Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar yeni falım. falıma bakanın falına bakarm..

canıım dün uykum vardı bakamadım.
sanki bir erkek var etrafı duvarlarla kaplanmış biri gelsin yardım etsin diye bekliyo çok düşünüyo senden uzak ama tanıdığın biri sende buna uzaktan bakıyosun giitmiyosun kızgınsın.ama o üzgün çıkmış.
3ncü bir şahıs yardım edecek buna sonra sizin bu erkekle görüşmeniz var iyi bir görüşme merak etme.
çok karışıksın yine sen.masa başında biriyle oturmuş konuşuyosun bu erkek arkadaşın olabilir. seviniceksin sen bu yemekte.
a ve u harfli kişilerle ilgili küçük küçük haberlerin var senin tanıdığın insanlar bunlar.
canım bi şehir dışı planın olacak senin yakında.
aileyi biri karıştıracak bide ailede bi koşturma var.
bu sıralar sana çok haber var canım arkadaşlarınla uğraşmaktaın sıkılıcaksın vallahi.

canıım dün uykum vardı bakamadım.
sanki bir erkek var etrafı duvarlarla kaplanmış biri gelsin yardım etsin diye bekliyo çok düşünüyo senden uzak ama tanıdığın biri sende buna uzaktan bakıyosun giitmiyosun kızgınsın.ama o üzgün çıkmış.
3ncü bir şahıs yardım edecek buna sonra sizin bu erkekle görüşmeniz var iyi bir görüşme merak etme.
çok karışıksın yine sen.masa başında biriyle oturmuş konuşuyosun bu erkek arkadaşın olabilir. seviniceksin sen bu yemekte.
a ve u harfli kişilerle ilgili küçük küçük haberlerin var senin tanıdığın insanlar bunlar.
canım bi şehir dışı planın olacak senin yakında.
aileyi biri karıştıracak bide ailede bi koşturma var.
bu sıralar sana çok haber var canım arkadaşlarınla uğraşmaktaın sıkılıcaksın vallahi.

hadi bakalım hayırlısı canım. senin kahvn ekli mi göremedm. gece geldiğimde yorumlucam

Bugunku sabah kahvem boyle cikti , ruh haliem uygun olarak kapkara :KK43:

cherycim sen elini beline koymuşsun birine kızıyosun vallahi:)
bu sıralar gerginsin sen böyle bi kaç tartışmaya daha giriceksin gibi.
canım senin kısmetin var bak bu ama cesaret edemiyo bi şekilde edicek zamanı var sen seviceksin bu adamı yakınlaşmalarınız var.
kız az cesaretlendir erkekleri de yaklaşsınlar sana:)
senden giden biri var gitmesini istemediğin erkek sanki ama arkasına bakmadan gidiyo vallahi bu adam.
senin başka bir kısmetin daha var yakınlarda gelecek bu senden çok az uzun zayıf değil ama topluda değil orta halli açık tenli.
burnu uzun biri sana bi haber getiricek bu kalple ilgili çıkmış ama kötü biraz seni üzücek tarzda.
şekerim 2 tane seni kıskanan düşmanın var biri kısa boylu bunların ama bişey yapamıcaklar merak etme.

bnm özelliklerimimi biraz açarmısın cnm ??? saç rengi mi göz rengimi erkek arkadasımın özelliklerimi :KK16:

katina istiyorsan ten renklerinizi göz renklerinizi
tarot istiyorsan burçlarınızı
ikisi içinde adlarınızı yazarsan daha iyi olur sorular daha net olur

$IMG_3462.jpg $IMG_3463.jpg $IMG_3464.jpg $IMG_3465.jpg $IMG_3466.jpg $IMG_3467.jpg $IMG_3468.jpg $IMG_3469.jpg
kızlar falım.bakana bakarım :KK16:

beybimmmm cnmm biriyle ufak çaplı bir tartışmamı yasadın sen biri birini resmen ezmiş hor görmüş cnmmm bu erkek kdını ezmiş umarım bu sen değilsindir cnm yaa :KK31:

ikili ilişkilerinde bu ara sanki daha bir karamsarsın hiç bişi yolunda gitmediğini bir daha aşık olamayacagını sanki evlenemeyecegini düşünüosun cnmmm :KK31:

at kafandn bu düşünceleri çok yakın bir zamanda yeni bir aşk gelecek sana baharın olack senin kuryan yapraklarını yeşertecek tekrar ama yaz aylarına doru cnm bu insan doru insan cnm hemen kestirip atmaaa sakın gelen teklifi üzerinnde düşün olur mu öyle tepelerde bir kalp çıkmış ki hep mutlu ol cnm sende bana bakarmısn bnm geyik topiğinde falım cnm sana özelden link yollayayım ben

