Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım biriyle soğuk tartışmaların olmuş. hava grubu ya da nefret dolu bir adamla ilişkiler ters gitmiş. nişan gibi birşeyden vazgeçilmiş.geçmişte bir ilişki bitmiş. bir ölüm gerçekleşmiş hayatında birşeyler bitmiş artık . ve artık hayatında yep yeni bir sayfa açılmış. gelecekte herkes hak ettiği yeri bulacak. yani iyilik yapan iyilik bulacak, kötülük yapan kötülüğün karşılığını alacak. psikolojin zamanla biraz daha iyi gidecek. yalnız gelecekte evlilikle ilgili düşünceler ters gidebilir.
canım katina bakarsan sevinirim. ben kumralım, ela gözlüyüm. o siyah saçlı, esmer kahve rengi gözlü.

bu esmer çocukla aranızda güçlü duygular var seviyorsan çok seviyorsun kızıyorsan nefret ediyorsunuz gibi.sana söylediği şeyler doğru.fakat bir arkadaşının yaptığı birşey yüzünden seninle aranızda yanlış anlaşılma olmuş sanırım.fakat sana olan duygularından emin.sense üzültülüsün.kendini çok sıkıyorsun.kafanda çok ? işareti var. acaba onun hayatında başkası yada başkaları olacağından mı şüpheleniyorsun yada sana akıl veren 2-3 kadın mı var etrafında herşeyine burnunu sokan.şimdilik sizin aranızda birşey olmayacak ikinizde adım atmayacaksınız canım . bunlar çıktı

cheryciğim kendini niye bu kadar sıktın sen ya çok içini karartmışsın çokta karamsarsın.yapma böyle.
canım biri karşında duruyo sanki erkek ama gür saçlı gibi sen ona bişey için yalvarıyo gibisin.senden az uzun sen biraz eğilmişsin elini tutmaya çalışıyosun ama o sabit duruyo.
bide arkandan bakan bu dediğim erkekten daha uzun başka bir erkek var.bu senden hoşlanıyo sanki ama açılıcak cesareti yok mu desem o tarz bişey hep seni izliyo.
adında L olan biri içini karartmış yada karartacak yakında.
bu üzülme sürecin hemen geçmiyor.
kendini üzmekten yatabilirsin bir süre.şöyle söyliyim hani depresyona girip kalkmak istemeyiz ya o tarz bi duruma gelebilirsin.
u yada d harfli birinden çok yakın zamanda haberlerin var bu haberler bir süre gelecek bide seni de ilgilendiriyo sanki.
zamanla azalıcak bu haberler ama.
aranda bir yol olan hafif topluca senden kilolu biri var kız mı erkek mi bilmiyorum ama bundan gelicek bir telefonun var senin.baya da uzun bir konuşma olucak

kııııız cherry sende ne cevherler varmışta haberim yokmuş.
oha çok doğru herşey doğru:)) ay ben onu aradım 2 3 kere düzgün konuştu ama gerisi gelmedi bende getirmedim gurur yaptım.
ööf o aramaz mı yaa karşılaşıyoruz da sık sık.
kızıım artık fallarımı sana atacam

Baktira baktira prof. dr. oldum ondandir amk demek istiyorum izninizle

Falcilar der ya herkese, senin de sagduyun var, hislerin yuksek vs vs...benim sezgilerim gercekten yuksektir

Baktira baktira prof. dr. oldum ondandir amk demek istiyorum izninizle

Falcilar der ya herkese, senin de sagduyun var, hislerin yuksek vs vs...benim sezgilerim gercekten yuksektir

hahaha de de cherry hakediyosun:))
eveet fark ettim öff benim malak arasada bu çilem bitseeee.
o salağı unutmak için yapmadığım mallık kalmadı benle ilgilenenlerle konuşmaya başladım artık ama tabiki konuşucam tek yoksa o salak aklımdan çıkmıyo depresyona giriyorum sürekli.

Canim icin sIkkIn ama bu kismi pas gecelim yeter moral bozuklugu üzücü seyler uzak olsun hareket bereket gelsin artik
Bir hastaligi ya atlattin yada yakalanacaksin grip gibi bisi korkma hafif bir durum
Calistigin yerin bicimi kule gibi mi hep sen ordasin tertemiz bir yer ama yanlizsin
Bak canim senin pesinde 2 tane adam var evet 2 tane hemde nasil mi
simdi bu adamlardan biri senle boyu ayni gibi digeri biraz daha uzun
boyu uzun olan ücgen vucut yapmis bi tip
boyu kisa olan öyle calismamis siska da degil ama güclü kollari yok ve sana biraz farkli bakiyor yani seni begeniyor ama uzaktan izlemekle yetinmi$ gibi sanki hatta bu adam basak burcu gibi hissettim ilgisini belli edicek
Bu vucut yapmis olan baya seni izliyor düsünüyor daha ciddi gibi bu adamin sana niyeti oldugunu düsünüyorum bu adam daha uygun görünüyor ama bu adamin daha vakti var sana ulasmak icin yesil isik bekliyor sen onun farkinda degilsin bu adam esmere yakin yengec veya benzeri su grubu bi burc olabilir
Tabaga gectim bitanem
simdi A harfli biriyle görüsmen var is konusu ile alakali bir durum
bilmiyorum ama bir yükselme sezdim A harfi olcak arkanda yine masa basindasin ama daha baska bi yerde olcaksin gibi
ummadigin bir anda bir kapi acacaksin sen hayatinda bambaska bir kapi bu
Bir arkadasinla araniza 3. bir sahis girmis bu insanin bi r tartismasini duyacaksin ve arkadasliginizin neden bozuldugunuda anliyacaksin biraz üzücü ama takmamaya calis
benden bu kadarrrr

teşekkür ederim canımcım.
ay master yapıyorum ya ben iş güç bulamadım bi.bulsam iyi olacak artık.
boşver bu adamları benim aslak gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…