Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
alinti yapmayi unuttum cherry üst mesajima bak :):KK8:

Kralsin thalix, vallahi isyerimi super bilmissin.

Phuffffff, arkamdan bakanlarin ikisi de salak bence, kisa boyluysa istemem, uzun olan esmerse onu da istemem (yine edepsizlige basladim :KK53: ). Ben beyaz tenli, kumral, sarisin vs seviyorum ne yapayim :KK53: Yine abuk subuk tipler pesime takilmaz umarim, gelip bana hoslaniyorum diyenlere talip olanlara hic isinamiyorum zaten, antika tiplerden hoslaniyorum ben, sonra da durumu goruyorsunuz :KK54:

Geldim geldimmmm :KK9:
simdi cok hareketli bir döneme giriyorsun asiri sosyal olcaksin kalabaliktasin yada öyle bir ortama denk geleceksin
Bir erkek var diz cökmüs sanki af diliyor gibi ama bunlari sana degil kendi kendine konusuyor :KK20:
Sen bu cocugu bir yerde görüceksin hatta sen konusma baslaticaksin o sana arkasini dönmüs ayni boydasiniz.
Ba$ba$ada konusma yapicaksiniz bir masada gibi sana bazi parayla ilgili bisilerden bahsedicek sanki :S
canim sen cok önemli bir belge alicaksin resmi bir kurumdan bu belge cok temiz gercekten ve i$inede yariycak gibi görünüyor
senin bir yakinin baban vesile olabilir bu olaya
cok cok güzel bir haber alicaksin ve cok sevineceksin bir tavuk gördüm :) hersey güzel bir bicimde ilerliycek
bu cocuk arkasinida dönse snaa bakmasada askini kabul edicek snein onu ne kadar sevdigini anlayacak ve pismanlik yasiycak cok düsünceli cikiyor
Tabakta sizi el ele gördüm insallah ba$ ba$a bir konu$maniz olacak
etrafin kismetlerle cevrilmi$ üstelik :KK16:

Kralsin thalix, vallahi isyerimi super bilmissin.

Phuffffff, arkamdan bakanlarin ikisi de salak bence, kisa boyluysa istemem, uzun olan esmerse onu da istemem (yine edepsizlige basladim :KK53: ). Ben beyaz tenli, kumral, sarisin vs seviyorum ne yapayim :KK53: Yine abuk subuk tipler pesime takilmaz umarim, gelip bana hoslaniyorum diyenlere talip olanlara hic isinamiyorum zaten, antika tiplerden hoslaniyorum ben, sonra da durumu goruyorsunuz :KK54:

Gönlünün kapisini acabilecek ki$i gelsin ayagina cherrycim :KK34:

Geldim geldimmmm :KK9:
simdi cok hareketli bir döneme giriyorsun asiri sosyal olcaksin kalabaliktasin yada öyle bir ortama denk geleceksin
Bir erkek var diz cökmüs sanki af diliyor gibi ama bunlari sana degil kendi kendine konusuyor :KK20:
Sen bu cocugu bir yerde görüceksin hatta sen konusma baslaticaksin o sana arkasini dönmüs ayni boydasiniz.
Ba$ba$ada konusma yapicaksiniz bir masada gibi sana bazi parayla ilgili bisilerden bahsedicek sanki :S
canim sen cok önemli bir belge alicaksin resmi bir kurumdan bu belge cok temiz gercekten ve i$inede yariycak gibi görünüyor
senin bir yakinin baban vesile olabilir bu olaya
cok cok güzel bir haber alicaksin ve cok sevineceksin bir tavuk gördüm :) hersey güzel bir bicimde ilerliycek
bu cocuk arkasinida dönse snaa bakmasada askini kabul edicek snein onu ne kadar sevdigini anlayacak ve pismanlik yasiycak cok düsünceli cikiyor
Tabakta sizi el ele gördüm insallah ba$ ba$a bir konu$maniz olacak
etrafin kismetlerle cevrilmi$ üstelik :KK16:

evet bu aralar kısmetlerim var:KK1:
o salak bunu anlayana kadar inşallah ben ondan vazgeçmem.
thalix valla eğlenceye gidicem 1 2 haftaya oda kesin gelir tanıdıklar çok çünkü.
ya babam iş güç buluyorda bana onların yaşadığı şehirde ben master yaparken git gel yapamam diye yok diyorum:KK53:

evet bu aralar kısmetlerim var:KK1:
o salak bunu anlayana kadar inşallah ben ondan vazgeçmem.
thalix valla eğlenceye gidicem 1 2 haftaya oda kesin gelir tanıdıklar çok çünkü.
ya babam iş güç buluyorda bana onların yaşadığı şehirde ben master yaparken git gel yapamam diye yok diyorum:KK53:

