Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Allah allah neden öyle çıkıyor yahu
kopyalayım bir daha bakalım nasıl olacak, bende normal görünüyor

Çok bunalmışsın çok daralmışsın etrafındaki her şeyi yıkıp parçalamk istemişsin ama bu durum geçmek üzere. Feraha çıkmaya başlamışsın. En azından için daha rahat görünüyor.
Beklediğin bir şey var haber falan değil de daha somut bişey bu, tam ne olduğunu yorumlayamadım. Acele ediyorsun aslında bu şey için ancak daha gelmeyecek sana beklediğin. Sabretmen gerekiyor, beklediğinden daha büyüğü daha iyisi olacak. Bu süreç senin için biaz zor geçebilir ama umudunu kaybetme.
Biraz silik çıkmış çok emin olamadım harf için ama “f” harfine benziyor. Bir bayanın aklından geçen kişide var bu harf. İki vakit görünüyor bu düşünce için.
Canım yükünü taşıdığın biri çıkmış. İki ayrı yük üstelik. Ve kendini bu durumdan dolayı ötü hissetmeye başlamışsın çünkü haksızlık olduğunu düşünüyorsun bu durumun.
Sevda ismi yazıyor sanırım bu da çok küçük çıkmış “s” harfi ile başlıyor toplam 5 harfli biri. Bu kişiye de bir aydınlık görünüyor iki vakte kadar.
Büyük bir haber geliyor sana iyi mi kötü mü bilemedim ama
Tabağında iki güzel aydınlığın çıkmış hanende. Ama genel olarak sıkıntılı bir dönemde gibisin. Beklediğin/özlediğin biri var ve bu durum seni çok üzüyor gibi görünüyor.
yorumum bu kadar, uzun zamandır kahve falı yorumlamamıştım köreldim biraz ama umarım beğenirsin yorumumu
benim falımda hemen üstte yorumlarsan sevinirim :)

yine aynı şekilde çıkarsa ekran görüntüsünü alıp göndereyim

Merhaba karşılıklı fallaşma sanırım ama ben fal bakmayı bilmiyorumkii

Bu aralar sıkkınım beklediğim durumlar var. Kahve falı özellikle karşılıksız bakabilecek biri varmı?

Kalabalik bi yer gorunuyo ama kotu degil. Yakinindan birinin bi dugun nisan gibi bi davetine katilicaksin..ama cookk asiri bi kalabalik. İsminde yada soy isminde v harfi olan biri var hanene yakin birisi. Senin hakkinda bisi dusunuyo ama iyi mi kotu mu orasi belli degil. Bi anahtarin var ev Araba gibi bisi alicaksn ama suan degil zamani var ama konusmussun biriyle bu konuyu...yurt disina bi seyehatin gorunuyor cNm. Akrep burcu biri var burda bu kisi resmen sozleriyle seni etkiliyo cok etkileniyorsun..

Yasli bi adam var hasta gorunuyor. Basinda zayif bi kadin dua ediyor..baya rahatsiz ama yas olarak baya yasli birisi.5 vakte kadar bi haber alacaksin bu haber bekledigin bi haber sevineceksin bu kadr canm.

Tuttu mu :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yazılarım görünür mü bilemiyorum ama yazayım :)
nişan var yakında katılacağım. v harfi olan biri var. ev araba şu an düşünemiyoruz :)
yurtdışı muhabbeti var ama gitmeye pek niyetim yok :)
çok yaşlı biri benim kendi ailemde yok eşimin ailesinde olabilir belki
teşekkür ederim yorumun için :)

Okunuyoorr rica ederim canm :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhabalar kızlar; keyifli pazarlar, umarım oylarımız ampüllülere gitmemiştir

fallaşalım mı, falıma bakanın falına bakarım

Eklentiler

• $2014-03-30 16.35.06.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 30
  • $2014-03-30 16.34.53.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 32
  • $2014-03-30 16.34.36.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 34
  • $2014-03-30 16.33.50.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 35
  • $2014-03-30 16.33.41.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 31
  • $2014-03-30 16.33.28.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 44
  • $2014-03-30 16.36.04.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 35
  • $2014-03-30 16.35.55.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 47
  • $2014-03-30 16.35.45.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 39
  • $2014-03-30 16.35.27.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 41
  • $2014-03-30 16.35.17.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 54
  • $2014-03-30 16.36.16.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 39
  • $2014-03-30 16.41.59.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 39
  • $2014-03-30 16.45.23.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 34

