Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
:KK3::KK3::KK3::KK3:
selam kızlar falıma bakanın falına bakıcağım :) deste ya da tarot falan da bakabilirsiniz kahve zorunlu değil :21::21::21: $2014-06-02 16.22.11.jpg $2014-06-02 16.26.34.jpg $2014-06-02 16.24.49.jpg $2014-06-02 16.24.39.jpg $2014-06-02 16.24.13.jpg $2014-06-02 16.23.53.jpg $2014-06-02 16.23.34.jpg $2014-06-02 16.23.14.jpg $2014-06-02 16.23.05.jpg $2014-06-02 16.22.40.jpg $2014-06-02 16.22.29.jpg $2014-06-02 16.27.48.jpg

Bugun ekliyecegimi soyledfigim kahve falim hadi kizlar sadece ask icin yorum yapbilirseniz ask icin yuorum yapin :-)
öyle böyle düşünmemişsin neyi nasıl yapıcağını hatta bişeyleri yapıyım diyosun sonra vazgeçiyosun adımların yarım kalıyor fıstık telaş yapışsın eteklerin zil çalıyor
malum şahısla heralde, bi beyle kalabalıklar içersinde baş başa demeyim de bi köşede sadece siz sohbet ediceksiniz hemde bir kaç kere 1 kere olmycak sen günü birlik gitmiyosun sanırsam buraya bi kaç günlüğüne gidiceksin heralde
oyun oynuyo gibi konuşmalarınız olabilir böle vurkaç gibi gülüşmeli hatta sen yapıcaksın bu kaçma işini ara ara
8li bi vakitte eline kupa gibi bişey kaldırıyosun canım, bu gidişinde görüşmeleriniz olucak da bi sonuca bağlanmıycaksak gibi kesin olarak ama aydınlık ve ferah çıkmış falın
sana büyük bi kuş kocaman bir haber getiricek
bu kişiyle ilgili ya da hayatınlailgili bi karar vericeksin sen 5 li bi vakitte ayın 5 ide olabilir 15 falan da işte 5 gün 5 hafta muhabbeti
2 şey arasında kalınan bişey neticeye bağlanıcak ve terciğe göre yönlenicek olaylar, neyi seçiyo bilemedim 2 tarafada bakıyor yön çünki
çatallaşmış bi işin aslanın ağzında bekliyor etrafı kocaman bir balık sarmış, netlik tam olarak göremedim ama senin düşüncelerin falın dört bi yanını sarmış, planlar yapıp yapıp bozucaksın gibi görünüyor
müsait olunca kartlarada bakarım tatlım gönlünce olsun her şey :KK54:

Bugun ekliyecegimi soyledfigim kahve falim hadi kizlar sadece ask icin yorum yapbilirseniz ask icin yuorum yapin :-)

Selam sekerim,

Simdi iskambil bakmistim hatirlarsan, sanirim senin adam agir abi takiliyor bunu soylemek isterim :KK1: Askla ilgili yorumum su ki, 3.resme bakarsan bir balina goreceksin. Balik kismet demekse; balina da inanamayacagin kadar buyuk bir kismet demek, gonlundeki her sey olacak.:KK34: Iskambilin da gayet pozitifti, yalniz bu fincanda bayagi dusunceli, offffff bu is olacak mi olmayacak mi, olacaksa da bir an once olsun diye dusunup durdugunu goruyorum, arpaci kumrusu gibi cikmissin kardes :emir_bebek::emir_bebek: Bu dusuncelerden bir sureligine uzaklasmalisin bence, kafanda cevire cevire bir yere varamazsin, sen de biliyorsun ki her sey olacagina variyor ve senin icin kesinlikle gonlunde yatan ask olacak:KK34:

