Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
beybim, iş ile ilgili bi haber aldın biliyorum syledin de bu durum seni biraz dalgalandırmış,
aşk da var sana açık tenli gözleri güzel olan bi bey onunla ilgili bir yakınlaşmanız aşk itirafı hoşlanma falan bazı şeyler olabilir bu yakın zaman içersinde
esmer bi bayandan zarar görebilirsin dikkat et
iş içinde sana dün gece de demiştim, biraz daha zamanı var ama olucak hemde senin istediğin gibi pek gönüllü olmadığın bi yolunda var yola gidince bu açık tenli çocuğu kaybediceğini düşünüceksin

canım iş için 4 lü bi vakit gösteriyor kartlara sordum ayın 4. lü bi gününde hep diyorum bi beyle görüştükten sonra kutlaman olucak, bugünki görüşmen güzel geçicek hatta burdan olumlu bi sonuç alıcaksın ama askıntıda kalıcak gibi bazı şeylerden dolayı ufak tefek engeller olabilir
ama bana bu yaz işe başlıycaksın gibi geldi özellikle temmuz- ağustos zamanlarında eylüle kalmadan bi işe girmek için adımların olucak başarılı gibi de gözüküyor aynı zamanda

her şey gönlünce olsun canım:KK54:

bebeğim yeni gördüm kusura bakma.
iş görüşmem iyi geçti cidden. tekrar görüşücez olumlluydu kadın.
benden sunum istedi. muhtemelen onu yaptırıcak bakalım ama sonuç ne olur:))

bebeğim yeni gördüm kusura bakma.
iş görüşmem iyi geçti cidden. tekrar görüşücez olumlluydu kadın.
benden sunum istedi. muhtemelen onu yaptırıcak bakalım ama sonuç ne olur:))

çok sevindim beybim :) onada bakarız nasıl geçicek die askıntıya almaları budur belki diğer görüşme için :)) :21::21::21::KK8::KK8::KK8::KK8:

çok sevindim beybim :) onada bakarız nasıl geçicek die askıntıya almaları budur belki diğer görüşme için :)) :21::21::21::KK8::KK8::KK8::KK8:

olabilir bebeğiim valla.
ay inşallah güzel geçer ama iş alım şekli değişik sunum falan istemesi:))
bak bak bakalım nasıl olucak müsait olduğun bir zaman şekerim:KK51::KK51:

$3k21O5pEZ8-1.jpg $3k21O5pEZ8-2.jpg $3k21O5pEZ8-3.jpg $3k21O5pEZ8-4.jpg $3k21O5pEZ8-5.jpg $3k21O5pEZ8-6.jpg

Bu fincanda ask icin odaklanmistim bide ayni günden baska tabagimda var yorumlarinizi beklerim :) :KK16:

bebek biraz dalgalısın ama sıkıntılı değilsin çok fazla
etrafında yoğun olaylar var
yakın zamanda bi mutsuzluğun olabilir içine birşey oturucak bu haberi sana çan etek giymiş bir kız söylicek diikat et
sen bir erkeği senden hoşlanan biri bu uzun boylu zayıf,küstürceksin istemeden bu haberle ilgili olarak ama olacak bu durum
sonra gidip ama konuşman var sonra barışıyosunuz hatta ilişki olabilir aranızda öyle bir durum
biri var arkası sağlam ama birinden destek alıyo sana durmuş elini kaldırmış böyle bieşyler anlatıyo öğüt gibi biraz da kötü değil hani
sende ağzın açık saygıyla dinliyosun bu konuşmayı
ailede biri bütün yükü taşıyomuş gibi hissediyo ve bunalıcak bu durumdan yakında
adında c olan başka yoldan gelecek bir kısmetin var bebek bu kadar görebildim

fıstık, kocaman tavus kuşu çıkmış tam ortasında kısmetlerin en süslüsü güzeli geliyor sana :) bebeğim
duygusal anlamda bazı konulara şahit olmuşsun heralde birilerinin yaşantısından sende ders çıkarmış olabilirsin
sınavlara hazırlanıyosun die söylemiştin ya o gayet güzel gidicek gibi iş, kariyer anlamında güzel şeyler olucak sen olumsuz olark düşünürken
açık tenli bi beyle huzursuz bi durum olabilir dikkat et çevrenizden biri bu
şu anda bulunduğun konumdan durumdan bi kaçış isteğin var bu sınavlar sonrası başka şehremi gitmek istiyorsun tatlım; ama şimdilik bi haraketsilik olucak
belki bu durağanlık canını sıkıyor
göz yaşını içine akıtıyosun bu sıkıntılarının
valla yine çıktı açık tenli oğlan :) bu sefer daha net zamanı yaklaştı heralde ele elesiniz, 1-2 arkadaşınız vesile olucak size gibi, saçlarının önleri kabarık gibi belirgin teni açık, saçları tenine göre biraz daha kahvemsi koyu da diyebillriz, omuzları geniş biri tan senin boyuna uygun sen de utanıyosun bi çekingenlik olucak bu çocukla görüştüğünde
şu sıra patlamaya hazır bi volkan gibi bekliyosun ama bu çocuk seni yüzünü güldürücek zamanını görmedim bitanem ama şu sınav koşuşturmaların bittikten sonra olucak gibi
ay bir an önce gelsin :KK55::KK55: uçarak
her şey gönlünce olsun tatlım :KK54:

