Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• $1.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 38
  • $2.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 39
  • $3.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 45
  • $4.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 50
  • $5.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 45
içimdeki kelebekler pır pır , falıma bakanın falına bakarım biliyosunuz :)

Eklentiler

• $2014-02-12 21.52.34.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 40
  • $2014-02-12 21.51.51.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 34
  • $2014-02-12 21.51.27.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 35
  • $2014-02-12 21.50.38.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 43
  • $2014-02-12 21.50.17.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 50
  • $2014-02-12 21.55.43.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 37
  • $2014-02-12 21.55.29.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 27
  • $2014-02-12 21.53.48.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 43
  • $2014-02-12 21.53.27.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-02-12 21.53.13.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 36
  • $2014-02-12 21.56.25.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 29

canım içini çok karartmışsın. içinin sıkıntısını tam anlamıyla atamıyorsun. sırtını dönmüş bir adam var. sen ona doğru bakıyorsun.adamda geleceğe doğru bakıyorsun. göbeklice bir adam yola çıkıyor. sen onu yolcu eder gibisin. güzel bir horozun var. sabah aydınlığıyla sana güzel bir haber gelecek. sıra sıra dizilmiş insanlar var. sanki bir yere taşınıyorlar.sana başka bir kumral adamdan bir haber geliyor. adamın arkasında bir şeyler var. tabakta da ters dönmüş bir L harfi var.

canım bana katina bakar mısın. ben kumralım,koyu kestane saçlarım, ela gözlüyüm o ise esmer, siyah saçlı,beyaz tenli.

kızlaar çok boş kalmış buralar hadi ben geldim sizde geliiin
benim salakla dün 10dk konuştuk havadan sudan tabi ama olsuun
domuz arasa birde

Size cok kizan biri var birde onu destekleyen birisi ikiside erkek
cok üstünüze gelmi$ler sizde geriye dogru kacmissiniz aklinizda soru isaretleri neden ben haksiz yere bu suclamalara maruz kaldim?? diyorsunuz sanki.
birisi size kalbini aciyor yani kalbindekilerini duygularini size aciklamaya gelmi$ sizde bu kocaman kalbi almi$siniz sanki beklediginiz bir durummu$.
Kapali bir yerde tek ba$ina duran size küsmü$ biri var bu ki$i ile bari$mak icin pesindesiniz ama size arkasini dönmü$ simdilik barismaya niyeti yok gibi
Birde elinize gecicek olan güzel kismetler var
Gideceginiz birsürü yollar var :)
Benden bu kadar :)

Bitanem sen yüregindeki bir sIkIntiyyi atmi$ssin rahatlami$sin gün güzel..Kalan ufak telek SIkIntilarinida atiyosun az kalmi$
Yüregin hop edip kabarcak cok güzel bir haber alicaksin aniden.
Canim cocugu düsünerek kapadin heralde o cikmis kendi kendine düsünüyor gibi sanki aklinda biri var
inanmiycaksin belki ama bir haberle$meniz olacak sizin telefonla haberini alacaksin bundan
bulu$ma görünüyor yanyanasiniz.
senin pesinde 2 erkek var
onun pesindede bir kiz cikti
ama onlarin bir önemi yoook kalp var kocaman ikinize ait
Fazla bisi cikmami$ baska :18:
Ama ins gercek olur

ooy ooy yerim seni ağzına sağlık yakında mııı.
belki dün karşılaştık ya sevdiğini anlamıştır hehehe

çok sevindim senin adına canımcım :) katina destesi bakayım sana özelden bilgilerini at, sorularını da yaz

bi sıkıntınız olmuş, ama aydınlığınız var sıkıntıda birileri yapmak istediğiniz bişeyleri engellemiş gibi 2 kişi bunlar
geçmişten olan arkadaşlarınızı elekten geçirmişssiniz baya bi dökülen olmuş, siz unutamıyosunuz bunları ama aklınız hala geride aslında aydınlık etrafınız ama kafanız o tarafa bakıyor, sindiremiyosunuz
böle dengesi tutturulmamış, bi taşın üstündesiniz dengede duruyosunuz ama , altınız sağlam değil,
bir insanın yüzünü hayal ediyosunuz heralde gözleri ve burnu nokta gibi birbiriyle uyumlu, boncuk boncuk derler ya o misal açık tenli biri
geçmişte kalan bi insan , size bundan hayır gelmemiş sanki gelmiycek gibi de
7 li bi vakitte dengenizi sarsıcak bi haber alabilirsiniz
bekarım demüşsiniz, ben bi erkek görüyorum sizinle aynı ten renkteki gibi ve sizden biraz üstün duruyor, mevki olarak da olabilir, ona ulaşmaya çalışıyosunuz,
birisini araya sokucaksınız ve sizi ona ulaştırıcak, bişeyler ayarlayıp oku yayla fırlatır gibi sizide o insana göndericek sanki, ağaç çıkmış, ağaçlar yeşermeye başlayınca olcak heralde
onun dışında bi derdiniz fazla yok aşk dilemişssiniz,

iş için uğraşmanız gerekiyor,
çok yakın bi arkadaşınızla karşılıklı konuşmanız var size çok güzel bi haber getiricek kocaman bi kuş var uzun kuyruklu,
istekleriniz ya da umut ettiğiniz şeyler aslında birbirleriyle bağlı zincir gibiler, biri olsa ardı ardına güzel dilekleriniz gerçekleşicek, arkanızı döndüğünüz bir bayan sizinleiletişim kurmaya çalışıcak gözleri büyükçe biri
benden bu kadar sorularınız varsa katina destesi ya da tarot bakayım
sizde bana bakarmısınız ? kahve ya da kartlar farketmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…