Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Görebildiğim kadari ile bakayım canım. Laf ve sözler var canını uzun zamandır sıkan ancak arkaya arkaya gelecek güzel haberler ile ferahlayacaksin. Bor balığın sırtına binmiş daha önce ayrı düştüğün birine doğru yönetimin var canım. Bu kişi ile samimi bir konuşma olacak bir birliktelik başlayacak. Hatta evlilik ile sonuçlanacak bir birliktelik olabilir.

Çok teşekkürler ağzına sağlık :) çıkmasına sevindim :)

Ç

babyster

tabağından başlıyim canım.sanki birisi var ailenden biri bu.Ellerini uzatıyor yardım ister gibi.arkasında kurt kurt var kurt kötüdür.birisi ona zarar vermeye çalışacak . illa kötü düşünme ama .küçük kardeşin falan varsa çocuksu yardıma ihtiyacı olabilir.yengeç burçlu birine el uzatmış gibi yalnız.var mı çevrenizde yengeç falan?güzel bir kelebek gördüm.mutluluk demektir kısa süreli de olsa.bir şeye sevineceksin hadi bakalım.
fincanın dibi temiz çıkmış.bu aralar pek sıkıntım falan yok gibi.3 tane yolun çıkmış .gittikçe kayboluyor yollar sanki.iilk baştkaki yol en hayırlısı gibi seçim yapmak zorunda kalırsan.2 kişi görüyorum .karşılıklı konuşuyor.sen sanki bir suç işlemissin de bir kadın seni azarıyor gibi.diz çöken kadın Sembolü var orda.Kolay yoldan kazanç elde edebileceğin bir fırsat doğuyor sana demek.birini görüyorum bir de dev biri.sevgilin var mı bilmiyorum ama sana doğru geliyor.baya iri kalıplı biri.n harfi var .

bu kadar canımm

tamam bebeğim ama bişey diycem sen fal bakarken çok kısa bakıyosun ne bilim yolun var de 3 vakte kadar kısmetin var falan de bişeyler salla olur mu canım

laf bulamıyorum anacım. tamam biraz daha uzatırım. sen tarot çek yorumlayım. kahve falıda olur fark etmez. bana katina bakar mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…