Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
tamam o Zaman buralardamisin sen dün gece cok tuhaf ruyayla uyaniklik arasinda ilginc bisey oldu onun icin senden bitane iskambil istesem ikimizde esmer o biraz daha esmer

sonra bi de genel anlamda ask hayatima bakarsan sevinirim suan hayatimda kimse yok yeni biri olacak mi ne Zaman olur falan filan tarzi bisey iste uygun fali sen daha iyi bilirsin

menekşe vaktin var mı ?

biraz sonra bakicam canim yani bi kac Saat sonra müsait olucam :)
bi du§ filan alayim da

tamam canım. teşekkür ederim. :) ben bugün biraz erken yatacağım. hafta içi çok yorgun oluyorum. falımı yarın okurum. çingene falı için gerekli bilgileri verebilirim. eğer lazım olursa ben kumralım koyu kestane saçlarım , ela gözlüyüm. o ise kestane rengi saçlar beyaz tenli kahve rengi gözlü.

$20140309_005951.jpg $20140309_010012.jpg

$20140309_010029.jpg $20140309_010232.jpg

tamam canım. teşekkür ederim. :) ben bugün biraz erken yatacağım. hafta içi çok yorgun oluyorum. falımı yarın okurum. çingene falı için gerekli bilgileri verebilirim. eğer lazım olursa ben kumralım koyu kestane saçlarım , ela gözlüyüm. o ise kestane rengi saçlar beyaz tenli kahve rengi gözlü.

o kadar detayli bakamiyorum canim genel bi yorum benimki sadece bu aralar aklinda olan seyler ve kisa zamanda alacagin muhtemel haberler falan cikiyo iste :)

biraz durgunmusub canim bu aralar kendine fazla yuklenmis gibisin... Ama sansli oldugun bi dönemdesin ve bunlari farketmiyor gibisin aklina taktigin baska seyler var sanki ask konusuna cok takiliyosun,. Önümüzdeki gunlerde hem mutlu bi Haber alacaksin Hemde bi tartisma sonucu bisey kaybedeceksin dikkatli olmazsan bu tartisma sonucunda buyuk sanssizlik yasayablirsin... Aklindan gecen bi Adam Ya da hayatinda olan sevdigin Adam deyim yeni bi baslangic umut ediyo ama bu senin icin pek iyi gözükmüyo belki seninle bi adim atmak istiyo Ya da sen bunun haberini aldigin icin kendini cok mutsuz hissedebilirsin... Bunlarin disinda cok Özlem duydugun birisi var benden bu kadar canim umarim birazcik tutturabilmisimdir epeydir kartlari elime almamistim :)

Benim ictigim budur reddmars duy sesimi :KK1:

cherry ciğim etrafın ne kadar aydınlık güneş gibisin ışıl ışıl sende görmüşssündür falında , hep kendin içini karartıyosun canım çok düşünüyosun biraz rahatlat kendini, birileriyle görüşmeye başladın ya da başlıycaksın eli kulağında hatta mesajlaşmalarınız çok olucak, kafalarınız uyumlu biri senin ten renklerinde biri
9 lu bi vakitte
açık tenli çocuktan haber mi geldi sana bir bayan var kötü niyetli onunla bu açık tenli çocuk ile ilgili konuşman olmuş ya da olucak, fincanın sapının nerde olduğunu görmediğimden zamanı kesin söyleyemiyorum
mutlu olucağın bi evreye giriceksin, çevren kötü senin gözler hep üzerinde yaptıkların çok konuşuyor, akrabalarında çevrenki arkadaşların da hatta senin tanımayıp bilmediğin insanlar bile senin hakkında konuşuyo bunlar da görüceksin rahatsız olucaksın
ağaçların yeşerdiği zaman da çok güzel bi haberin gelicek kalabalık içersinde yoğunluk içersinde aydınlatıcak seni tatlım herşey gönlünce olsun :KK70:

kızlar yoktum bayadır gelemedim falımı yüklüyorum bakanın falına bakarııııııııııım.
giiz ve cherycik sizin sözünüz vardı eskilerden:)) yeni fallarınıza da bakıcam şekerler zaten :KK16:
Eki Görüntüle 1017586 Eki Görüntüle 1017574 Eki Görüntüle 1017591 Eki Görüntüle 1017587 Eki Görüntüle 1017575 Eki Görüntüle 1017573 Eki Görüntüle 1017588 Eki Görüntüle 1017585 Eki Görüntüle 1017572 Eki Görüntüle 1017590

