Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
bi sıkıntınız olmuş, ama aydınlığınız var sıkıntıda birileri yapmak istediğiniz bişeyleri engellemiş gibi 2 kişi bunlar
geçmişten olan arkadaşlarınızı elekten geçirmişssiniz baya bi dökülen olmuş, siz unutamıyosunuz bunları ama aklınız hala geride aslında aydınlık etrafınız ama kafanız o tarafa bakıyor, sindiremiyosunuz
böle dengesi tutturulmamış, bi taşın üstündesiniz dengede duruyosunuz ama , altınız sağlam değil,
bir insanın yüzünü hayal ediyosunuz heralde gözleri ve burnu nokta gibi birbiriyle uyumlu, boncuk boncuk derler ya o misal açık tenli biri
geçmişte kalan bi insan , size bundan hayır gelmemiş sanki gelmiycek gibi de
7 li bi vakitte dengenizi sarsıcak bi haber alabilirsiniz
bekarım demüşsiniz, ben bi erkek görüyorum sizinle aynı ten renkteki gibi ve sizden biraz üstün duruyor, mevki olarak da olabilir, ona ulaşmaya çalışıyosunuz,
birisini araya sokucaksınız ve sizi ona ulaştırıcak, bişeyler ayarlayıp oku yayla fırlatır gibi sizide o insana göndericek sanki, ağaç çıkmış, ağaçlar yeşermeye başlayınca olcak heralde
onun dışında bi derdiniz fazla yok aşk dilemişssiniz,

iş için uğraşmanız gerekiyor,
çok yakın bi arkadaşınızla karşılıklı konuşmanız var size çok güzel bi haber getiricek kocaman bi kuş var uzun kuyruklu,
istekleriniz ya da umut ettiğiniz şeyler aslında birbirleriyle bağlı zincir gibiler, biri olsa ardı ardına güzel dilekleriniz gerçekleşicek, arkanızı döndüğünüz bir bayan sizinleiletişim kurmaya çalışıcak gözleri büyükçe biri
benden bu kadar sorularınız varsa katina destesi ya da tarot bakayım
sizde bana bakarmısınız ? kahve ya da kartlar farketmez

Tesekkür ederimmmm
Katina bakayim bende size iliskiniz varmi? bide isim lazim

Son düzenleme:
$DSC04967.jpg $DSC04968.jpg $DSC04969.jpg $DSC04970.jpg $DSC04971.jpg $DSC04972.jpg $DSC04979.jpg $DSC04978.jpg $DSC04977.jpg $DSC04976.jpg $DSC04975.jpg $DSC04974.jpg $DSC04973.jpg $DSC04980.jpg

Canim yüregini sIkMissin baya
Cok kismetli gördüm seni
Bu aralar iyi olacak aslinda hersey düzene girecek
sen kendini sIkmissin umutsuz hissetmissin ama düsündügün gibi diil
bir erkekle basbasa bulusmalu bir durum var
seni düsünen biri var sanki sana bir haber getiriyor bu kisi
havada ask kokusu var kalple ucuyor sanki tabaktada sevdigin kisi ile bulusman var canim hadi hayirlisi
seni bulundugun konumdan cok yukarilara tasiycak birisi var canim
birde ummadigin biri sana arkasini dönecek
maddi konular hakkinda canin sIkIlmis ama düzelicek
cok yanliz kalmis ve üzülmüssün omuzlarindaki yük hafiflemeye basliyor :KK54:

canım tarot açtım sana.
canım çalışıyormuydun çalışıyorsan işinde yada çalışmıyorsan emek verdiğin bir onuda etrfında sana zarar vermek isteyen birini farketmişsin bu yüzden canın sıkılmış kendini güçsüz hissediyorsun.bu kişiye karşı çok öfkelisin ama sanırım birazda olayı sen büyütüyorsun takmazsanda pek bi zararı olmaz gibi.sanki sen inat etmişsin.bugünlerde artık bu olay yüzündenmi yoksa sorunların arttığı içinmi mutsuzsun sanki kötüye gittiğini düşünüyorsun.yakın zamanda sen bu olayları farkeettiğin için olanlardan az bir zararla kurtulacaksın.burada ateş grubundan bir erkek var şovalye olarak:KK1: şovalye dediğime bakma bu pek iyi biri değil belkide işlerinin ters gitmesine sebeptir yada bu olayların neticesinde ateş grubu bir erkekle bir görüşmen olabilir ama bu duygusal bişey değil galiba.etrafındakiler emeklerinin karşılığını alamadığını düşünüyorlar.bir hediye yada eline ufak bir miktar para geçebilir 300-400 gibibişey.