selam gizciik
sen ne kadar karışmışsın böyle ya önceki falın temiz güzeldi çok allak bullak olmuşsun
çok yoğun bir dönemdesin sen aklın yoğun. napacağını bilemiyosun aynı anda 100 tane düşünce geçiyo kafandan.(bende de öyle bu aralar hoş:))
dileğin olucak çok istediğin bişey bu
canım size gelicek 2 kişi var akraba.
dedikoducu tipler biraz ama bunlar dikkat edin. huzurunuzu bozucaklar gelmeleriyle yani.
adında t olan biri yüzünden içine bişeyler oturmuş sanki senin ve bu kişinin nazarı çok değiyor sana
ya sana meyill ibir erkek var esmere yakın koyu tenli ama bu kötü biri hiç takılma buna derim
arada kalıcağın bir durum var.
sen bir yola gidiceksin orda ancak biraz rahatlayabiliceksin. tatil falandır belki bu orda dak afan yoğun olucak ama bu kadar değil.
bu kargaşalardan sonra sıkıntılarını atıcaksın ama merak etme
şekerim benim falım önceki sayfalardadır dün eklemiştim de özellikle derdim iş biliyosun ona bakarsan sevinirim:) mucuuuk:KK16:

selam bayanlar falıma bakanın falına bakarım :)

bi ayrılık yaşadım acaba barışma söz konusu mu? beni aşk hayatında nasıl günler bekliyor yazarsanız çok sevinirim :KK1::KK1::KK1:

$10312792_10202141601044276_813610271886828647_n.jpg $10366126_10202141601564289_2440218926907266175_n.jpg $10408875_10202141601964299_6516373907454266935_n.jpg $10410139_10202141600284257_5065639748653713417_n (1).jpg $10410139_10202141600284257_5065639748653713417_n (1).jpg $10412008_10202141602364309_4058087021764525064_n.jpg

şimdiden teşekkürlerrrr :nazar::nazar:

Bir kerede sununla gorustugumde guzel bi sonuca varsam ya gercekten sasirim demekki bosuna beklenti isine girmemeliyim evet cok heyacaliydim onunl goruscem belki bu kz olur diye ama nerdeee
Ne zaman goruscez bu sahisla kuytu kosede ne hakkinda ?
Sos nda gunubirlik gidicem eger sorun cikmazsa gunubirlik onemli birsey olursa mecbur kalirim ben hep birdeyler dusunuyorum hayal ediyorum boyle yapicam diyorum snra cesaret edemiyorum kaliyor oyle.
Acaba neymis o kupa gibi olan sey belki isle ilgilidir belki okulla
Su da artik bi ataga gecip birseyler yapsa bekle bekle once umitleniyorum sonra umitklerim bosa cikiyo

Sagol canimm
Ben de senin yorumlari birazdan gondercem sana oglkenden beri defterimde duruyosana gondercem tam bi isi. Cikiyo yazamiyorum sana ama az sonra yazxicam

öyle böyle düşünmemişsin neyi nasıl yapıcağını hatta bişeyleri yapıyım diyosun sonra vazgeçiyosun adımların yarım kalıyor fıstık telaş yapışsın eteklerin zil çalıyor
malum şahısla heralde, bi beyle kalabalıklar içersinde baş başa demeyim de bi köşede sadece siz sohbet ediceksiniz hemde bir kaç kere 1 kere olmycak sen günü birlik gitmiyosun sanırsam buraya bi kaç günlüğüne gidiceksin heralde
oyun oynuyo gibi konuşmalarınız olabilir böle vurkaç gibi gülüşmeli hatta sen yapıcaksın bu kaçma işini ara ara
8li bi vakitte eline kupa gibi bişey kaldırıyosun canım, bu gidişinde görüşmeleriniz olucak da bi sonuca bağlanmıycaksak gibi kesin olarak ama aydınlık ve ferah çıkmış falın
sana büyük bi kuş kocaman bir haber getiricek
bu kişiyle ilgili ya da hayatınlailgili bi karar vericeksin sen 5 li bi vakitte ayın 5 ide olabilir 15 falan da işte 5 gün 5 hafta muhabbeti
2 şey arasında kalınan bişey neticeye bağlanıcak ve terciğe göre yönlenicek olaylar, neyi seçiyo bilemedim 2 tarafada bakıyor yön çünki
çatallaşmış bi işin aslanın ağzında bekliyor etrafı kocaman bir balık sarmış, netlik tam olarak göremedim ama senin düşüncelerin falın dört bi yanını sarmış, planlar yapıp yapıp bozucaksın gibi görünüyor
müsait olunca kartlarada bakarım tatlım gönlünce olsun her şey :KK54:

