Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

evet bebeğim nazar beni bitiriyo anneme diyorum bi kurşun döktürelim die :)
şu notlar bi açıklansın öle bi gezcem ki deli gibi, içim içimi yiyo, onlarda gözüküyo mu geçmişmiyim hepsinden?
çok saol şimdiden yüreğine sağlık bende katina bakayım sana istersen

bence geçiceksin de sanki bir dersin senin sıkıntılı öyle geldi bilmiyorum bebek.
oluuur.
ben beyaz tenli kızıl saçlı ela gözlüyüm.
benim eskiside esmer kahverengi gözlü saçlı. isimleri özelden atıyorum.

pazartesi açıklanıyo notlar işh bir an önce kurtulurum :)

kızlar falım.bakana bakarım

Baby cigim son baktigimda senin eski sevgili gormustum galiba. Senin de saglikla ilgili bir is yaptigini ya da okudugunu gormustum.

Senin eski sevgilin muhendislik/mimarlik tarzi bir sey mi okuyor? Bu cocuk derslerle o kadar mesgul ki, seni surekli kafasinin ardina itiyor, su sinavlar bir bitsin baby yi oyle dusuneyim, onunla ilgili oyle karar vereyim diyor. Ben bu cocugu kampus icinde agaclikli, bir yerde goruyorum, yolun iki kenarinda agaclar var, acaba benim mezun oldugum okul mu . Merak etme derslerden kafasini kaldiramiyor, kimseye bakamiyor Bu cocuk sapsal

Son düzenleme:

doğru bebeem ben sağlıkçıyım oda sağlıkçı ama stajları çook yoğun doğru.mal çocuk bakmasın da beni de arasın yaae ööööf

Ayol herkes mi kiskanir nasil bir Cherry yim boyle Sirret kari oldum iyice, falda da mi cikmis ne

Ayyyyyy ne cesaretlendircem, ne boncuk dagiticam, isteyen gelir alla alla O bahsettigin kismet degil, isyerinde beni hic sevmeyen hic anlasamadigimiz bir herif var o , yakinda anasini dansa kaldiricam ama slow calmasini bekliyorum

hahaha belli belli beline koymuş elini çingenlik yapıyosun zateen
ay arasın da çok oldu artık zamanı geldi bi mesajına tavım

canm bunalımlı bir dönem yasamışsın ama yakında bu sıkıntılarından kurtulup kendi açından büük bir değişim içine gireceksn. yani şöyle söyleyebilirim ki şuan kafanı taktıgın bütün olumszlardan sıyrılıp çıkıcaksn ve geriye dönüp baktıgıbda bunlar için mi kendimi böyle üzmüşüm diye bakacaksn sonrasına. bncil davranısları olan biri var etrafında bu kişi hem seni hemde kndi etrafındaki herkesi üzüp kırıyor nedense.fincanını kapatırken dileğin her neyse bu dileğinde birinin gözü var ve bu istediğin şeyn gerçekleşmesini de engellemeye çalışıyor bu kişi. maddi sorunlar olmuş ama atlatmışsn bu sıkıntını. seni mutlu edecek bir haber neticesnde içindeki karamsarlıktan da kurtulcaksn. bir sıkıntın var ve bu sıkıntı seninle birlikte etrafndaki 4 kişiyi daha ilgilendiriyor bu konuyla alakalı oturup konusacaksnz bu kişilerle.

teşeküür ederim bebeğim ağzına sağlık

kızlar falıma bakanın deste ya da tarot bakıcam,
julia bakıyorum şimdi canım

canım biri sana karsı kızgınlık anında seni çok üzecek şeyler söylemiş. bunu aklına takmış ve çok üzülmüşsün ama bu lafı söyleyen kişi de şuan pişman görünüyor söylediklernden. yakın zamanda bir yolun olacak. senden öte etrafındaki insanların sorunları artacak ve gelip seninle konusacaklar hep onların bu durumu seni de üzecek ve o dönemlerde çok sıkıntılı olacaksn sende. önüne işle alaklaı yada eğitiminde olabilir bu yeni kapılar açılacak. inatçılıpıyla da seni üzen biri var ama bu kişi artık gururu bir kenara bırakıp sana adım atacak.

Rapisa cigim fincaninda ilginc sekiller var o yuzden sana ozel Cherry fali bakiyorum

Simdi kuzum, seni yeni bir ortamda goruyorum is anlamainda, sen yeni bir ise falan mi basladin, is mi degistirdin? Yeni oldugun icin kendini gostermek istiyorsun ve gostereceksin de.

Simdi seni 2.ci resimde karsilikli bir erkekle konusurken goruyorum, beyaz tenli bir erkek bu. Sen zamaninda bu adama kirilmis, uzulmus, ofkelenmissin ve bu figurde yine sen ofkelisin, gecmisteki seyler icinde hala duruyor ve cok kucuk ve alakasiz bir sey olacak ve senin cinlerin tepene icinde birikenler yuzunden toplanacak. Bu adami ben hic begenmedim acikcasi, kisiligi rezil derim, aldatmaya meyilli birisi

Ote yandan tabaginda o kadar buyuk bir balik var ki, adeta bir denizalti ve cok yakin bir ksimet bu, bu da 3.cu resmi acikliyor bence 3. resimde bu herifle degil, kumral biriyle sarmas dolassin kuzum, bakmaya doyamadim, o kadar tatli ve sicak geldi ki bu sekil. Sen kumral biriyle ask yasayacaksin hazir ol

Son düzenleme:
vaaay be yoruma bak şşaşırdım güzel yorumlamışsın canım. ewt yeni işe başladım kendimi göstermek istiyorum fakat benimkiyle ayrıldık ve onunla olan sorunlarım beni mutsuz yapıyor bu da tabi işe de yeni başladığım için zorlanıyorum ortama uyum sağlamakta.bu dediğin kumral çocuk kim acaba kız merak ettim tipi falan çıkmış mı çıksa yazardın ama yine de soriiim dedim. benimki de bilmiyorum ya ben onun için çok fedakarlık yaptım sanki ilişkimizde erkek benmişim gibi hissetmeye başladım.8 aydır birlikteyiz öyle bunaldımki ölmek istiyorum bazen. keşke mucize gibi bişey olsada bu sıkıntılardan kurtulup mutlu bir ilişkim olsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…