Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ewt canım okudum yorumuna sağlık 5dk da 1 mesaj hakkından dolayı cevap yazamadım . katina için saç ten göz rengini eğer bir ilişkin varsa ikinizin bilgilerini yazman gerek

Canim ozelden baktim ama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ewt canım okudum yorumuna sağlık 5dk da 1 mesaj hakkından dolayı cevap yazamadım . katina için saç ten göz rengini eğer bir ilişkin varsa ikinizin bilgilerini yazman gerek

Canim bisey degil sac rengim normalde kahverengi boya var siya :) goz rengim yesil ela tenim bugday sevgilimde sarisin kahverengi gozlu teni beyaz simdiden cok saol :)

canım sizin ilişkinizde bazı şeyler için aceleci davranıyorsunuz daha soğukkanlı olmalısınız.sevgilin seninle birlikte olmakla doğru bir karar verdiğini düşünüyor.fakat bazı planları var bu yüzden birşeylere geç kaldığını düşünüyor bunlar eve taşınmak yada aile kurmak gibi olabilir.seninle mutlu bir aile olacağınızı düşünüyor.erkek arkadaşının bir hastalığı olabilir fakat çok önemli birşey değil sanırım.yalnız erkek arkadaşının kafasını karıştıran yada karıştıracak esmer bir erkek olabilir bu senin daha önce bir ilişkin olduysa o kişiden kaynaklanabilir esmer birsevgilin oldu mu cnaım.sen ise kendini daralmış ve mutsuz hissediyorsun.senin kafanda bu ilişkiden çok işle ilgili şeyler var belki işinde yükselmek yada bir işe girmek gibi düşüncelerin var sanki.bu hastalık sende mi erkek arkadaşında mı bilmiyorum canım ama bir hastalık söz konusu olabilir.aranız nasıl bilmiyorum canım ama bozulabilir.
bunlar çıktı canım kusura bakma pek iç açıcı şeyler çıkmadı

Saol canim ayrilik mi gozuktu yani aramiz suan bozuk onun bana olan sevgisi coktur ama dedgin gibi staj islerim falan kafam oraya yogun

canım ya senin bu sorunun üstüne tekrar sordum kartlara çektiğim kartların hepsi olumsuz çıktı katina destesinin en olumsuz kartları çıktı diyeyim sen anla

Saol canim ayrilik mi gozuktu yani aramiz suan bozuk onun bana olan sevgisi coktur ama dedgin gibi staj islerim falan kafam oraya yogun

canım ya senin bu sorunun üstüne tekrar sordum kartlara çektiğim kartların hepsi olumsuz çıktı katina destesinin en olumsuz kartları çıktı diyeyim sen anla

Anladim canim cok saol .s uzuldum seneye dugunumuz olcakti ayrilmak istemem :)

canım fal bu öyle olacak diye birşey yok hakkınızda hayırlısı olsun inşallah üzüldüm bende keşke yazmasaydım

Anladim canim cok saol .s uzuldum seneye dugunumuz olcakti ayrilmak istemem :)

Canim tesekkur ederim agzindan bal damliyo canim haftaya bi yola gitcem orada biriyle koyu kumralla esmer arasi yasca benden buyuk bu kisiyle gorusme olcakmi gorebildinmi ve bu gorusmeden mutlu ayrilcakmiyim?

C harfi eskide kalmis biri aslinda bayagi eski alakam yok ama arada ne yaptigini merak ediyorum bazen o kadar :O

merak etme canim hic unutür muyum aklimda

Canim güzel bir görüsme olarak görünüyor eger ayni kisi ise bu elini tutan o bile olabilir cünkü daginik gördüm ama gayet olmlu ilerliyordu olaylar hayirlisi

En dogrusu canim cunku hep karsiliksiz istiyorlar ,anlamadiklari halde anliyorum diyip 1-2 sey salliyorlar yada anladiklari halde yorum yapmiyorlar ama baskalari onlara yorum yapsin istiyorlar ben de kac kez karsiliksiz baktim ozfllikle ozflden ama bene artik kimseye karsiliksiz bakmiyorum 3-g kisi haric zamaninda onlar bana bakti bende onlara bakiyorum sende bu 3-4 kisiye dahilsin ;-)

falıma bakanların falına bakıyorum canım artık eskisi gibi zamanım olmuyor

Canim falimi ekledim yorumuyaparsin

ozelden yollayamadim cunku posta kutun doluymus biraz bosaltman lazim :)
ancak vaktim olabildi bayaa yogun bir gundu labda hala da oyle ama bekledigini dusundugumden seni daha fazla bekletmek istemedim yorum yazmak icin,