Kahve koyarsan daha iyi olur canim

canım için ne kadar çok kararmış. kara bulutlar dolaşıyor sanki üzerinde. sırtında yük olan bir adam var. kamburu çıkmış adamın. karşılıklı iki kişi tartışıyor sanki. bu iki kişinin üzerinde karabulutlar var. küçük bir kalp var. sanki yeni yeni başlayan bir ilişki gibi.
iki kişi bir yola çıkıyorsunuz ve yolunuz açık.
vücutları bir fakat kafaları farklı yöne bakan 2 kişi var. sanırım hala birbirlerini fiziksel olarak beğeniyorlar fakat fikirleri zıt bu kişilerin.
tabakta da kocaman 2 balık var. karşılıklı konuşuyorlar. yine küçük bir kalp çıkmış. sanırım yeni bir aşk kapını çalabilir.

benim içinde katina bakar mısın tatlım. ben kumralım, ela gözlüyüm. o ise esmer, kahve rengi gözlü, siyah saçlı

sağol canım yorumuna sağlık:KK16: canım bişey sorucam falda çıkan fikirleri zıt iki kişi bunların tipleri çıkmışmı

canım için ne kadar çok kararmış. kara bulutlar dolaşıyor sanki üzerinde. sırtında yük olan bir adam var. kamburu çıkmış adamın. karşılıklı iki kişi tartışıyor sanki. bu iki kişinin üzerinde karabulutlar var. küçük bir kalp var. sanki yeni yeni başlayan bir ilişki gibi.
vücutları bir fakat kafaları farklı yöne bakan 2 kişi var. sanırım hala birbirlerini fiziksel olarak beğeniyorlar fakat fikirleri zıt bu kişilerin.
tabakta da kocaman 2 balık var. karşılıklı konuşuyorlar. yine küçük bir kalp çıkmış. sanırım yeni bir aşk kapını çalabilir.

benim içinde katina bakar mısın tatlım. ben kumralım, ela gözlüyüm. o ise esmer, kahve rengi gözlü, siyah saçlı

canım çok sevindim eskisi gibi sık giremiyorum denk gelemiyoruz.buralardamısın 10dk ya ekliyorum yeni içtimde daha tam soğumadı

tatlım yeni gördüm, bakıyorum
bişeyler öğrenmişssin sen bir beyle ilgili, üzülmüşsün ama seni çok yaralayan bi üzüntü değil, evde sorunlar var düzelicek ama
bir bayanla görüşmelerin var esmer biri bu
son zamanlarda hayatın iyi gidiyor tatlım, seninkiyle aranız güzel gidicek gibi gözüküyor , mutluluk istiyosun
iş yerinde kendini baya bi tecrübe etmiş gibisin, iyice öğreniyosun herşeyi daha rahatsın, ilk başlarda çekindiğin kahve gözlü kahve saçlı bayanla iyisiniz işyerindeki, bi gerginlik demeyimde yıldızınız geç barışmış bu bayanla
ilşkide sevginiz çok fazla ama size ayrılık görünüyo gibi, çok iyi olucaksınız dedim kartlar sonunda anahtar ters verdi, yanında da kalif bunların ikisi yan yana ayrılık diye yorumladım ben , ama bu ayrılık seni sıkıntıdan kurtarıcak , üzülmiyceksin belki tekrar barışma olabilir emin olamadım, dengesizlik var

yorumuna sağlık canım:KK19: bişey sorucam canım falda çıkan şahısların tipleri falan hiç çıkmamışmı merak ediyorumda:KK30:

Canim yüregini sIkMissin baya
Cok kismetli gördüm seni
Bu aralar iyi olacak aslinda hersey düzene girecek
sen kendini sIkmissin umutsuz hissetmissin ama düsündügün gibi diil
bir erkekle basbasa bulusmalu bir durum var
seni düsünen biri var sanki sana bir haber getiriyor bu kisi
havada ask kokusu var kalple ucuyor sanki tabaktada sevdigin kisi ile bulusman var canim hadi hayirlisi
seni bulundugun konumdan cok yukarilara tasiycak birisi var canim
birde ummadigin biri sana arkasini dönecek
maddi konular hakkinda canin sIkIlmis ama düzelicek
cok yanliz kalmis ve üzülmüssün omuzlarindaki yük hafiflemeye basliyor :KK54:

sağol canım yorumuna sağlık rica etsem kahve falımada bakarmısın. sende saç ten göz renklerinizi ve burçlarınızı yazarsan tarotla katina bakarım sana