Son düzenleme:
fıstık, kocaman tavus kuşu çıkmış tam ortasında kısmetlerin en süslüsü güzeli geliyor sana :) bebeğim
duygusal anlamda bazı konulara şahit olmuşsun heralde birilerinin yaşantısından sende ders çıkarmış olabilirsin
sınavlara hazırlanıyosun die söylemiştin ya o gayet güzel gidicek gibi iş, kariyer anlamında güzel şeyler olucak sen olumsuz olark düşünürken
açık tenli bi beyle huzursuz bi durum olabilir dikkat et çevrenizden biri bu
şu anda bulunduğun konumdan durumdan bi kaçış isteğin var bu sınavlar sonrası başka şehremi gitmek istiyorsun tatlım; ama şimdilik bi haraketsilik olucak
belki bu durağanlık canını sıkıyor
göz yaşını içine akıtıyosun bu sıkıntılarının
valla yine çıktı açık tenli oğlan :) bu sefer daha net zamanı yaklaştı heralde ele elesiniz, 1-2 arkadaşınız vesile olucak size gibi, saçlarının önleri kabarık gibi belirgin teni açık, saçları tenine göre biraz daha kahvemsi koyu da diyebillriz, omuzları geniş biri tan senin boyuna uygun sen de utanıyosun bi çekingenlik olucak bu çocukla görüştüğünde
şu sıra patlamaya hazır bi volkan gibi bekliyosun ama bu çocuk seni yüzünü güldürücek zamanını görmedim bitanem ama şu sınav koşuşturmaların bittikten sonra olucak gibi
ay bir an önce gelsin :KK55::KK55: uçarak
her şey gönlünce olsun tatlım :KK54:

Canimmm cok tesekkür ederimmm yüregine saglik bitanem :KK16::KK16: ay valla bilmiyorum nerdedir napiyodur böyle biri var midir bakalim zamana biraktik beklicez:KK31:

Son düzenleme:

Beybi sIkintilarini atmaya basliosunn ee at artik :)
iri gögüslü saclari topuz bi bayan seni izliycek ve olumlu düsünüyor gibi
sende aklinda tasarladigin bisi var onu yapmak istiyosun ilham gelicek
bi erkek bi kadin var sanki karsina almissin onlari
erkek esmer kadin kumral bide o basta bahsettigim topuz sacli kadin 3 ünden onay gibi bisi alman gerekiyor sanki ve onlarin sonuc olarak verdigi de V ve A harfli bisiler cikmis
sasirma görüyorum ben sende bi saskinlik yasiycaksin
3 tane erkek var senle görüsmek isteyecek ama hepsi de ip gibi dizilmis hepsi farkli zamanlarda pesinde olcak iki tanesiyle konusman olcak
canim sen bu erkeklerden bir tanesiyle kumrala dönük olanla sevgili olcaginiz cikiyor sen bunla yanyanasin
birlikteliginiz baslicak gibi zamanida uzak ta degil yakinda degil ama güzel bisiler olcagini hissettim
davet edilerek gidecegin kalabalik bir ortam var sen pek isteksiz gidiyosun ama sonradan hosuna gidicek egleniceksin
u harfli birinden sana haber var bebek
Görebildiklerim böyledi canim benim herseyin hayirlisiii:KK16:

Beybi sIkintilarini atmaya basliosunn ee at artik :)
iri gögüslü saclari topuz bi bayan seni izliycek ve olumlu düsünüyor gibi
sende aklinda tasarladigin bisi var onu yapmak istiyosun ilham gelicek
bi erkek bi kadin var sanki karsina almissin onlari
erkek esmer kadin kumral bide o basta bahsettigim topuz sacli kadin 3 ünden onay gibi bisi alman gerekiyor sanki ve onlarin sonuc olarak verdigi de V ve A harfli bisiler cikmis
sasirma görüyorum ben sende bi saskinlik yasiycaksin
3 tane erkek var senle görüsmek isteyecek ama hepsi de ip gibi dizilmis hepsi farkli zamanlarda pesinde olcak iki tanesiyle konusman olcak
canim sen bu erkeklerden bir tanesiyle kumrala dönük olanla sevgili olcaginiz cikiyor sen bunla yanyanasin
birlikteliginiz baslicak gibi zamanida uzak ta degil yakinda degil ama güzel bisiler olcagini hissettim
davet edilerek gidecegin kalabalik bir ortam var sen pek isteksiz gidiyosun ama sonradan hosuna gidicek egleniceksin
u harfli birinden sana haber var bebek
Görebildiklerim böyledi canim benim herseyin hayirlisiii:KK16:
ağzına sağlık bebek teşekkür ederim

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 69
  • $2.jpg
    $2.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 52
  • $3.jpg
    $3.jpg