cnm oncleikle fincan da oyle guzel oyle belirgin cikmissin ki sen boyle citi piti kumral uzun sacli bir bayansin sanirsam, elini basina yaslamis bir yerde oturmus dusunmekten sikintidan artik inanilmaz bunalmis durumdasin hani derler ya duvarlar uzerime uzerime geliyor diye aynen oyle bir durumdasin onune baksan siknti arkana baksan sikinti diye dusunuyorsun ama buda biraz senin fazla sikmandan kaynakliyor sanirsam aslinda bu kdr da kotu degil durumun ve seni cidden guzel gunler bekliyor cnm icini ferah tut, seni biri taclandiracak cok mutlu yapacak
oncelikle bir karar asamasi geliyor sana yakinda bir konu hakkinda karar vermen gerekecek birine elini uzatirken diger kisiye de arkani donuceksin bu elini verdigin kisi koyu kumral senden uzunca ama cok yapili biri degil, bunun suan bir takim
sorunlarini var haletmesi gerekiyor ama seni basinin taci yapacak, ama diger arkani dondugun insanin da sana sevgisi var saana cidden deger veriyor ve hatta sen arkani donecegin halde seni izlemeye seni dusunmeye devam edecek sanki boyle gizli bir golge gibi pesinde olucak ama seni rahatsiz edecek anlaminda degil bu
aklini kurcalayan bir diger konu neyse herhalde bu isle iligli birsey bazi insanlarla gorusmelerin olucak sonra kalabalik bir yerde bir calisma var ama bu ortamdaki insanlar bastan cok samimi olma derim sanki biraz insanlarin arkasindan konusmayi seven devamli laf ureten insanlar var iclerinde bastan biraz mesafeli olmak en iyisi
sonra biraz dalgali sacli biyikli adinda a harfi olan bir adamla bir konusman var bu kisinni sana bir konuda faydasi olucak guzel yuzlu bir adam 35-40 yaslarinda
planlanan ve istenen 3 ziyaret var ama sanki olmiyacak gibi suan icin
bilimiyorum yani simdi soyledigim ne kdr dogru olabilir ama gordugum bir hayat cizgisi ve olaylri var siralanan, once sen senden biraz uzunca cok uzun boylu degil bu adam koyu kumral senin gibi fazla kilolu olmayan kisi sana elini verip seninle birlikte olmaya baslaycak sonra nedense bir kep goruyorum burada sen okuyormusnn sanki bir mezuniyet var gibi yada yeni bir baslangic yeni bir is zaferi olarak da dusunebiliriz eger ogrenci degilsen ardindan da sana bir evlilik ve evlilikten de bir erkek cocugun olucak hersey hizli gelisecek ama sen cidden cok mutlu bir hayat bekliyor hatta fincanin kenarinda oturup kendi hayatina bakiorsun sanki mutlulugunu mutlulukla izliyorsun gibi
sana bu koyu kumral hangisi ise onunla yeni baslangiclar var, birazcik basta sikintiniz olabilir bu sikinti daha cok baska birinin yuzuden yani sizin aranizdaki sevgi yada anlasamamazliktan dolayi degil, biraz anlayisli olmaniz lazim birbirinze karsi ilk 2-3 ay sonra hersey rayina oturacak,

bu kdr cnm gayet guzel cikmis bu fal, ama harf goremedim sevdigin kisiye dair
sen icini ferah tut guzel gunler cok uzak degil
kendine iyi bak

Son düzenleme:

Msj kutun dolu canimmmm msj atamiyorummm

Canini sIkmissin bebek rahat ol kasma
Bir erkek olmak üzere 2 kisiyle görüsceksin digeri kadin
ama erkek olan seni daha cok begencek öyle hissettim
Biraz zorlanicak gibi görüneceksin canim
2 -3 saattlik bir görüsme sanki belkide kisadir ama sana cok uzun gelicek
bu ise giris yolun acik seni geri dönüs icin arayan bir erkek olcak
sanki bir degil 2 görüsmen olcak gibi :S
E harfli bi kadin cikti buna dikkat etmelisin
gidecegin kalabalik bir ortam olacak bu ortamda seninle olan bir bayan daha var kumral gibi bu kadinla cok iyi anlasacaksin
güzel bir ortam olucaksin cok sevineceksin biraz bunalmissin kendini daha iyi hissettirecek bu bulusma etrafinda arkadaslarin olacak :)
Böyle görebildim baby insallah olumlu gelisir olaylar olumlu haberler ver bizede bol sas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…