hımmm vize zamanın yaklaşıyo galıba gene sıkıntılanmaya başlamışsın derslerın altından kalkıcaksın merak etme yanlız kafanı kurcalayan düşünceler var duygusal hayatın olabılrı bu tam diyosunkı hah kurtuldum hoop yenıden o düşüncelerin içinde buluyosun kendını sınavların hafıfledıkten sonra bi arkadasınla bulusman var birbirinizin dertlerini dinliyceksınız ve sana ıyı gelıcek bu gorusme bu karamsar düşüncelerin a harfli biri yada bişeyle alakalı sanırım 3 lü bi tarihte bu kişiyle yada içinde a harfı olan bırıyle görüşmen var ondan sonra bıraz daha rahatlıycaksın sankı hane içinde parca parca sıkıntılar cıkmıs bunlar daha devam edicek gıbı duruyo senin dileğin neyse o olucak ama sonunda keşke olmasaydı dıyebılırsın yanı kocaman bı karaçiçek çıkmış benden bu kadar:)

Şekerim sen yine sıkıntılısın hem okul hem duygusal manada. Yorucu bi döneme giriceksin bu sıralar okul yoğunlaşıyodur ama ona yordum ben. Bir arkadaşın var kız bu dertleşme gibi bi durum var oda sende sıkıntılısınız biraz ona anlatınca rahatlicaksın. Bu eskisiyden bi haber ver sana kaç faldır görüyorum ama böyle tekrar başlama tarzı olmayabilir duyumlar falan olabilir seni biraz üzücek hani. Klasik biliyosun bi için cız eder ya o tarz bi durum. Şekerim dileğin oluyo birinin yardımıyla ama sanki bu dilek istediğin kadar iyi olmicak bilemedim yani öyle geldi. İçini sıkma bu kadar herşey olcağına varıyo biliyosun bebek. Bana tarot açarsan seviniriiim kahve yükleyecek durumda değilimde şimdi:) bilgilerimi biliyosun bebek istiyosan özelden tekrar yolliyim. Sorularım iş ve bu yeni çocuk:)

canım teşekür ederim yüreğine sağlık haftaya başlıyor sınavlar

tatlım bu sefer deste değil de tarot a bakıyorum sizin için farklılık olsun dedim;
sizin aranızda bi verimsizlik var, karşılaşmalarınız görüşmeleriniz olucak gösteriyor hatta msjlaşmagibi diyebilirim
hatta arkadaş ortamında arkadaşça buluşmalarınız görüşmelerinizde olucak
bu çocuk sende bişeyleri askıntıda bırakıyor, görüştüğü bi kız daha olabilir mi, kurnaz bi bayan hava grubu burçlu
çocuk da düşünceler içersinde son zamanlarda şu andaki hayatından sıkılmış yeni şeylere başlamak yeni bişeyler yapmak istiyor oda sıkınıtlı biraz, yakın zaman içersinde kesin bişey olucak diyemiyorum biraz da dengesiz biri, yanar dönerli , arkadaş ortamınız ikinizide kötü yönde etkiliycek haziran ayında bununla ilgili net bi karar vericeksin sen ,
işide çok istiyosun ama istediğin gibi bişey bulamıyorsun, mücadelelrin olucak tam olmuycak dediğin bi anda işe başlıycaksın sen 4lü bivakitte işe başlıycaksın , bu nisan ayıdır umarım
tatlım sana işegirdiğinde yeni birileri gelicek diyor, kartlar çevrendikili arkadaş ortamındaki olulundakilerden hayır olmadığını düşünüp iş hayatında ciddi bi ilşkiye başlıycaksın sen işe girdiğinde , şu anki malum şahıslabi süre sonra biticek heralde
umarım herşey gönlünce olur canım

benim fal içinde yüreğine sağlık

Sağol bebeğiim hayırlısı bakalım işe gireym de ilişki pek umrumda değil:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…