Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Tamam canım sen bana saç ten ve göz rengini yaz bakmaya çalışayım olur mu ama ben ilk kez birine bakıcam söyleyeyim

yukarı doğru zıplayan balık var bu rızk anlamında....

kucağında çocuklu bir kadın ve sırtında yük olan bir adam sana doğru ya geliyor yada muhabbet etmişsin....bu iki kişi arasında kan bağı olabilir ama bi sıkıntıya sebeb olmamış....

içi dolu kalp var bu karşılıklı aşk demek...

ufak boyutta bir horoz var ama etkisi pek yok bu sahtekar kişi demek...

seyehate çıkmak istemşsin ama kesin sebeblerle engel olunmuş...hatta gerçekleşmeyecek kadar önü kesilmiş bu yüzden sıkıntı yapmışsın...ama rabbimizin bir bildiği vardır elbet geç olsun güç olmasın...

ya bir iş yapmak istemişsin ya bir şeye niyetlenmişsin fakat öyle çok göze gelmişsinki muallakta kalmış...kem göz denilen olay olmuş artık yada olacak ...nasıl denir gözlerini belertip bakmışlar....

tabağında ufak bir kuş yani haber var....etrafındakilerle hep muhabbettesin...iletişimin çok...sırtı biraz tepeli kişiye benzettim ama bi sıkıntı ya benzemiyor...göz yaşı yok...yarım ay var ferahlık için biraz sabır....

tamam canım bakalım neler döktüreceksin :26::26: beni temsil eden kart dostar sarışın beyaz tenliyim. sevgilimde "saah" yakutun beyi yada hükümdarı

Tamam canım sen bana saç ten ve göz rengini yaz bakmaya çalışayım olur mu ama ben ilk kez birine bakıcam söyleyeyim

canım ben şimdi dışarı çıkıcam gelince bakıcam falına saç ten göz rengini yaz ilişkin varsa ikinizin bilgilerinizi yaz bakarım

tamam canım koyu kahve saç....soluk buğday beniz.....kahverengi göz....

görüşürüz...

sağol canım güzel yorumlamışsın yorumuna sağlık.gelince bakıcam falceğizlerinize görüşürüz

26 tane olan profesyonel işi bence onu herkes açıp da yorumlayamaz gibi geliyo bana

ufak 12 kartlık ilşki açılımına bak ya da 10 kartlık haç açılımına bak tatlım kartların anlamları yazıyo zaten tek tek okursun

Evet öyle yapıcam zaten saol canım ama bi saat sonra önce ders çünkü

kızlar yorum yapabilecek olanınız var mı?

Eklentiler

• $zz3.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 45
  • $zz4.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 29
  • $zz1.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 40

tamam canım şu finallerim bitsin öyle buna kafa yorayım uzun çünkü biraz yorumlamam zaman alır (

canım için kararmiş. Bir adam sanki sırtını dönmüş birine. 2 kişi de Tek vücut olmuşlar Yalnız bu kişilerin kafaları başka yöne bakıyor. Demek ki farklı şeyler düşünüyorlar. Başka bir adam da kadının birine çok ısrarlı davranıyor. Peşinden koşup ikna etmeye çalışıyor sanki. Üst üste çıkmış kişiler var. Birisinin arkasından konuşuyorlar. Dikkatli ol derin. Tabakta da kocaman bir adam var. 2 çift göz çıkmış. Bence bi nazar duası oku derim. Canım benim içinde katina bakar misin. Ben kumralım. Koyu kestane rengi saçlarım var. Gözlerim ela. O ise esmer siyah saçlı. Kahve rengi gözlü. Katina bakarsan sevinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…