluk, sen yüreğindekine odaklandığında ve o işe başladığında kendiliğinden akacak. Yüreğinin işini yapmanın verdiği coşku, hayatın tüm güzelliklerim, tüm zenginliklerini sana çekecek. Doğru insanları, gerçek dostları ve hazineleri.
Güven ve o işe başla. Şimdi.

Jadalozz tesekkür ederim
Demekki daha cok ders calismaliyim :KK9: bi de o istek körelmese bu aralar :KK37:
Burda tartisma görmeye hic sevmiyorum :KK43:
Sana katina bakmami istermisin ? vaktin varsa 15 dakikada acivereyim bilgilerin gerekli ama sac,göz,ten rengi burclar ve isimleriniz

Jadalozz tesekkür ederim
Demekki daha cok ders calismaliyim :KK9: bi de o istek körelmese bu aralar :KK37:
Burda tartisma görmeye hic sevmiyorum :KK43:
Sana katina bakmami istermisin ? vaktin varsa 15 dakikada acivereyim bilgilerin gerekli ama sac,göz,ten rengi burclar ve isimleriniz

çalış çalış, çalışmadan hiçbi halt olmuyor valla.
ben de son iki seferdir geldiğimde tartışmaya denk geliyorum. ilk mesajı okusalar aslında tartışma çıkmayacak :)
gerçekten miii çookk mutlu olurummm :KK16:
yazayım hemen özelden :)

thalix misin nesin hadi bak işine yavrum bi işin cılkını çıkarma yazık sinir hastasısın daha da fena olmandan korkuyorum hadi gülüm hadi başka işlerle uğraş sen forumda da yanlış yerdesin belirteyim psikolojik hastalıklar bölümü var git orda konu aç tatlım sen olur mu ? gerginleşip de olayı büyüten de saçma sapan laf sokma yarışına giren de sensin .. yaşın kaç bilmiyorum ama çocuk olma yaşının kadını ol tatlım
ha bu arada kendini de bişey sanma bu bölümde popülersin diye yapma bu kadar hava neyin havası bu arkadaşım? 2 fal yorumlayınca kendini müneccim zannediyor ''YAZIK'' .. hadi gülüm hadi git sinirini kocandan çıkar ne yazdığının bilincinde öyle olursun belki :KK70:

Tatlim sana soz verdifgim kartlkara yarin bakicam pek firsatim olmadi birkacgundur ama aksilik olmazsa bakacagim ;-)

Şekerim bu herif yaşça senden büyük mü?

Senin kalbin onun yanında, sen aşık olmuşsun:KK1::KK1: Zannımca aranızda net bir ilişki yok,sen net adım bekliyorsun.Lakin bu adam sen daha genç olduğun için çekiniyor, belki de adımı sen atmalısın.......atmazsan beklersin ,o adım atacak merak etme ama hemen değil. Yani eninde sonunda bu aşk olacak,kafana takma:KK34::KK34: ferah tut içini:KK34:

sufigo gibi sacma sapan insanlara cevap vermiycem topicimizin kalitesini düsürüyorlar kim olduklari belli olmayan insanlar

Son düzenleyen: Moderatör:

sıkıntılısın thalix ya. hayatın çok koşturmalı yoğun
bir adamla sürekli bi konuşma küsme barışma durumu var.
kafası yuvarlak uzun boylu orta halli biri bu.
seni bu çocuk için üzen bir durum var ya anlamadım ne ama böyle düşünceli çıkmışsın.
e harfli biri bu adamda varmı bilmiyorum bu olmayadabilir anlamadım kim ama e harfli bir erkek sana yardım eli uzatıcak gibi ama böyle oda çaresiz durumda aslında arada kalmış yani sen zaten kabul etmiyosun inadından
aile çok karışık çıkmış
bi mutsuzluk var sizde ama çözemedim
birii ezerek kazanacağın bir zafer var ama bu zafer öyle istediğin gibi büyük birşey değil
senin şu kpssye daha çok çalışman lazım gibi bebek gerilemen var çünkü atak yapmalısın
seninle aynı boylarda bir kız arkadaşınla dertleşiceksin ikinizde hüzünleniyosunuz bi olay var ortada
bu kadar görebildim:KK16:

X