canım benim, hemen bakıyorum falına :)

tatlım yüreğini ikiye bölmüşssüm, bi aydınlık düşünüyosun bi karanlık, dikkat et bu sıkıntı stres cildini de etkiliyo , sıkıntıya gelemiyosun
19 lu bi vakitte aşk ile ilgii bi konuşman olucak, haberlerin var bol bol, küçük küçük geliyorlar, kalabalık içersinden çıkamıycaksın sen sıkıntılı olduğunu düşünüceksin aslında bu kalabalık sana iyi gelicek canım benim, senin eskisini gericek bırakıcaksın bu sefer güçlüsün, sevgin içinde kalıcak , ama bu sana güzellik getiricek gösteriyor, konuşmalarına dikkat et kendine zarar verebilirsin, sana yeni birileri gelicek bence hatta 2 kişi falan da olabilir, biri umral yakışıklı biri sen de beğeniceksin aklını ve dilini iyi kullanabilen biri, kıskançlıkta olucak yanı zamanda ama kırık kalbin berekete bolluğa gidicek güneş açıcak resmen üzerin de tatlım sen yeni bi ilşkiye başlıycaksın 1 aya kalmadan bence başı msjlaşmaları bol olucak bi ilşki, iş konusunda beklemedes,n henüz, vakti var daha
6lı bi vakitte 4-5 kişilk bi toplulukta hoş bi sohbet var , seni çiçek gibi gören biri hayatına giricek
umarım herşeygönlünce olur tatlım

tamam o Zaman buralardamisin sen dün gece cok tuhaf ruyayla uyaniklik arasinda ilginc bisey oldu onun icin senden bitane iskambil istesem ikimizde esmer o biraz daha esmer

sonra bi de genel anlamda ask hayatima bakarsan sevinirim suan hayatimda kimse yok yeni biri olacak mi ne Zaman olur falan filan tarzi bisey iste uygun fali sen daha iyi bilirsin

canım, rüyanı yorumlayım bence sen özelden yaz
birde kartlara baktığım zaman isim istiyorum sorular sorarken net olmalı sen özelden msj at bana deste bakayım aşk yorumları istiyosun adını ve ten,saç,göz rengini manitan varsa ya da sormak istediğin bi insan varsa onunda aynen yazarsan sevinirim
sen msj at ben müsait olduğumda büyük ihtimal yine gece olur dönerim sana canım :)

canım benim, hemen bakıyorum falına :)

tatlım yüreğini ikiye bölmüşssüm, bi aydınlık düşünüyosun bi karanlık, dikkat et bu sıkıntı stres cildini de etkiliyo , sıkıntıya gelemiyosun
19 lu bi vakitte aşk ile ilgii bi konuşman olucak, haberlerin var bol bol, küçük küçük geliyorlar, kalabalık içersinden çıkamıycaksın sen sıkıntılı olduğunu düşünüceksin aslında bu kalabalık sana iyi gelicek canım benim, senin eskisini gericek bırakıcaksın bu sefer güçlüsün, sevgin içinde kalıcak , ama bu sana güzellik getiricek gösteriyor, konuşmalarına dikkat et kendine zarar verebilirsin, sana yeni birileri gelicek bence hatta 2 kişi falan da olabilir, biri umral yakışıklı biri sen de beğeniceksin aklını ve dilini iyi kullanabilen biri, kıskançlıkta olucak yanı zamanda ama kırık kalbin berekete bolluğa gidicek güneş açıcak resmen üzerin de tatlım sen yeni bi ilşkiye başlıycaksın 1 aya kalmadan bence başı msjlaşmaları bol olucak bi ilşki, iş konusunda beklemedes,n henüz, vakti var daha
6lı bi vakitte 4-5 kişilk bi toplulukta hoş bi sohbet var , seni çiçek gibi gören biri hayatına giricek
umarım herşeygönlünce olur tatlım
ağzına sağlık gizciiim.
bir çocuk var kumral gibi beyazada yakın benden az uzun aynıdır yada zayıfca.
ilgileniyor mu bilmiyorum ama ilgilenirse olabilir:KK1: sence bu o mudur ki yaa:26:

X