Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
bakarım canım kahvemi içiyorum birazdan eklerim .katina için saç ten göz renklerinizi yazarmısın .bir de canım merak ettim sen hep katina baktırıyosun çıkıyor mu bari

laf bulamıyorum anacım. tamam biraz daha uzatırım. sen tarot çek yorumlayım. kahve falıda olur fark etmez. bana katina bakar mısın

bakarım canım kahvemi içiyorum birazdan eklerim .katina için saç ten göz renklerinizi yazarmısın .bir de canım merak ettim sen hep katina baktırıyosun çıkıyor mu bari

tamam canım bekliyorum :)

tarot yorumu değilde katinada neler çıkıyor merak ediyorum. pek tuttuğunu söyleyemem ama olsun. belki tutar. ben ela gözlüyüm. koyu kestane saçlıyım, kumralım. o ise beyaz teni. koyu kestane saçlı, kahve rengi gözü.

kızlar ya arkadaş listesinden arkadaşları silinen varmı benimkilerin yarısı falan silinmişte:26:

canım ekledim ben falımı ben sana bakarken sende benimkine bakarmısın

canım için kapalı çıkmış yine. uzaklara doğru yolculuğa giden yalnız bir kalp var. sırtında bir yük var bu kişinin.karşılıklı 2 kişi var ve birbirlerine dönmüş yüzleri . başka bir kişinin ise vücutları bir çıkmış fakat farklı yöne bakıyorlar. düşünceleri zıt çıkmış.
z , t harfinde biriyle bir görüşmen olacak.
esmer bir adamın üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. birşeyleri olumsuz düşünüyor bu kişi. boynu bükük duruyor biraz.
aydınlık kısa bir yolun var. 2 kişiyle çıkıyorsun bu yola. ucu çok aydınlık gözüküyor.
hanenin dışından balık geliyor sana. paralı kısmet demek. uzun boylu bir kısmete benziyor.
3 tane yolun var kalbinde. bu yollar sonradan birleşerek tek bir yola gidiyorsun. yolların kesişiyor.

canım bu çocuk sanırsam 2 kişi arasında kalmış bunlardan biri esmer diğeri sarışın fakat ikiside olmamış girişimleri başarısız sonuçlanmış.bu esmer olan kadın akıllı biri 2. bayanın varlığını farketmiş.canım sizin bu adamla aranızda bir tartışma geçebilir .sense bu adama güvenmiyorsun.bu konuyla ilgili iyi bir haber alacaksın.bazı sıkıntılarını atlatacaksınız canım fakat sen bu adamı mı başka birini mi unutamadığın biri çıkmış.canım senin bu kişiye karşı bir ilgin mi var içten içe seviyormusun.sizin aranızda birşeyler olabilir canım

teşekkür ederim tatlım. bakalım zaman ne gösterecek. biraz tuttu gibi bu sefer

canım kalbimde 3 tane yolun var ne demek anlamadım

slm kızlar ben fal bakmayı bilmiyorum ama bana bakabilicek olan var mı?kahve falı değilde diğerlerine mesela.

bakiyim canım nerde kahven?

Merhaba banada bakabilirmisin kahve falıı 😔😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…