tatlım yeni gördüm, bakıyorum
bişeyler öğrenmişssin sen bir beyle ilgili, üzülmüşsün ama seni çok yaralayan bi üzüntü değil, evde sorunlar var düzelicek ama
bir bayanla görüşmelerin var esmer biri bu
son zamanlarda hayatın iyi gidiyor tatlım, seninkiyle aranız güzel gidicek gibi gözüküyor , mutluluk istiyosun
iş yerinde kendini baya bi tecrübe etmiş gibisin, iyice öğreniyosun herşeyi daha rahatsın, ilk başlarda çekindiğin kahve gözlü kahve saçlı bayanla iyisiniz işyerindeki, bi gerginlik demeyimde yıldızınız geç barışmış bu bayanla
ilşkide sevginiz çok fazla ama size ayrılık görünüyo gibi, çok iyi olucaksınız dedim kartlar sonunda anahtar ters verdi, yanında da kalif bunların ikisi yan yana ayrılık diye yorumladım ben , ama bu ayrılık seni sıkıntıdan kurtarıcak , üzülmiyceksin belki tekrar barışma olabilir emin olamadım, dengesizlik var

canım falında senin biraz dikkafalı biri olduğun çıktı belki bu kişiye karşı öylesindir bilmiyorum.bu çocuk sanki senin ağzının içine bakıyor seni istiyor gibi hissettim ben fakat sen ne oluyorsa tersmisin yda işlerin hep tersmi gidiyor olmuyor bir türlü.sana olan duygularında samimi.aranızda bir tartışma geçebilir belki kıskandığı için seni kıracak şeyler söyleyebilir.sen kendini geliştiriyorsun.yeni tanıştığın biriyle arkadaşlık ilişkisi kurabilirsin.fakat bu kişinin sana ufak yalan sözleri olabilir artık aslında ufağını büyüğünü bilmiyorum.işle ilgili bir girişimin varsa istediğin gibi sonuçlanmayabilir.bu kişiyle aranızda birşey olacakmış gibi hissetmedim ama sonuç kartında şu yazıyor" evlilikte yada ilişkide tutarsızlık var.birisi senden gerçek yüzünü gizliyor" bence sizin aranızda birşey olmayacak canım

aslında aydınlık falın, kuruntuların içini yiyip bitiriyor, cilt problemlerin var mı? stresden çıkabilir dikkat et tatlım
işle ilgii herşey giderek meyvesini veriyr, çok beraketli çıkmış, tatlım kılıç falan da var hedeflerin baya keskin ve başarılısın, giderek daha güzelleşicek,
siznkiyle dediğim gibi dengesizlik var bi kavga bi çok iyisiniz, ortası yok hiç
takip ediyosun sanki bunu ya da öyle yapmak istiyosun, sürekli ne yapıyo nerde bilmek istiyosun, güvensizlik yiyip bitiriyor seni
kalbin o kadar saf ve güzel çıkmışki ortada ama resmen biri ağzını açmış yemeye çalışıyo, el üstünde tutmak yrine
kalabalıkların var, toplantılar fazla olucak heralde, böle proje yapılan bi yerde mi çalışıyosun sanki, bi kaç insan bir araya gelmiş bişeyler yapmaya çalışıyor gibi görüyorum
hanende biraz çalkantılı, umarım herşey gönlünce olur, sana yeni biri gelicek heralde bu çalıştığın yerden zaman göremedim ama yakın bi zamanda değil , açık tenli biri
umarım herşey gönlünce olur

sağol canım yorumuna sağlık :KK19: canım bilgilerini yazdınmı göremedim

aslında aydınlık falın, kuruntuların içini yiyip bitiriyor, cilt problemlerin var mı? stresden çıkabilir dikkat et tatlım
işle ilgii herşey giderek meyvesini veriyr, çok beraketli çıkmış, tatlım kılıç falan da var hedeflerin baya keskin ve başarılısın, giderek daha güzelleşicek,
siznkiyle dediğim gibi dengesizlik var bi kavga bi çok iyisiniz, ortası yok hiç
takip ediyosun sanki bunu ya da öyle yapmak istiyosun, sürekli ne yapıyo nerde bilmek istiyosun, güvensizlik yiyip bitiriyor seni
kalbin o kadar saf ve güzel çıkmışki ortada ama resmen biri ağzını açmış yemeye çalışıyo, el üstünde tutmak yrine
kalabalıkların var, toplantılar fazla olucak heralde, böle proje yapılan bi yerde mi çalışıyosun sanki, bi kaç insan bir araya gelmiş bişeyler yapmaya çalışıyor gibi görüyorum
hanende biraz çalkantılı, umarım herşey gönlünce olur, sana yeni biri gelicek heralde bu çalıştığın yerden zaman göremedim ama yakın bi zamanda değil , açık tenli biri
umarım herşey gönlünce olur