Slm tatlim
Agir abimi takiliyo yoksa su an hayatindak kisiden dolayimi bekliyo bilmiyorum canim neyi bekledfigini
Ay evet ya biran once olsn istiyorum

İnsallah artik olsun ya o birseylker yapsa Beyhan ben devamini getirim ama on da tik yok arada hafif ilgi gosterir gibi yada bana oyle geliyo birde farkli sehirdeyiz cok da gorusemiyoruz :KK43:

Sagol tatlim insallah iskambilde cikan sonuc gercek olurda mutlu olurum attik

Selam sekerim,

Simdi iskambil bakmistim hatirlarsan, sanirim senin adam agir abi takiliyor bunu soylemek isterim :KK1: Askla ilgili yorumum su ki, 3.resme bakarsan bir balina goreceksin. Balik kismet demekse; balina da inanamayacagin kadar buyuk bir kismet demek, gonlundeki her sey olacak.:KK34: Iskambilin da gayet pozitifti, yalniz bu fincanda bayagi dusunceli, offffff bu is olacak mi olmayacak mi, olacaksa da bir an once olsun diye dusunup durdugunu goruyorum, arpaci kumrusu gibi cikmissin kardes :emir_bebek::emir_bebek: Bu dusuncelerden bir sureligine uzaklasmalisin bence, kafanda cevire cevire bir yere varamazsin, sen de biliyorsun ki her sey olacagina variyor ve senin icin kesinlikle gonlunde yatan ask olacak:KK34:

3 kisi bi yere gidiyosunuz sanki canim ama aydinlik bir kapidan cikmissiniz bu beraber gidecegin 2 kisi erkek sen ortadasin bu erkeklerden biri cok sisman iri yari bisi
senin kismetine gözünü dikmis bi yilan var sana bu konuda bi haber gelecek telefon cikmis
sana arkasini dönmüs upuzun boylu esmer bi erkek var sanki onu düsünüyosun..haber gelme ihtimali var ondan bitanem
Acayip sIkInti yapmissin patlama derecesindesin yapma kendini hepsi ucucak gidecek relaxxx
bir dilegin insallah kabul olacak hayirlisiyla
kalabalik bi yere gidicesin sanki 5 kiisi filan olcaksiniz biri size yüz vermicek bi erkek cok tavirli cikti neden sizle geliyor bi yandanda aklinda bambaska düsünceler var
senin yüzyüze oturrup konuscagin biri var zamani geldimi bilmiyorum ama cok ciddi bi konusma yapcaksin
yaptiklarindan artik basarili bir sonuc bekliyosun gelecek insallah ama sakin dünyaya arkani dönme kendi icinde cok fazla düsünme derim etrafinda sana dost olanlarla zaman zaman icini bosalt cok birikiyo sende patliyosun en olmadi acik havada yürüyüs yap canim
bide nazar doplamissin her yerden napmaliysa onun caresine bakmanlazim cok fena cikmis
öptümmmmmmm:KK16:

Falim budur aslanlar:

Eklentiler

• $8.jpg
    $8.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $7.jpg
    $7.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 61
  • $6.jpg
    $6.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 53
  • $4.jpg
    $4.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 49
  • $3.jpg
    $3.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 57
  • $2.jpg
    $2.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 40
  • $1.jpg
    $1.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 52
Falim budur aslanlar:

Bilmedigin bi konuyla alakali bisi ögrenceksin canim ama nedir bu is dersen cok karmasik sanki bu senin hayatinla alakali degil bir erkegin hayati ztn ve sen bilmiyosun. ögrenincede sasircaksin ztn bu erkektede yeni bi yol mu cikmis uzaga mi yönelmis bi durumu var ama eli koluda bagli sanki.. senle alakalsini cözemesemde sen cok düsündügün icn bu durumlari ögrenince bir adim daha atmak isteyebilirsin sana hem yakin hemde uzak..

X