beybimmmm cnmm biriyle ufak çaplı bir tartışmamı yasadın sen biri birini resmen ezmiş hor görmüş cnmmm bu erkek kdını ezmiş umarım bu sen değilsindir cnm yaa :KK31:

ikili ilişkilerinde bu ara sanki daha bir karamsarsın hiç bişi yolunda gitmediğini bir daha aşık olamayacagını sanki evlenemeyecegini düşünüosun cnmmm :KK31:

at kafandn bu düşünceleri çok yakın bir zamanda yeni bir aşk gelecek sana baharın olack senin kuryan yapraklarını yeşertecek tekrar ama yaz aylarına doru cnm bu insan doru insan cnm hemen kestirip atmaaa sakın gelen teklifi üzerinnde düşün olur mu öyle tepelerde bir kalp çıkmış ki hep mutlu ol cnm sende bana bakarmısn bnm geyik topiğinde falım cnm sana özelden link yollayayım ben

teşekkür ederim juliam.bakarım tabiki at linkini ama evet:KK34:

kızlar falıma bakanın deste ya da tarot bakıcam,
julia bakıyorum şimdi canım

Eklentiler

• $2014-02-01 20.39.49.jpg
    $2014-02-01 20.39.49.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 40
  • $2014-02-01 20.39.34.jpg
    $2014-02-01 20.39.34.jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 53
  • $2014-02-01 20.39.24.jpg
    $2014-02-01 20.39.24.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 58
  • $2014-02-01 20.38.58.jpg
    $2014-02-01 20.38.58.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-02-01 20.38.02.jpg
    $2014-02-01 20.38.02.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 55
  • $2014-02-01 20.40.03.jpg
    $2014-02-01 20.40.03.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-02-01 20.40.23.jpg
    $2014-02-01 20.40.23.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-02-01 20.40.34.jpg
    $2014-02-01 20.40.34.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 50
  • $2014-02-01 20.44.38.jpg
    $2014-02-01 20.44.38.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-02-01 20.45.38.jpg
    $2014-02-01 20.45.38.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

cnmmm tabagında öyle güzel kalp çıkmış ki tm ortasında görüyormusun :KK69:

ay harikaaa o kadar bozuktu ki moralımmm yüzüm güldü bir andaaa bayıldımm çok mu aşıksın cnm sen

aşkın karşılıklı merak etme sımsıkı sarılmıssınızzz el elesiniz hep çok güçlü aşıklarsınız

çok güzel bir fal ama genede için biraz sıkkın gibi cnm

birileri seni birz üzmüş sanırımmm kötü bişi yok falındaa cnm telwelerin buram burammm aşk kokuyorr ahhh çok güzel çok :KK69:

cnmmm tabagında öyle güzel kalp çıkmış ki tm ortasında görüyormusun :KK69:

ay harikaaa o kadar bozuktu ki moralımmm yüzüm güldü bir andaaa bayıldımm çok mu aşıksın cnm sen

aşkın karşılıklı merak etme sımsıkı sarılmıssınızzz el elesiniz hep çok güçlü aşıklarsınız

çok güzel bir fal ama genede için biraz sıkkın gibi cnm

birileri seni birz üzmüş sanırımmm kötü bişi yok falındaa cnm telwelerin buram burammm aşk kokuyorr ahhh çok güzel çok :KK69:

şuanda bi manitam yok ama olucak heralde o kalbi bende gördüm tam ortasında işh yüreğinize sağlık :)
msj attım size sormak istediğiniz sorunuz varsa sorabilrisiniz

canım dileğin için dua ediyosun sanki sen sürekli ama olucak gibi çıkmış.
için boğum boğum resmen darlanmışsın biraz böyle gidicek canını sıkanlar var dikkat et derim.
çok çabuk nazara geliyosun ve kıskanılan bir insansın gibi..
canım bu aralar gezmelere gidiyosun hep sen ama genelde 2 kişisiniz ama etrafındaki insanlar temiz çıkmış.
canım senin bir erkekle tanışman olucak arkadaş ortamında.bu çocuk ilgisini çabuk göstericek hızlı yakınlaşmanız var hadi hayırlısı:KK1:
canım geçmişten bişey duyup üzülüceksin ama kısa sürücek bu üzülmen.bilmediğin bişeyi resmen hazırlıksız pat diye aklında yokken duyucaksın çünkü o tarz bişey aniden olan yani.
bu erkek iyi biri canım seni sevicek baya mutlu edicek.saçları 3 numaraya yakın koyu tenli olucak

X