katina falın:canım eskisiyle bir barışma göremedim.onun hayatında başka birinide göremedim.eski sevgilin sanırım sana güvenmiyor tutarsız biri olduğunu düşünüyor.seninle ilgili kafasında bir hesaplaşma yapmış ve sanırım senden vazgeçmiş.burada açık kumral yada sarışın bir erkeğinde rolü var kişi kimin nesidir bilmiyorum ama erkek arkadaşına zarar vermeye çalışan biri.of be canım sen bu çocuğu unutmak istiyorsun çünkü artık dönmez diye ama unutamadığını farkedeceksin.kendi kendine mutlu olmak için telkinlerde bulunup birşeylerin daha iyiye gitmesi için uğraşıyorsun öylede yapmalısın.(sana tavsiyem Allah ın isimlerini okuman)kendini geliştireceksin.bu eskisiyle ilgili birşey öğrenebilirsin.burada kumral bir kadın var senin görüştüğün bu kişşi sana bir bilgi yada seni mutsuz edecek bişey söyleyebilir dikkkat et canım.iyi niyetli biri değil galiba.
tarot falın:canım bu aralar kedini çok yıpratmışsın sinirsel rahatsızlığın olabilir dikkat etmelisin kendine.toprak grubu bir erkek var bu kişi senin bulunduğun ortamdan biri.okuldan biri olabilir yada çalışmıyordun sanırım ama işe başlarsan oradan biri böyle biri var gündeminde bu günlerde yoksada olabilir.olgunca bir erkek sana akıl verebilir kafanı karıştırmaya çalışabilir bu kişi iyi niyetli biri değil sanırım.bugünlerde aşktan yana mutsuz hissediyorsun yada karşılıksız gibi.yakın zamanda sarışın bir kadınla görüşmen olacak işe girmeyi düşünüyormusun canım bir işe başlayabilirsin.etrafında inançlı biri olduğun güvenilir biri olduğun düşünülüyor.fakat seninduygusal bir boşluğun var biraz sabretmen gerek bunlara.hayatına mayıs ayında biri girebilir canım
çok uykum geldi canım bu kadar yorumlayabildim

şimdi gönderdim tatlım :)

katina falın:canım eskisiyle bir barışma göremedim.onun hayatında başka birinide göremedim.eski sevgilin sanırım sana güvenmiyor tutarsız biri olduğunu düşünüyor.seninle ilgili kafasında bir hesaplaşma yapmış ve sanırım senden vazgeçmiş.burada açık kumral yada sarışın bir erkeğinde rolü var kişi kimin nesidir bilmiyorum ama erkek arkadaşına zarar vermeye çalışan biri.of be canım sen bu çocuğu unutmak istiyorsun çünkü artık dönmez diye ama unutamadığını farkedeceksin.kendi kendine mutlu olmak için telkinlerde bulunup birşeylerin daha iyiye gitmesi için uğraşıyorsun öylede yapmalısın.(sana tavsiyem Allah ın isimlerini okuman)kendini geliştireceksin.bu eskisiyle ilgili birşey öğrenebilirsin.burada kumral bir kadın var senin görüştüğün bu kişşi sana bir bilgi yada seni mutsuz edecek bişey söyleyebilir dikkkat et canım.iyi niyetli biri değil galiba.
tarot falın:canım bu aralar kedini çok yıpratmışsın sinirsel rahatsızlığın olabilir dikkat etmelisin kendine.toprak grubu bir erkek var bu kişi senin bulunduğun ortamdan biri.okuldan biri olabilir yada çalışmıyordun sanırım ama işe başlarsan oradan biri böyle biri var gündeminde bu günlerde yoksada olabilir.olgunca bir erkek sana akıl verebilir kafanı karıştırmaya çalışabilir bu kişi iyi niyetli biri değil sanırım.bugünlerde aşktan yana mutsuz hissediyorsun yada karşılıksız gibi.yakın zamanda sarışın bir kadınla görüşmen olacak işe girmeyi düşünüyormusun canım bir işe başlayabilirsin.etrafında inançlı biri olduğun güvenilir biri olduğun düşünülüyor.fakat seninduygusal bir boşluğun var biraz sabretmen gerek bunlara.hayatına mayıs ayında biri girebilir canım
çok uykum geldi canım bu kadar yorumlayabildim
saol canım, ex imin kankaları hep esmer bi bu açık tenli , kim ki bu kişi bilemedim, okuyorum yaw bu ara iş yok gibi annemler de istemiyo vaktim de yok zaten hafta sonları bile okul olucak ilerde
yüreğine sağlık canım yine de

X