hayirlisi canim ya baban cok ilgili görünüyor öylede hissettim zaten
o cocuk gelecek sana var bi durumlari cok ikilemde kalan biri nedense tereddüt ediyor anlamiyorum onu

hayirlisi canim ya baban cok ilgili görünüyor öylede hissettim zaten
o cocuk gelecek sana var bi durumlari cok ikilemde kalan biri nedense tereddüt ediyor anlamiyorum onu

kişiliği o bebeem yüz kere bişeyi düşünürr içide sorgular cesaret edemez böyle içinde yaşar hep öyle biri.
dışardan görsende ağzı kapanmaz konuşmaktan bu mu öyle dersin ama öyle.
bana açılması 6 ayı aldı düşün yani:KK53:
hoş çat diye ayrıldı domuz ama neyse..:KK47:

$20140129_184005.jpg $20140129_184025.jpg $20140129_184014.jpg $20140129_184032.jpg

Benim falim baya az cikti :KK70: heralde fazla bisi cikmaz :KK9:

sen yoldan gelicek birini bekliyosun sanki canım.
sen birine arkanı dönmüşsün bak arkadaşın bu umrunda değil resmen çok kızmışsın oda sinirli hiç ılımlı değil şu anda sana karşı.
sana bir haber var işle ilgili bu büyük bir haber iş değiştiricen sen sanki.
başka şehirde olabilir bu iş bilemedim ama.yada haberi başka şehirden biri verecek.
senin zamanında kalbini kıran biri geri arayacak ama umrunda olmıcak.
n harfli birine dikkat et aileden nazarı değiyo sana.
hoşlanacağın biriyle tanışıcaksın:KK16:

sen yoldan gelicek birini bekliyosun sanki canım.
sen birine arkanı dönmüşsün bak arkadaşın bu umrunda değil resmen çok kızmışsın oda sinirli hiç ılımlı değil şu anda sana karşı.
sana bir haber var işle ilgili bu büyük bir haber iş değiştiricen sen sanki.
başka şehirde olabilir bu iş bilemedim ama.yada haberi başka şehirden biri verecek.
senin zamanında kalbini kıran biri geri arayacak ama umrunda olmıcak.
n harfli birine dikkat et aileden nazarı değiyo sana.
hoşlanacağın biriyle tanışıcaksın:KK16:

Benim fallarima sen bak en iyisi hicbir falci bisi bilemiyor :KK9:
tesekkür ederim canim:KK19:
yurtdisinda yasiyan kizkardesim gelicek ins onu karsiliycam
i$im yok bebegim ama ins i$ firsati olurda bulurum dedigin gibi :)
bana kizgin olan benimde kizdigim ki$i hmm buldum onu:KK1:
ay ay ho$lancagim biri mi olcakk :KK16:

Benim fallarima sen bak en iyisi hicbir falci bisi bilemiyor :KK9:
tesekkür ederim canim:KK19:
yurtdisinda yasiyan kizkardesim gelicek ins onu karsiliycam
i$im yok bebegim ama ins i$ firsati olurda bulurum dedigin gibi :)
bana kizgin olan benimde kizdigim ki$i hmm buldum onu:KK1:
ay ay ho$lancagim biri mi olcakk :KK16:

yolla bakayım tabiki thalixcim ne demek:KK16:

hadi kızlarr gelin ya nerelerdesiniz boş kalmış topiiik

Eklentiler

• $IMG_3438.jpg
    $IMG_3438.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 38
  • $IMG_3439.jpg
    $IMG_3439.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 35
  • $IMG_3440.jpg
    $IMG_3440.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 39
  • $IMG_3441.jpg
    $IMG_3441.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 28
  • $IMG_3442.jpg
    $IMG_3442.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
hadi geeeeel ekle kahveni:)

:KK70: yettim :) kahveyi bugün içersem koyarım, hergün sabahtan akşama kadar içtiğim için midem karardı resmen :)
sana katina ya da tarot bakayım istersen soruların varsa adlarınızı burcunuzu ve ten renginizi bana msj at bebişim

:KK70: yettim :) kahveyi bugün içersem koyarım, hergün sabahtan akşama kadar içtiğim için midem karardı resmen :)
sana katina ya da tarot bakayım istersen soruların varsa adlarınızı burcunuzu ve ten renginizi bana msj at bebişim

yap dök bakayım:KK1::KK1: hemeen atıyoruuum

X