Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canım bakıyorum 5 dk. geliyorum. bana da çingene falı bakar mısın.

Falin canim.. Yogun kirginliklar yasadigin bi donemden gecmissin cok üzülmüssün cok düsünmüssün ama yinede bi sekilde umudunu kaybetmessin hep direncki bi sekilde yinede umut etmissin... Seni cekemeyen birileri etrafinda üzmüsler seni düsmanlik beslemisler cok ugrasmislar seninle.. Ama yakin zamanda mutlu haberler alacaksin bi kadin araciligi ile olabilir bu bi arkadasin ya da yakin cevrenden birisi olabilir.. Beklenmedik bi anda ask kapini calacak gibi baslarda belkide hic hoslanmadigin bi kisi olabilir bi ama ona bi sans verirsen sana cok guzel haberlerle gelecek cok bagli olacak ve bol sans mutluluk getirecek ama eger gecmise takili kalirsan ve bu kisiye bi sans vermezsen mutlulugunu kendi ayaklarinla tepebilirsin dikkatli ol canim :) benden bu kadar umarim bu güzel falini tutturabilmisimdir :)

Tamam canm bende o sira bende sana bakayim o zaman

canım için kapalı biraz. içini çok karartmışsın. kocaman büyük bi kase var. senin içi dolu bir kadının yanında duruyor. sana para gelecek sanırım. bir arkadaşından güzel haberler alacaksın. iş ile ilgili olabilir. burada rahatına düşkün ellerini açmış biri var. sanki eli ensesinde gibi. ikili görüşmelerin var. kalplar havada uçuşuyor. sanki uzaklara gidiyor gibi. arkasından bakanlar var. bir taşın üzerine oturmuş bir kadın var. sanki herşeyden elini eteğini çekmek istiyor gibi. kadına doğru dönük uzaklarda bir adam var. fakat kadın adamı fark etmiyor. aralarında çok mesafe var. bu fiziksel mesafe de olabilir düşünce yönünden de bir mesafe olabilir. küçük küçük haberlerin var. bunları yorumlayabildim cnm.

teşekkür ederim canım. tutturdun gibi. :) inşallah aklıma kalbime uyan biri olur...

Canım kafanda tasarladığın yapmayı planladığım o kadar çok şey var ki bazen sen bile karıştırıyorsun. Ancak hayatında öyle büyük bir değişim süreci geliyor ki yaptığın belkide bütün planları tamamen değiştirecek. Bu bi evlenme sözlenme taşınma vb gibi hayatında büyük değişikliğe sebep olacak birşey. Bu yüzden planlarını ertelemek ve hatta tamamen unutmana sebep olacak. Kariyer yada eğitim konusunda şuan gerçekten zirve yapmak üzeresin ancak küçük bir pürüz söz konusu çünkü belki mezuniyet belki işte terfi durumu söz konusu ise bir bayan tarafından bu engellenecek bu bayan arkası gerçekten sağlam birisi ve arkasına güveniyor yaptığı herşeyde buna dikkat etmen lazım. Muhtemelen senin terfin iş bulman yada mezun olman onu bir yönden olumsuz etkiliyor ve bunu engellemek istiyor bu yüzden. Hanende evli birisi var sanırım çünkü bir bebek haberi var. Ailenle en stresli olduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz ve bu bebek haberi resmen bayram havası yaşatacak ve yaşanan tüm stres ve sıkıntıları bir anda atacak. İnşallah hayırlısı olsun :)

aynen ya böyle iş mi olur hem fallara bakarım diyorsunuz hem de iki kişi birbirine bakıyor sadece o zaman böyle konular açmayın kardeşim burada da insana umut bağlatmayın madem sadece iki kişi birbirine bakıcak gidin özel mesajdan yazışın allah allah ya her gün ben bu sayfaya bakmak zorunda mıyım !!

Burda karsilikli fal bakiliyor kizlar topicin ilk mesajindan beri böyle devam eder burda .. Neden gerildiginize anlam veremedim ayrica herkes amatör burda kimse iyi bilirim iddiasinda da degil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

maşallah ne karşılıklı ama iki kişi arasında dönen bi topic ayrıca herkes çok iyi biliyor kafasında değiliz neyse devam edin böyle iyi günler

Hiç kimsenin gerildiği yok sadece sorduk. Ayrıca iyi fal baktığınıza da söylemedik. Bence bizim fallara neden bakılmadığını sorduğumuzda siz gerilmişsiniz. Size kolay gelsin,iyi günler

Hiç kimsenin gerildiği yok sadece sorduk. Ayrıca iyi fal baktığınıza da söylemedik. Bence bizim fallara neden bakılmadığını sorduğumuzda siz gerilmişsiniz. Size kolay gelsin,iyi günler

Saka gibisiniz bence ben uzun zamandir bu topicteyim üslubunuzu hicte begenmedim size de iyi günler gergin bayanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…